نینا ریوز در تنگنا و هدف او این هفته خواهد بود سابق طولانی از دست رفته, دختر ساشا گیلمور. هفته مه 11 در بیمارستان عمومی وعده داده می شود و بیشتر درام و احساسات خام وقتی که می آید به پسر بچه کوچک است که در مرکز بازداشت نبرد. ساشا و تعقیب قربانی عشق به خاطر Wiley و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از فلک برای آن است. نینا خواهد بود یکی از آنها خواهد شد که مقابله با ساشا در مورد او بزدايد.

با توجه به بیمارستان عمومی اخلال گران با صابون مرکزیساشا است که انتظار می رود به شنیدن مقدار زیادی از نینا به عنوان Crimson ویرایشگر می دهد او یک قطعه از ذهن او. به احتمال زیاد منبع تحریک ساشا به ظاهر در مایکل با تعقیب است. البته بینندگان دانم آن همه جعلی به مایکل و بید به ازدواج در زمان ویلی را محاکمه اما تنها فین و کارلی حقیقت را می دانم در حال حاضر. نینا را دریافت باد از آن و مقابله با ساشا در مورد آن.

همیشه از نینا متوجه شدم که ساشا جعلی بودن دختر او شده است داغ تحت یقه هر زمان که آنها با هم هستند. نینا می تواند دردناک و خشم او شده است و به سمت دختر که او فکر او بود.

جداول به نظر می رسید که تبدیل با نینا احساسات نسبت به هر دو ساشا و بید. در گذشته او خیلی معنی بید به عنوان شارلوت ، هنگامی که نینا پیدا کردن تمام است که بید را از طریق رفته بود با شیله و سپس به کودک خود را برای پذیرش او شروع به نرم کردن نسبت به او.

نینا کاملا رد ساشا از زندگی خود را و در حال حاضر او احساس خواهد کرد کوه به سمت او هنگامی که او مواجه با او در مورد تقلب در مایکل. این نیز خواهد شد به احتمال زیاد او را احساس حتی بدتر برای بید. هنوز هم وجود دارد احتمال این که بید به نوبه خود می تواند نینا دختر. Nelle نیز در حال اجرا است.

در حال حاضر با بید ازدواج با مایکل این هفته در بیمارستان عمومینینا به نظر می رسد به شدت در مخلوط از Wiley حماسه. هر کدام از زن معلوم می شود او دختر واقعی, Wiley خواهد بود نوه اش در یک راه یا دیگری. همچنین این دختر که او دوست داشت برای ماه ساشا که داد تا با عشق از زندگی خود برای Wiley.

خواهد نینا همیشه ببخش ساشا? آن دو هنوز هم کسانی که مادر و دختر احساسات برای هر یک از دیگر. ساشا دوست دارم که نینا در زندگی خود را اگر او می خواهم اجازه دهید او اما به نظر نمی مانند که این اتفاق خواهد افتاد در هر زمان به زودی. هنگامی که نینا در نهایت متوجه حقیقت چرا ساشا دروغ در مورد امور مربوط به او را با تعقیب است که ممکن است همه تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im