الهام گرفته! 5 باید خواندن کتاب برای ایجاد یک غیر سمی پایدار خانه

همه چیز از پاک کننده های ما به ما لوازم آرایشی لادن با مواد شیمیایی سمی. دانستن در مورد آنها اولین گام برای یک زندگی پایدار.

Step یک رابطه پایدار و غیر سمی, خانه یادگیری در مورد آنچه باعث می شود آن را در وهله اول. هنگامی که شما درک روشنی از مواد شیمیایی که در خفا انجام دادن در روزمره خود را پاک کن و یا گازهای مضر که رنگ و فرنشس به شما خواهد شد در یک مکان بهتر آگاهانه و پایدار را انتخاب کند.

در اینجا برخی از کتاب ها که در عمق بینش به موضوع در حالی که کمک به شما انتخاب می کنید چه چیزی بهترین را برای شما کودکان و حیوانات خانگی و این سیاره است.

1. سبز می رود با همه چیز: گام های ساده برای یک زندگی سالم و تمیز سیاره

books on sustainability

اسلون بارنت کتاب به ما می دهد بینش روشن به راه ما خانه های در حال ساخت ما بیمار با افشای سمی حقیقت پشت روزمره محصولات خانگی–معطر از مواد شوینده لباس های شسته شده به آخرین سرب است. او توضیح می دهد که چگونه این به ظاهر خوش خیم محصولات می تواند به ما آسیب برساند ارائه جایگزین به خانه های ما به امن پناهگاه ما به آنها نیاز می شود.

2. کمتر سمی زندگی: چگونه برای کاهش روزمره خود را از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی—مقدمه ای برای خانواده ها

این کتاب توسط کیرستن McCulloch یک راهنمای مفید برای محدود کردن خانواده خود و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خطرناک از طریق تمیز کردن محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی و پلاستیک.

بر اساس پژوهش های علمی در این کتاب به شما می دهد اطلاعات شما نیاز به انتخاب آگاهانه خود را در خرید مواد غذایی به اصول غیر سمی تمیز کردن و نحوه انجام آن از لحاظ اقتصادی و به طور موثر.

3. بهتر است اصول اولیه برای صفحه اصلی: راه حل های ساده برای کمتر سمی زندگی

books on sustainability

آنی Berthold-پیوند کتاب با تمرکز بر تکان دهنده آلودگی از مواد شیمیایی در خانه های ما–از اسپری های مو و کف شوی حمام پلاستیکی پرده. این کتاب لیست چند دوستدار محیط زیست کالاهای اساسی به تمیز کردن خانه و شستن مو ما تمیز کردن حیوان خانگی, تخت کک, و همچنین بسیاری از چیزهای دیگر.

4. این ارگانیک تمیز کردن خانه: 150 روزمره آلی تمیز کردن محصولات شما می توانید خود را–طبیعی شیمیایی-آزاد راه

اگر شما دنبال آن هستید را غیر سمی مسیر به تمام سطوح درخشان خواندن این کتاب توسط Becky Rapinchuk. از مرکبات کف صابون دست به لیمو و میخک چوب جنگلی کف تمیز کننده, کتاب راهنماهای شما را از طریق ساخت این ضرورت روزمره بدون صرف ثروت.

5. خود را سم زدایی صفحه اصلی: راهنمای از بین بردن سموم از زندگی خود و آوردن سلامت به خانه خود را

کریستین Dimmick کتاب طول می کشد یک شیرجه عمیق به سموم موجود در خانه های ما و چگونه شما می توانید محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به آنها و کنترل سلامت خود را. کتاب مسائل از لباس به مواد غذایی به تمیز کردن محصولات و پرده چه تولید کنندگان نیست.

the better home
بهتر است محدوده خانه – سفارش

بسیاری از مواد شیمیایی خطرناک و گازهای منتشر شده از روزمره ما پاک کننده. یک راه ساده و موثر برای مقابله با آن است که با اشتراک دوستدار محیط زیست و غیر سمی پاک کننده مانند بهتر است به خانه برد.


همچنین بخوانید: 5 موثر هک برای تمیز کردن خانه خود را در یک همه طبیعی کشورهای عضو اکو دوستانه راه


اگر شما بوده ام احساس خارج از ضربت سخت زدن در خانه و به نظر می رسد نیست برای فهمیدن علت شروع شده توسط به دنبال در چگونه سمی روزانه خود را-استفاده از محصولات خانگی هستند. شما الهام می شود به انتخاب یک خانه پایدار.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>