Germano Celant هنر مورخ که ابداع Arte Povera درگذشت

هنر ایتالیایی مورخ Germano Celant در Fondazione Cini در سپتامبر 12, 2019 در ونیز ایتالیا. روبرتو سرا – ایگوانا مطبوعات/گتی ایماژ

در اواسط ماه مارس معمار ویتوریو Gregotti تسلیم به کروناویروس در میلان یکی از شهرستانها شده است که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 200,000 زندگی در سراسر جهان است. در حال حاضر گزارش های در حال ظهور که ایتالیا از دست دیگر یکی از معتبرترین فرهنگی سفیران به این بیماری همه گیر است که جارو جهان: Germano Celant های بی نظیر متصدی و منتقد که معرفی اصطلاح “arte povera” در سال 1967 برای توصیف عمل از هنر ساخت بدون مصالح سنتی و یا تدابیر. Celant نوشته ها و نمایشگاه ها در موضوع arte povera باعث یک انقلاب در هنر و در یک نقطه بحرانی در قرن 20 و تاثیر و نفوذ او همچنان ادامه دارد و به این روز است.

با توجه به انتشار Artribune, Celant شده بود در بیمارستان مبارزه با کروناویروس حدود دو ماه قبل از درگذشت و به حال اول آغاز برگزاری نمایشگاه علائم پس از بازگشت به اروپا پس از سفر به ایالات متحده جایی که او تا به حال بازدید زراد خانه نشان می دهد در شهر نیویورک است.

بعد از آن در زندگی حرفه ای خود Celant پیوست موزه گوگنهایم در نیویورک به عنوان یک متصدی که در آن او قرار داده و با هم مشهور “ایتالیایی دگردیسی (1943-1968)” نمایشگاه که مخاطبان آمریکایی معرفی به کل طیف مدرن, ایتالیایی, خلاقیت در سال 1994. از وجود او رفت و به طور مستقیم در دوسالانه ونیز و مرحله بسیاری از نمایشگاه بزرگ در موزه مشهور در سراسر جهان بود اما شاید انقلابی خود را به فکر کردن در مورد منابع مورد نیاز برای ایجاد یک قطعه از هنر است که طنین انداز در طول زندگی اش وضوح بیشتر.

یکی از دلایل که چرا Celant را 1967 مانیفست بود خیلی تاثیر گذار بود چرا که از آن سرسخت تعهد به ایستاده در مخالفت با آمریکا هنر پاپ یک جنبش است که Celant انتقاد به عنوان یک جشن خالی از جرم-مصرف. در عوض او پیشنهاد یک نوع هنر اختصاص داده شده به “در نظر گرفتن از بین بردن تنزیل رتبه چیزهایی به حداقل impoverishing نشانه هایی برای کاهش آنها را به خود آرکه تایپ.” در این کلمات قطعاتی از مینیمالیسم و دونالد جاد-مجاور معنویتی است که در ادامه به اسیر علاقه مندان به هنر و نظریه پردازان امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>