این حدید خواهر واقعا amped خود را املاک و مستغلات بازی از اواخر سال. بلا و Gigi Hadid شده اند هزینه های قرنطینه در مادر خود را پنسیلوانیا اما زمانی که آنها سر به نیویورک, آنها برخی از بسیار فانتزی, خانه در انتظار ورود خود را.

جی جی و بلا که هر دو مطرح شده در کالیفرنیا هر scooped تا یک خانه جدید در مرکز شهر منهتن در پایین کلید معاملات بیش از دو سال گذشته در نیویورک پست.

همچنین نگاه کنید به: لیام پین است لیست خود را کالاباساس ترکیب برای $10.75 میلیون

در حالی که جی جی متعلق به یک دو خوابه, 2.5-حمام آپارتمان در Noho برای پنج سال گذشته او ظاهرا اضافه شده بر روی املاک و مستغلات منابع در ساختمان در اواخر سال 2018 زمانی که او پرداخت می شود $5.73 میلیون برای تنها شهری واحد در مجتمع مسکونی. با توجه به پستGigi عاشق حریم خصوصی خانه شهری ارائه شده و برنامه های در ترکیب دو خوابگاه.

آن را کاملا گسترش به عنوان جدید شهری دهانه 2,995 متر مربع با سه اتاق خواب و سه و نیم حمام و سرویس بهداشتی به همراه یک 770 فوت مربع تراس خصوصی کامل با آشپزخانه در فضای باز و یک شومینه گاز.

باز آشپزخانه مجهز به تخته سنگ مرمر کانتر و لاک millwork. کارشناسی ارشد مجموعه واقع شده است و در طبقه بالا با انتظار گنجه بزرگ و یک سنگ مرمر-bedecked با یک شناور وان و شیشه ای محصور شده است.

gigi hadid zayn anniversary

جی جی حدید و Zayn Malik در حال حاضر در انتظار اولین فرزند خود را با هم. مایک کاپولا/گتی ایماژ برای People.com

حالا که جی جی در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر سابقش boyband-er Zayn Mailk شاید آنها در حال قرار دادن در برنامه ریزی برای یک مهد کودک.

بلا هم ساخته شده یک خرید بزرگ در یک خانه است که کمتر از 15 دقیقه پیاده روی به دور از خواهر بزرگتر او را از دست بدهد. او پرداخت می شود 6.1 میلیون دلار برای یک 2,180 فوت مربع سوهو پنت هاوس در اواخر سال گذشته فقط چند ماه پس از شکست تا با Weeknd برای بار دوم و پس از نقل مکان به خارج از ترایبکا سه گانه گذاری آنها.

بلا حدید قرار دادن ریشه در سوهو. David M. Benett/دیو Benett/گتی ایماژ برای عشق, مجله

بلا دو اتاق خواب و دو حمام و انبار بود که به تازگی بازسازی شده و شامل یک آشپزخانه با کابینت و کانتر سنگ مرمر یک اتاق نشیمن با شومینه و 100 بطری شراب اتاق در هر لیست به اشتراک گذاشته شده توسط کورکوران کارگزاران داگلاس آلبرت و برایان برنج. کورکوران کاهش یافته است به نظر فروش. نیز وجود دارد یک سقف عرشه کامل, آشپزخانه, بسیاری از عرشه فضا و صندلی.

این Hadids در حال حاضر آشنا با بلا ساختمان جدید هر چند آن را به عنوان در واقع همان محلی که در آن Zayn قبلا حفظ خود پنتهاوس زیر شیروانی قرار دادن. نوازنده به فروش واحد خود را در ساختمان فقط یک ماه پس از بلا او را خریده منزلگاه جدید, و او به پایان رسید تا از دست دادن در معامله.