آلمان: Coronavirus موارد پرش به 117

آلمان: تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus در آلمان شروع به پریدن کرد به شدت به 117 روز یکشنبه آمار رسمی نشان داد به عنوان وزیر کشور گفت که او انتظار می رود یک واکسن تا پایان سال است.

آخرین شمارش داده شده توسط رابرت کخ موسسه آلمان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که تعداد موارد تا به حال تقریبا دو برابر از 66 روز شنبه صبح.

بیش از نیمی از آنها در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پرجمعیت ترین دولت که در آن آلوده و شوهر با حضور در جشن های کارناوال است.

ویروس برسد نه از 16 ایالت در آلمان

این ویروس مرگبار در حال حاضر رسیده نه از آلمان 16 متحده با فرانکفورت, هامبورگ و برمن در میان شهرستانها گزارش اول خود را COVID-19 موارد است.

صحبت کردن به انبوه روزانه بیلد am Sonntag, داخلی, وزیر, Horst Seehofer گفت: او را نمی بیند پایان سریع به این ویروس را گسترش بود اما خوش بینانه درمان می تواند یافت می شود.

“من تخمین می زنند که یک واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال,” او گفت:, و اضافه کرد که او خود را متوقف کرده بود تکان دادن دست مردم.

پرسید که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که برای نزدیک کردن دسترسی به شهرستانها و یا مناطق او گفت: “چنین سناریویی خواهد بود آخرین چاره”.

ایالت بایرن اعلام کرد چهار مورد جدید در روز یکشنبه از جمله یک کارمند در ماشین ابزار تولید کننده DMG Mori.

این شرکت خواسته است آن 1600 کارمند نمی آمد به محل کار در روز دوشنبه.

چند صد نفر در همین حال منتشر شد از قرنطینه در منطقه هاینزبرگ در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع اجازه می دهد آنها را به ترک خانه های خود را دوباره.

این خوشه شده است وجود دارد مربوط به یک کارناوال جمع آوری در فوریه 15.

چهار مهد کودک کودکان در هاینزبرگ همچنین آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در آخر هفته ظاهرا قرارداد از طریق یک عضو از کارکنان.

آلمان لغو رویدادهای مهم

آلمان لغو چندین رویدادهای مهم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله این هفته ITB سفر نمایشگاه در برلین.

میچلین راهنمای رستوران ستاره امتیاز جایزه میله میله را در هامبورگ روز سه شنبه نیز نامیده شده است ،

به عنوان coronavirus همچنان به اخلال مسافرت هوایی و زنجیره تامین در سراسر جهان وزیر دارایی اولاف شولز گفت: دولت ایستاده بود و آماده برای تحریک آلمان صادرات محور اقتصاد اگر تاثیر بدتر شده است.

“اگر وضعیت آن ما را به راه اندازی یک محرک های مالی, بسته بندی,” او گفت: Die Welt روزنامه.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>