پیدایش لوپز Flaunts رقم فوق العاده در توری, لباس زیر زنانه

در روز سه شنبه, ژوئن 9, مدل آمریکایی پیدایش لوپز ساخته هفته کاری کمی هیجان انگیز تر های مطرح ضربه محکم و ناگهانی با 4.8 میلیون Instagram followers.

این عکس تحریک آمیز نشان داد که 26 ساله نما در آنچه به نظر می رسد یک اتاق خواب. یک گنجه پر از لباس و متعدد جعبه حاوی درب دیده می شود در پس زمینه. پیدایش ایستاده بود و با شانه اش به عقب و پشت او قوسی در مقابل یک ملاحظه آینه. او jutted کردن باسن او و سر او را به عنوان او جامعی عکاسی از خود با گوشی های هوشمند.

این Instagram ستاره flaunted او چهره فوق العاده در سیاه و سفید توری لباس زیر زنانه مجموعه که ویژه غوطه وری محض bralette و یک جفت از تطبیق بالا-برش لباس زیر. کافی او رخ, تقریبا, ریخته, کون بزرگ, واژن, بسیار به لذت از مخاطبان است. آشکار گروه نیز به نمایش گذاشت او باب روز میانی و مجسمه لگن. مدل نگه داشته سکسی نگاه ساده و نمی شود هر گونه لوازم جانبی.

برای عکس جنسیس مدل دهید خود را قفل طولانی در tousled امواج دادن او حتی بیشتر ، او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با حداقل مقدار از آرایش که به نظر می رسید به ویژه مژه نادرست و برهنه لب براق.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس او آرزو پیروان مبارک “سه شنبه.” او همچنین نشان داد که خانه او در حال حاضر در حال رفتن را از طریق “بازسازی” و این که او هنوز هم نیاز به نصب “درب.”

بسیاری از پیروان زمان به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“بسیار زیبا با, تیره مو” بوده یک فن اضافه کردن یک آتش emoji به نظر.

“مبارک سهشنبه به شما مرسی شما نگاه بسیار خطرناکی خیره کننده” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما هشتمین شگفتی جهان” اظهار داشت: یکی دیگر از تحسین.

“مثل یک کودک” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر میرسد که ارائه شده است لال با عکس و به جای ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای این مدل.

پیدایش درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 45,000 را دوست دارد.

این دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در risque لباس. به تازگی آپلود یک تصویر که در آن او عینک نابود و لگدمال بالای مخزن و نحیف ، که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 100 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید