Gigi Hadid در پاسخ به اینکه متهم از ‘پنهان’ او دست انداز نوزاد ماه پس از اعلام بارداری

Gigi Hadid تصمیم به کف زدن پس از یک نشریه به نام او برای مخفی کردن شکم در حال رشد ماه پس از اعلام بارداری.

با توجه به E! اخبار, حدید متهم شد, British Vogue از “پنهان” ضربت کودک خود را به. مقاله منتشر شده داستان بود که در پاسخ به یک پرسش و یک حدید در Instagram در مورد بارداری. در زندگی حدید به اشتراک گذاشته است که او دست انداز کمتر شایع در سمت مقابل بدن او. او همچنین گود شکم او به نظر می رسد کاملا متفاوت از نمای جانبی. رواج همچنین ستایش حدید برای پنهان کردن ضربت او در حالی که او را باردار شده و در طول مستند.

بعد از دیدن تیتر حدید به توییتر گرفت به انتقاد از مجله برای آن در نظر. او ادعا کرد که تیتر گمراه کننده بود و خواهد به خوانندگان این ایده که حدید بود تشویق دیگران برای پنهان کردن بارداری خود را.

“لباس مبدل….,” مدل نوشت. گفت: “من در یک معشوقت jumpsuit جلو و سمت نمایش بصری مختلف داستان—نه که عمدی بود یا من در تلاش برای مخفی کردن هر چیزی. افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن ‘بصیرت’ زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر.”

NEW YORK, NY - MAY 02: Gigi Hadid and Zayn Malik attend the 'Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology' Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City.
  دیمیتریوس Kambouris / گتی ایماژ

حدید همچنین گفت در حالی که او برخی از راهنمایی های او می تواند به اشتراک گذاری با دوستان خود او را احساس نمی کند نیاز به انجام این کار هر زمان به زودی. به جای او گذاشته او می خواهد برای لذت بردن از بارداری خود در حالی که او در خانه با خانواده اش.

در ماه آوریل حدید اعلام کرد که او و دوست پسر, دوست, Zayn Malik انتظار دارند یک بسته نرم افزاری از شادی. قبل از اعلام طرفداران مشکوک او باردار بود و حدید را مادر Yolanda همچنین تایید این خبر قبل از او انجام داد. حدید مشترک خبر خوشحال در جیمی فالون را امشب نشان می دهد از طریق مجازی ، حدید گفت که او و ملک می خواستم به اعلام آنها با داشتن یک نوزاد در یک راه عمومی اما گفت که او احساس می کند اخیر coronavirus همه گیر است یک برکت و رحمت در لباس مبدل.

“این یک پوشش نقره ای قادر به خانه و با هم بودن و واقعا آن را تجربه روز به روز” حدید مشترک در مورد حامله بودن در قرنطینه.

ملک و حدید کودک خبر آمد تنها یک سال پس از زن و شوهر تصمیم به دوباره خود را زیر اخیر فروپاشی است. حدید مشترک در اوایل این سال بود که او را مشتاق به شروع یک خانواده در محل فعلی در زندگی است. او همچنین گفت که او مطمئن بود اگر او را ادامه مدلسازی اگر او تصمیم به شروع یک خانواده. باند ستاره شده است مدلسازی از او جوانتر بود اما گفت که او در نظر یک حرفه ای در پخت و پز یک روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>