‘بیمارستان عمومی’ اخلال گران: جولیان به زودی مقابله با تهدیدات و پیامدهای ناگوار

جولیان جروم زندگی کرده است و کاملا متفاوت با شیوه زندگی خود را پس از کانگستر روز اما بیمارستان عمومی اخلال گران برای چند هفته آینده, اذیت کردن که همه چیز ممکن است به زودی تغییر برای او. چیزی اتفاق می افتد که انتظار می رود که به علت بسیاری از هرج و مرج در زندگی خود.

با توجه به اخلال گران از آماتور ورزش ها, صابون, جولیان خواهد بود در مواجهه با تهدیدات و تصمیم گیری های دشوار است که او را به پایین یک راه سخت. برای او نگهداری می شود زندگی خود را بسیار تمیز, انتظار, البته, این راز بزرگ که او را نگه داشته در مورد ویلی. دیگر از آن, Julian شده است خوشحال رسیدگی چارلی میخانه و گاهی اوقات داشتن یک پرت کردن و یا دو در طول راه.

او به تازگی به حال یک گفتگو با کوروش رنو که به تازگی منتشر شده کانگستر آمد به میخانه. او بهترین های خود را در تلاش برای متقاعد کردن جولیان به کار با او فرستاده او را دور کرد و گفت او نبود درگیر شدن با او.

آن می ایستد به همین دلیل است که این تهدید جدید را به چیزی برای انجام با کوروش. چه انتخاب خواهد او را که منجر به درد و رنج بسیار به Soap Opera Digest گود? آن را به وضوح صدا نمی خواهم آن چیزی است که خوب است در همه. او به نحوی بود مجبور به اراذل و اوباش شیوه زندگی دوباره ؟

جولیان نیز درگیر با الکسیس/نیل داستان خط. سابق خود کاهش یافته است برای او سابق درمانگر اما در حال حاضر هر دو در آب گرم با تشکر از جولیان عصبانی انفجار در بیمارستان. نیل شده است اخراج از کار خود را دوباره و الکسیس مجبور خواهد شد به صورت کانون وکلای نیویورک با توجه به perjuring خودش را در نیل شنوایی.

بیمارستان عمومی اخلال گران, اذیت کردن, که جولیان یک بار دیگر خواهد بود عصبانی با نیل هفته اول ممکن است و این احتمال وجود دارد به دلیل الکسیس در معرض خطر از دست دادن او مجوز. خیلی واضح است که جولیان هنوز هم مراقبت زیادی در مورد سابق خود و نیل است که باعث نزاع در زندگی او است. طرفداران نیز کاملا مطمئن است که وجود دارد برخی از حسادت در حال رفتن به عنوان به خوبی.

وجود داشته است شایعات شناور در اطراف در رسانه های اجتماعی است که نیل ممکن است احتمالا به زودی می میرم. که تایید شده نیست و در همه آن صدا مانند عواقب ناشی از اعمال خود باعث خواهد شد بسیاری از هرج و مرج است.

جولیان همچنین انتظار می رود برای کمک به یک دوست بسیار به زودی. وجود دارد نکات در بازی است که نشان می دهد که آن را بروک لین Quartermaine تبدیل می شود که برای کمک به او در برابر والنتین Cassadine. بیمارستان عمومی اخلال گران می گوید که او خودش را به دردسر دوباره.

چیزی یا کسی منجر شود جولیان جروم کردن یک مسیر تاریک یک بار دیگر و عواقب ناشی از انتخاب های ممکن است بر دیگران نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>