مبتنی بر آب توالت پاک کن نیز منتشر شده هیچ گازهای سمی است. خداحافظی به حساسیت های پوستی و بیماری های تنفسی!

Made با مقدار زیادی از فکر و عشق به بشریت و سیاره ما را در, بزرگ, بهتر, صفحه اصلی, توالت, تمیز کننده دستورات شما را به آن را امتحان کنید حداقل یک بار به تضمین می کنند که آن را به ارائه آنچه در آن ادعا می کند.

ما صحبت کرد و به قیدار Kulkarni, a Pune-بر اساس biotechnologist در مورد فن آوری مورد استفاده در ساخت این محصول و او شروع می شود با ما اطلاع رسانی است که بر خلاف دیگر اسید های مبتنی بر و قلیایی پاک کننده این است که تنها با pH خنثی توالت تمیز کننده موجود در کشور در حال حاضر است.

“این است که 100 درصد زیست تخریب پذیر سازگار با محیط زیست و غیر سمی برای کاربر و همچنین محیط زیست است.”

همانطور که برای مواد مورد استفاده در تولید این محصول ، آنها کاملا طبیعی است.

مواد تشکیل دهنده اصلی هستند غیر میکروارگانیسم های بیماری زا (شناخته شده به عنوان باکتری) و زیستی فعال طبیعی سورفاکتانت در میان دیگران مانند اسید چرب آمین و اسید سیتریک است.

در نقش اصلی تشکیل دهنده Kulkarni می گوید:

“هنگامی که باکتری در تماس با زباله های آلی به عنوان مثال در خود غرب کمد آنها تغذیه در ضایعات شما را به تمیز کردن اثر. در حالی که زیست تخریب پذیر سورفاکتانت شل کردن تمام گرد و غبار و دوده است که حل و فصل بر روی زمین است.”

USP از این آب بر اساس توالت پاک کننده است که آنها را می توان مورد استفاده برای تمیز کردن هر بخشی از مستراح; از کاسه توالت, توالت صندلی به کف روشویی, به, حتی لوله ها و وسایل. در واقع فعال میکروب ها در این پاک کننده ها همچنان برای تمیز کردن سیستم های زهکشی بعد از سیفون; آنها که موثر است.

همانطور که قبلا ذکر شد این پاک کننده کاملا امن برای خانه خود را. وجود گازهای سمی منتشر شد که حذف هر گونه شانس و آبکی چشم و حساسیت های پوستی یا تنفسی ناراحتی.

علاوه بر این, به عنوان مخالف به اسید و قلیایی پاک کننده موجود در بازار فاضلاب تولید نمی برهم زدن ظریف تعادل زیست محیطی از ما آب بدن.

the better home

هر بطری طراحی شده است به شما بهترین تجربه و پر می توانید با استفاده از دوباره پر کردن کیسه (شما می توانید سفارش آن به صورت جداگانه و پس از شما خالی آنها را به بطری خود را, شما می توانید با قرار دادن در کیسه را برای بازیافت) بدون ایجاد هر گونه زباله. توالت تمیز می آید به عنوان بخشی از این خانه کامل مراقبت از تمیز کردن کیت که همچنین شامل یک مایع لباسشوئی یک مایع ظرفشویی و کف پاک کننده.

بنابراین اگر شما به دنبال آماده به سوئیچ و مقابله با بوی میکروب ها و لکه ها در توالت خود را بدون هر گونه آسیب انجام می شود به شما و یا سیاره, بهتر, صفحه اصلی, توالت, تمیز کننده نمی شود و توصیه می شود به اندازه کافی.

آن را خرید در اینجا.


همچنین بخوانید: از 99.9 درصد از باکتری ها’ به اسید: 5 افسانه در مورد توالت & کف پاک کننده گران


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im