به این پونا زن پیر پوشاک و او را به Upcycled کیسه پتو در بازگشت!

زمانی که پزشکان گفته Sanjeevani Pawar داخلی کمک به جلوگیری از کار او شروع یک ابتکار عمل است که امروز دو برابر شدن درآمد از 16 محروم زنان!

Rajashree سابق داخلی کمک می کند نکنید که برای شمارش نعمت خود را در هر نوبت از یک روز جدید است. او زمان بیشتری را صرف با خانواده و مراقبت از خودش است. دست او را که استفاده می شود تاول یا خام از شستشو کف و ظروف در حال حاضر همیشه مشغول ایجاد چیزی زیبا. کسب و کار کوچک او از upcycling قدیمی و پاره شده و رد لباس به فایده موارد مانند کیسه لحاف کیف پول doormats ها و پوشه ها یک ضربه در محله و درآمد ماهانه در حدود 5,000 تومان.

ارتقاء

بیشتر از او تا کنون ساخته شده به عنوان یک داخلی کمک کند.

“پنج سال پیش دکتر به من گفت به ترک کار در خانه هنگامی که او در دولت من خام با دست خود پاره پوست. اما من نگه داشته در حال کار. که نگه داشتن غذا در بشقاب ، به یاد می آورد Rajshree.

این همه تغییر برای او هنگامی که او کارفرمای سابق Sanjeevani Pawar مداخله کرد.

Rajashree یکی از 16 زنان که زندگی را تغییر داده اند از طریق ‘سخی’ کمک در پونا آغاز شده توسط Sanjeevani Pawar و دوست Madhuri جوشی در سال 2015.

“ما طرح اولیه بود و تنها به کمک Rajashree اما به عنوان مردم شروع به قدردانی از محصولات او دوخته شده ما گسترش جنبش و طناب در 2-3 زنان دیگر از خانواده های فقیر. ما به آنها کمک کرد تا آنها یافت می شود مشتریان” Pawar, استاد زیست شناسی می گوید بهتر است هند (TBI).

مشتریان از سراسر شهرستان اهدا زباله های لباس برای این زنان و در عوض دریافت اقلام با نام تجاری جدید ساخته شده از آنها. بهترین بخش برای مشتریان است که آنها فقط مجبور به پرداخت برای دوخت اتهامات عنوان شده علیه.

تا کنون این زنان ساخته شده اند بیش از 10 ، 000 godhdis (پتو) و بی حد و حصر محصولات “راستش ما از دست داده اند و این تعداد از تعداد لباس های ما upcycled,” quips به Pawar.

احیای سنت های قدیمی

مانند هر دیگر هند خانواده Pawar خانواده نیز به دنبال عمل استفاده مجدد از آیتم های خانگی تا زمانی که آنها خسته ابزار آن محدود است. در واقع Pawar را بسیار محبوب بود در دایره اجتماعی برای دوخت godhdis از قدیمی البسه و لباس های دیگر.

ارتقاء

یک جوان Pawar اغلب رعایت مادرش upcycling لباس های قدیمی به ایجاد چیزی زیبا. در زمان او کمک کمک مادرش انتخاب موضوع رنگ و طرح های.

“من هرگز تصور مدرسه روش که یک روز نه تنها یک منبع درآمد اضافی برای زنان بلکه به نفع محیط زیست است. ما زندگی می کنند در زمان سریع مصرف گرایی که در آن مردم دور انداختن لباس به سرعت یا به این دلیل آنها حوصله و یا آن را از مد می رود. بنابراین upcycling است و نه فقط یک سنت قدیمی آن را تبدیل به یک پایدار عمل می گوید:” Pawar.

در نظر گرفتن یک برگ از مادرش سرگرمی Pawar در حال حاضر قطار زنان در پایه دوخت و بافتنی. او همچنین کمک می کند تا آنها را با طراحی محصولات به آنها را جذاب تر.

Pawar ابتکار نیز کمک به زنانی که در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی خود را.

“این یک مبارزه برای کارگران خانگی به انجام کار فیزیکی و یا پیدا کردن شغل دیگری به دلیل بی سوادی. که نگه داشتن در ذهن ما ارائه آموزش به طوری که در آینده اگر آنها می خواهند به کوک آنها می توانید انجام دهید. در سخی برخی گرفته تا دوخت بر اساس زمان و دیگران به عنوان بخشی وقت,” او اضافه می کند.

جوشی و Pawar نیز آموزش زنان در مورد مدیریت مالی به طوری که خود را سخت به دست آورده پول عاقلانه استفاده می شود.

طرح هایی به عنوان این می تواند تکرار در میان جوامع فقیرتر, به خصوص کسانی که در آن نرخ سواد بسیار پایین است. آموزش و پرورش بودن معیار در اکثر مشاغل از جمله upskilling طرح های اسکن مالی بالا بردن زنان است.


همچنین بخوانید: شما می توانید Upcycle خود پارچه زباله به عالی هنر و صنعت است. در اینجا چگونه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>