بازی Giacomo Gianniotti پیش بینی کرد که “grey’s Anatomy” خواهد شد پس از پایان فصل 17

بازی Giacomo Gianniotti معتقد است که تا پایان grey’s Anatomy نزدیک است.

پایان رسید ABC درام شده است یک موضوع برای چندین سال. بسیاری از طرفداران نشان می دهد به دنبال سفر فولاد مقیم-تبدیل-رئیس کل پس از عمل جراحی نشان می دهد اولین بار در سال 2005. مانند طرفداران آن Gianniotti مشترک با ما هفتگی است که او سوء ظن در مورد زمانی که نشان می دهد باید آن سری. او گفت که او فکر می کند خاکستری‘s خواهد خداحافظی پس از فصل 17 که قرار است به اتفاق در پاییز سال 2020 است. اما او گفت که او نیست به طور کامل خاصی به این دلیل که نشان می دهد نویسندگان showrunners, مدیران و غیره همه می خواهم برای ادامه داستان در خاکستری یادبود اسلون.

“در حال حاضر ما باید یک فصل در قفل شده است و من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که که در آن شما پایان من فکر می کنم از مکالمات که من تا به حال با مردم” Giannotti صراحت گفت.

این درام پزشکی شناخته شده است به جلو و از موارد پزشکی و درخواست آن را به نشان می دهد در یک دراماتیزه مد. نشان می دهد همچنین با استفاده از دنیای واقعی مسائل که اتفاق می افتد در جامعه و استفاده از آن به عنوان الهام بخش برای داستان آن را پزشکان و بیماران. به عنوان سال تغییر و بیشتر پزشکی و زندگی واقعی اخبار همچنان به رخ می دهد Giannotti گفت که او می توانید ببینید که نشان می دهد بیشتر گفتن این داستان برای سال آمده است.

“ما یک فرمول است که واقعا روشن است. ما نشان می دهد که بسیاری از تفسیر سیاسی. ما باید مسائل واقعی و وجود دارد هیچ کمبود مسائل مربوط به آینده است که باید در مورد صحبت” Giannotti اشاره کرد. “بنابراین تا آنجا که نویسندگان نگران هستند آنها می تواند آن را برای همیشه به خاطر وجود ندارد به اندازه کافی کوچک مردم در جهان است که بزرگ نیست صدای که نیاز به یک بلند گو حرف زدن. ما ارائه شده است که در سال و سال است.”

اگر نشان می دهد آیا تصمیم گیری برای پایان دادن به آن خواهد بود یک اجرا برای Giannotti. بازیگر پیوست این سری در سال 2015 در فصل 11 به عنوان دکتر اندرو DeLuca. او سپس به یک سری منظم در فصل 12 و شده است در نشان دادن زمان. چند تا از اعضای بازیگران از جمله Justin Chambers که به تازگی در سمت چپ نشان می دهد پس از بازی Dr. Alex Karev بر سری 16 فصل و در نهایت در نقل مکان کرد به کار بر روی پروژه های دیگر. Giannotti گفت که برای مرکزی نشان می دهد, بازیگران, عضو, Ellen Pompeo بازیگر است که هنوز هم “داشتن یک زمان خوب” بازی Meredith Grey. او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که مانند همه بازیگران Pompeo احساس می کند که نشان می دهد می تواند به زودی. این سری خالق و سابق showrunner, Shonda Rhimes است و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن که نشان می دهد رسما به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>