جورجینا Mazzeo نشان می دهد پرت Derriere در لباس زیر زنانه صورتی در Instagram

ونزوئلا, بیکینی, مدل, Georgina Mazzeo به تازگی به او در زمان Instagram صفحه و wowed او 1.8 میلیون پیروان با یک لباس زیر زنانه عکس فوری.

در این عکس که آپلود شد در روز جمعه, مه 1 جورجینا برجسته بود تاب صورتی بالای محصول است که او تیمی با نحیف شورت صورتی. این گروه کاملا برجسته خود شکل ویژه نمایشگاه پرت derriere و پاهای سکسی. این همه نیست, اما risque لباس نیز فعال خود را به او قرار داده و محکم بسته شده معده و دلخواهی منحنی بر روی صفحه نمایش کامل.

برای ضربه محکم و ناگهانی او ایستاده بود در مقابل یک پنجره بزرگ زده و یک طرف را در برخواهد داشت. او نگه داشته تلفن همراه خود را در پنجره تبدیل صورت خود را به سمت دوربین sexily gazed در آن دیدم لبخند نرم.

جورجینا تصمیم گرفتند برای آرایش صورت برای مطابقت با لباس. نرم افزار ویژه عاج پایه و اساس است که ارائه شده و صورت خود را بی عیب و نقص به پایان برسد. او داستد گونه او را با صورتی سرخ, عینک نور-رژ لب صورتی و اعمال یک پوشش نازک از ریمل مژه و ابرو. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش با تعریف ابرو.

در نهایت او عینک, سبزه, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد به سقوط بیش از او پشت و شانه ها.

جورجینا نوشت: یک عنوان به زبان اسپانیایی و با توجه به ترجمه گوگل, او اعلام کرد که این عکس دستگیر شد زمانی که او در مورد گرفتن selfie اما او گرفتار شد “red-handed.” او همچنین به اطلاع طرفداران او که خود لباس بود و از انگلستان مبتنی بر مد, خرده فروش PrettyLittleThing.

در عرض 12 ساعت از رفتن زندگی می کنند و همانطور که از نوشتن این مقاله, عکس سکسی انباشته شده است بیش از 129,000 را دوست دارد. این همه نیست, اما او را بیشتر تحسین سرسخت نیز flocked به بخش نظرات و ارسال شده 1,000-plus نظرات به ستایش جورجینا برای او شکل و زیبا به نظر می رسد. چنین حجم از علاقه را نشان می دهد که او بسیار محبوب بر روی عکس های سایت, بنابراین باید آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از پست های خود را فورا به ویروسی.

“چگونه من باید به شما بگویم که من واقعا واقعا دوست دارم شما ؟” یکی از طرفداران او ابراز احساسات خود را.

“آیا کسی تا به حال به شما بگویم که شما در حال زیبا ترین زن روی زمین ؟” کاربر دیگری chimed در.

“شما آنقدر زرق و برق دار! این تصویر روشن تا روز من. با تشکر از ارسال این دوست داشتنی من ملکه” یک سوم تحسین گفت.

در ضمن یک چهارم کاربر ستایش جورجینا سکسی گروه.

“کسانی که شورت صورتی نگاه داغ و سکسی به ویژه در غنیمت خود را” آنها نوشت.

دیگر کاربران ارسال شده کلمات و عبارات مانند “الهه” “داغترین” و “به سادگی شگفت انگیز” به بیان تحسین خود را برای hottie.

جدا از طرفداران خود ضربه محکم و ناگهانی نیز توسط بسیاری از هموطنان از جمله داشا Mart, Laura سانچز و Bru Luccas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>