آیا یک ماشین یا دوچرخه وسیله نقلیه خود را است که احتمالا اولین و آخرین چیزی که شما را لمس در حالی که پله خارج برای مواد غذایی و یا دیگر کار ضروری. در اینجا که در آن Swacch وهن در می آید.

ارتقاء

Wمرغ موسسان بنگلور-بر اساس Ontrack یک دوچرخه اجاره شرکت Harshit Sonthalia و 稲垣康介 kosuke inagaki Jain آغاز شده sanitising خود شرکت دوچرخه های آنها نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از صدها نفر از وسایل نقلیه در جاده ها.

آیا یک ماشین یا دوچرخه وسیله نقلیه است که احتمالا اولین و آخرین چیزی که صاحب لمس در حالی که پله خارج برای مواد غذایی و یا دیگر کار ضروری.

مطمئن نیستید اگر صاحبان پاکسازی وسایل نقلیه خود را به طور منظم اواز یا موسیقی دو نفری تصمیم به ارائه رایگان sanitisation خدمات در بنزین تختخواب در برخی از نقاط شهر.

ارتقاء

“یک دوچرخه اجاره شرکت ما برای پاکسازی هر دو چرخ قبل و بعد از هر استفاده. که ما را به فکر می کنم در مورد چگونه مردم باید مدیریت. جهانی و همه گیر است و قرار است همه ما از طریق تست بار و حفظ بهداشت پایه باید اولویت ما است. ما در حال حاضر sanitising ماشین آلات شرکت ما استفاده کنید بنابراین ما تصمیم به تهیه بیشتر” Harshit می گوید بهتر است هند.

این شرکت با استفاده از بیو ارگانیک گواهی ضد عفونی کننده متعدد Shuddi. آن تایید شده توسط موسسه تحقیقات صنعتی و سم شناسی است و بی خطر برای انسان و حیوانات و محیط زیست.

ارتقاء

اواز یا موسیقی دو نفری با نزدیک شدن به هند نفت شرکت محدود برای اجازه و موفق به دریافت دسترسی به 40 پمپ بنزین از جمله آنهایی که در Koramangala, Indiranagar, HSR طرح Marathahalli و Bellandur.

بنابراین اگر شما زندگی می کنند در بنگلور سر به هر یک از این مکان به وسیله نقلیه خود را sanitised به صورت رایگان.

برای یک یا دو چرخ مالک به گام به دور از وسیله نقلیه. در ضمن مالک خودرو می تواند باقی می ماند نشسته در داخل در طول فرایند تمیز کردن “در آن طول می کشد 30 ثانیه برای دوچرخه و تا دو دقیقه برای یک ماشین به sanitised” می افزاید: Harshit.

این sanitising ماشین آلات هر هزینه به تومان 3,000 نگه داشته شود در پمپ بنزین بر اساس چرخشی. اگر یک پمپ بنزین نیست بیش از 500 وسایل نقلیه روزانه دستگاه منتقل شده است به یکی دیگر از پمپ.

چه چیزی باعث این ابتکار شریف است که سازمان استخدام کارگرانی که شغل خود را از دست در طول مستند.

“ما استخدام حدود 30 کارگران و هر یک از آنها را بدست آورده تا 500 تومان روزانه. ما ارائه شخصی دنده محافظ از جمله ماسک و محافظ و دستکش. هر یک از آنها را آموزش داده است به طوری که آنها نمی آیند در تماس با مالک و وسیله نقلیه به جز زمانی که آنها پاک کردن چند زمینه خودرو” سهام Harshit.

مادان یکی از هزاران نفر که دچار پیامدهای مستند با از دست دادن شغل خود را “من استفاده می شود به یک مهندس تعمیر و نگهداری در یک شرکت IT. من از دست من و هیچ کس در حال حاضر. در اینجا در Swacch وهن من پرداخت می شود و روزانه می تواند به حفظ خودم را بیشتر به راحتی. من هم خوشحالم که من می تواند کمک به مردم در زمان دشوار است با این سرویس,” او می گوید بهتر از هند است.

در این 15 روز که Ontrack شروع این سرویس آنها را sanitised حدود 18,000 وسایل نقلیه.

در اینجا لیستی از پمپ بنزین که در آن Ontrack است سرویس:

1. 80 ft جاده اصلی KHB, روستا بازی ها, Koramangala
2. پیر مدرس جاده/Swami Vivekananda جاده Indiranagar
3. Opp CCD Jeevan Bhima ناگار Indiranagar
4. بخش 4, HSR طرح جاده کمربندی
5. بخش 2, طرح HSR
6. HAL – Varthur جاده Marathahalli
7. کف خیابان سبز گلن طرح Bellandur
8. 5 صلیب Vijaya بانک طرح Bilekahalli, Vijaya بانک طرح

می خواهم این خدمات در شهرستان خود را بیش از حد ؟ در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید

Harshit است بیش از شاد برای کمک به مردم اگر آنها می خواهند به تکرار این پروژه در شهرستانها است.

“بهترین قسمت در مورد آغاز Swacch وهن است هزینه-اثربخشی. با ظرفیت ذخیره حدود 500 لیتر sanitiser هر دستگاه هزینه حدود 3,000 تومان و می توانید به 2500 وسایل نقلیه در هر روز است. این به این معنی است که ما به صرف هر چیزی بین 10-15 تومان در هر خودرو از جمله نیروی کار هزینه. با وجود کم هزینه مردم شده اند نوع به اندازه کافی برای رها کردن پول در سهم ما. بنابراین پروژه ما این است که حفظ خود را در آن.”

او اضافه می کند که این دستگاه را می توان از تهیه هر کشاورزی فروشگاه سخت افزار.

اگر شما مایل به انجام این خودرو sanitisation سرویس در تماس با Ontrack در harshit@on-track.in.

لطفا توجه داشته باشید: sanitisation خدمات با این نسخهها کار درست مانند یک sanitiser یعنی جلوگیری از آن می توانید ویروس ها است اما نه به معنای درمان به عنوان یک درمان در برابر هر گونه بیماری یا بیماری.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de