غلام نبی آزاد اسلامی محکوم دهلی خشونت

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر غلام نبی آزاد اسلامی در روز سه شنبه به خشونت در شمال شرق دهلی نو گفت که مرکز توجه نیست به آن است.

“دهلی وضعیت بسیار بد است. آن است که انده به عنوان آن را در هند سرمایه است. من متاسفم که دولت است نه توجه به آن است. مراحل باید گرفته شده است در عرض چند ساعت تنها اما از آن شده است دو روز و هیچ وضعیت بدتر,” دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ANI.

“من به خانه وزیر کمیسر پلیس و L-G بلافاصله اوضاع را تحت کنترل است. وضعیت نظم و قانون باید اصلاح شود. دولت باید اطمینان حاصل شود که شورش باید محل را به نام دین. این مرکز مسئولیت,” او اضافه شده است.

Azad بیشتر به دادگاه تجدید نظر به مردم برای حفظ صلح و گفت که این زمان برای مبارزه با هر یک از دیگر.

“اگر آنها به اندازه کافی نیروی پلیس آنها باید با استفاده از نیروهای دیگر. تماس پریشانی در حال دریافت این ادعا که مغازه ها در حال سوختن و پلیس در حال کاهش برای تامین امنیت به این افراد گفت:” دانشگاه آزاد اسلامی.

ارشد کنگره رهبر گفت که پلیس باید بی طرف باقی می ماند و مردم مسئول خشونت باید مجازات شود.

حداقل 13 نفر کشته و حدود 190 مجروح در خشونت که فوران در شمال شرق دهلی نو در روز دوشنبه.

اوایل امروز, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah ریاست جلسه با معاون فرماندار آنیل Baijal, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, کمیسر پلیس Amulya Patnaik و دیگر رهبران سیاسی در مورد خشونت و وضعیت حاکم در دهلی نو.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>