‘بیمارستان عمومی هفتگی اخلال گران: Trina می شود خبری ناراحت کننده از مادرش پورشه

یک پیش نمایش با بیمارستان عمومی اخلال گران برای هفته مارس 30 است و Trina مواجه است بیشتر نگران زمان. دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به اشتراک گذاشته شده از طریق نمایش در صفحه توییتر روز دوشنبه صبح و سیگنال های آن که Trina مادر پورشه خواهد چیزی بگویم ناراحت کننده به دخترش.

Trina در حال حاضر شده است از طریق یک زمان خشن به تازگی با پدرش دلخراش مرگ است. بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که Trina صحبت با شخص مورد مبارزات این هفته شاید حتی گفتن هنر صاحب گالری در مورد بوسه با کامرون.

آوا و Trina رشد کرده اند بسیار نزدیک بیش از چند ماه گذشته اما نوجوان, مامان پورشه نیست در مورد آن خوشحال. در حالی که اخبار بد پورشه را به اشتراک گذاری با پول می تواند در مورد وادار کردن برخی از راه دور از آوا, به نظر می رسد به احتمال زیاد آن را چیز دیگری که در افق.

در دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن پورشه هشدار Trina که اخبار او را در مورد به فاش کردن خوب نیست. هر دو کامرون و کورتیس وجود دارد و Trina است طبعا لرزاند. آن شناخته نشده دقیقا چه این اخبار خواهد بود, اما این می تواند باشد که آن را مربوط به اردن تغییر در برخورد با کوروش.

به عنوان بینندگان دیدم هفته گذشته پسرم را تشویق اردن به پیچ و تاب داستان چگونه شواهد ساخته شده و در برابر کوروش. اردن Taggert و دو نفر دیگر اعضای تیم با هم کار برای راه اندازی سایرس اما در حال حاضر او تنها است هنوز زنده است. سانی پیشنهاد کرد که اردن وضع سرزنش در سه موقعیت خودش را به عنوان کسی که پیدا کردم و بعد سعی کردم به آن را متوقف کند.

اردن و مقاوم در برابر این ایده. اما به طور کلی بیمارستان اخلال گران نشان می دهد که به زودی او را به جلو حرکت می کند با این. متاسفانه, که بدان معنی است که Taggert شهرت خواهد بود سطل آشغال و این مطمئنا می تواند بسیار ناراحت کننده برای هر دو Trina و پورشه.

با توجه به آماتور ورزش ها صابونکورتیس خواهد بود در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد Taggert در روز سه شنبه را نشان می دهد و Trina ناراحت خواهد بود بیش از چیزی است که او در موقعی طول چهار قسمت. کورتیس می داند که حقیقت در مورد آنچه که اردن در حال رفتن به ادعای اما به نظر نمی رسد که پورشه همه چیز را می دانم که رفت و سپس بازگشت.

هنوز هم وجود دارد تئوری های شناور در اطراف آن Taggert مرگ جعلی بود اما در این مرحله بیمارستان عمومی اخلال گران به نظر می رسد به سیگنال است که کارآگاه بازگشت احتمالا در کارت. چه خواهد شد پورشه به او بگویید و چه آینده ای در انتظار برای Trina به عنوان او را از طریق تمام انواع از این ؟ طرفداران پاسخ را نمی دانید اما آنها بسیار هیجان زده برای دیدن بیشتر از Trina در قسمت جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>