‘عمومی بیمارستان Laura Wright & Wes Ramsey لذت بردن از خانواده اما عضله دوسر خود را به نظر می رسید به مرکز صحنه

زندگی واقعی زن و شوهر لورا رایت و Wes Ramsey, لذت گذراندن وقت با خانواده در چهارم جولای آخر هفته. روز یکشنبه از بیمارستان عمومی ستاره ها دیده می شد در یک سری از عکس هایی که به اشتراک گذاشته شد در لورا Instagram از زمان سرگرم کننده آنها بود. اما به نظر می رسد که وس رمزی امده عضله دوسر شد موضوع اصلی گفتگو میان طرفداران و زن و شوهر co-ستاره از ABC صابون.

آن نگاه مانند لورا و وس صرف زمان با رمزی خانواده در طول تعطیلات جایی که آنها برنامه ریزی شده برخی از زمان بازی و فعالیت برای هر کس به آن لذت ببرید با. یکی از آنها یک هندوانه خوردن مسابقه که در آن لورا رایت گرفت. او دیده می شد در یک زن و شوهر از تصاویر غواصی خود را به صورت برش هندوانه. وجود دارد در کنار او بود و دوست پسر قدیمی خود را به دنبال بسیار شدید. او نشان داد در این عنوان که وس در واقع تشویق او به برنده شدن در این مسابقه. او همچنین نشان داد که او می خواست به “او را بکشند.”

دوم عکس نشان داد چقدر او آزار دهنده او. به عنوان یکی از لورا دست به دست شد و برگزاری بر روی هندوانه پوست یکی دیگر بود تا در وس’ چهره به ظاهر در تلاش برای فشار او را دور.

وس بود shirtless او به عنوان فر مشت خود را به منجر شود دختر خود را به پیروزی. آنچه که بیشتر قابل توجه در Instagram جرقه بزند هستند این بازیگر امده عضله دوسر که به سرعت ظهور در طول رقابت شدید.

همکار بیمارستان عمومی شرکت ستاره Maurice Benard بود سریع به هاپ بر روی نظرات به hilarious بیانیه ای در مورد وس’ عضلات بازو.

“من عاشق راه وس عضلات خود را خم و بازیگری مانند او نیست” صابون بازیگر گفت.

بسیاری از لورا پیروان از ذهن نیست دیدن دوست پسر انعطاف پذیری عضله دوسر خود را بدون تلاش واقعا.

“هاهاها عالی بود! وس عالی به نظر می رسد عضلات” یکی از طرفداران گفت: با آتش emoji.

“من مانند عضلات” گفت: یکی دیگر از پیروان او.

لورا رایت عینک سست سفید پوشش بیش از آنچه مانند نگاه سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. او همچنین نگه داشته و سر او را از گرفتن آفتاب با پوشیدن یک کلاه نی. مشهور بور فرفری قفل انجام شد در امواج نرم در این زمان.

از بیمارستان عمومی ستاره ها هر دو در یک تاریخ زمانی که صابون را شروع فیلمبرداری یک بار دیگر. تولید متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با این حال به نظر می رسد مانند آنها ممکن است قادر به بازگشت به کار به زودی به عنوان L. A. داده شده پیش بروید برای از سرگیری تولید تا زمانی که دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>