مراقبت از پوست بهترین نوع مراقبت از خود. نگاه خود را بدون تلاش بیش از حد سخت است. ما به شما بگویم که چگونه.

یک پوست سالم نشان دهنده سالم شما. اما افسوس که در مسابقه زندگی ما مراقبت از پوست اغلب طول می کشد تا یک حد مرگ, به طوری که ما می تواند حداکثر رساندن ما حرفه ای و تعهدات شخصی.

ارتقاء

آنچه که ما باید به یاد داشته باشید این است که عشق به خود است که در آن همه شروع می شود. باید آن را در بالای فهرست اولویت خود را; زیرا هنگامی که شما برخی از زمان برای مراقبت از خود خوب نگاه کنید و هنگامی که شما نگاه خوب شما احساس خوبی!

اگر شما به طور مداوم در به, در ابتلا به, پرواز, حضور در جلسات و انجام کارها ما احساس می کنیم شما. ما شما را به برخی از فوق العاده ساده و گام های موثر برای حفظ سلامت پوست است که شما می توانید بسیار به عنوان یک فکر دوم. ما همچنین اطمینان حاصل شود که این مراحل عبارتند از ” سبز ” به طوری که آنها لازم نیست که هر گونه عوارض جانبی برای این سیاره است.

در اینجا ما بروید:

پاک-تن-خاصیت مرطوب کنندگی – راه خود را به یک درخشنده به دنبال پوست

Green skin care

آن را کاملا ضروری است که شما شستن صورت خود را با استفاده از یک پاک کننده ملایم صورت را بشویید) با آب سرد اولین چیزی که در صبح است. شما سپس می توانید dab در برخی از تونر و مرطوب کننده و شما مجموعه ای بسیار زیبا برای تمام روز. شما می توانید سعی کنید یک عاری از ستم پاک کننده ساخته شده از مواد طبیعی به دنبال آن با یک غیر سمی گلاب و پایان آن را با یک ماده شیمیایی – رایگان اسطوخودوس و کنف کرم صورت.

نوشیدن آب و خوردن میوه ها

Green skin care

راز سس به پوست درخشان ساده است: عمل هیدراته باقی بماند. شروع روز خود را با یک فنجان آب گرم با لیمو نوشیدن حداقل 2 تا 3 لیتر آب در هر روز (نوشیدن از بطری های خشت بسیاری از مزایای بهداشت و درمان از جمله خواص قلیایی است که کمک به حفظ ثبات سوخت و ساز بدن) و محدود کردن مصرف الکل و کافئین. این است که یک تغییر در شیوه زندگی است که نیاز به هیچ هزینه; همه شما نیاز به یک کمی از نظم و انضباط. همچنین از آنجایی که میوه ها دارای محتوای آب بالا, بار, تا آنها را برای صبحانه. شما نه تنها نگاه درخشنده, اما شما همچنین می خواهید شروع به بوی الهی است.

ارتقاء

با کف دست زدن در یک بسته صورت یک بار در هفته

Green skin care

بار وجود دارد که خستگی به وضوح دیده می شود و در پوست ما. نگه داشتن یک روز کنار در یک هفته برای برخی از اضافی از pampering. این پارابن و سولفات رایگان همه طبیعی افزایش یافت و ترش در صورت بسته خواهد شد نه تنها پوست شما را افزایش می دهد اما همچنین مقابله با مزاحم دانه های سرسیاه و سرسفید مانند یک حرفه ای.

اسکراب کندی دور

Green skin care

همیشه نگه داشتن طبیعی صورت و بدن اسکراب مثل این یکی از Paakshantar در خانه. این یک محصول بزرگ برای تمیز کردن منافذ پوست و در آوردن از شما تب و تاب بودن. آن را برای روز هنگامی که شما لازم نیست که زمان برای هر چیزی اضافی. فقط اسکراب خود را با این خوبی و احساس می کنید پوست خود را زنده می آیند.

As I lay me down به خواب

Green skin care

هنگامی که شما شستن صورت خود را پس از یک روز طولانی مراقبت از پوست است که معمولا آخرین چیزی که در ذهن ما است. نگه داشتن این سفید زرق و برق دار لیلی و کنف شب کرم را بر روی میز کنار تخت – حرکت شبیه چمچه زنی از کمی و کهنه را نم زدن بر روی صورت خود را درست قبل از به خواب رفتن. و تماشای آن را به کار سحر و جادو خود را بر پوست شما!

امیدوارم که این سوپر مراحل ساده اجازه خواهد داد که شما را به مراقبت بیشتر برای پوست شما. ما می گویند کار سخت, درخشش, سخت تر است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de