چیزهای خوب در راه است با چهار قسمت از بیمارستان عمومی. اخلال گران, اذیت کردن, که براد اضطراب را هنوز هم بسیار بالا خواهد بود و او بلافاصله مشکوک که جولیان ارائه می دهد او را به کمک برخی از.

هر دو Julian و براد شده اند بسیار تاکید کرد و موجب ویرانی با احساس گناه در این حادثه رانندگی که منجر به لوکاس’ کما. براد هیچ ایده که جولیان با خراب ترمز در خودرو, اما او می داند که او پریشان شوهر خود با اعتراف به حقیقت در مورد ویلی درست قبل از سقوط.

براد به تکیه به شدت در جولیان در طول این Wiley حماسه اعتراف اوایل که ویلی واقعا بید بیولوژیکی ، جولیان به او کمک کرد اما این پویا تغییر قابل توجهی که براد اعتراف کرد که پسر کوچک است که واقعا مایکل و Nelle بیولوژیکی ،

بیمارستان عمومی اخلال گران از پیش نمایش برای روز شنبه را نشان می دهد نشان می دهد که جولیان و براد خواهد شد و عبور از مسیرهای با یک دیگر. جولیان بگویید او پسر در قانون او است وجود دارد برای کمک به, اما براد را روشن خواهد کرد او شک و تردید است که این مشروع است ارائه دهد.

با توجه به صابون مرکزیجولیان خواهد بود در تلاش برای پیدا کردن صلح در برخی از حس های این هفته است. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر این تیزر می تواند مربوط به این تعامل با براد اما آن را نمی ممکن است به عنوان او در نظر گرفته شده. بیمارستان عمومی اخلال گران به اشتراک گذاری است که براد را بپرسید پدر در قانون چه گرفتن است با ارائه کمک است.

در حالی که آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در طول این تعامل Soap Opera Digest سهام یک چیز عالی در مورد آنچه در آینده به زودی با جولیان و براد. بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که جولیان خواهد مخدر براد قهوه به ظاهر قصد تلاش برای یک بار به دست کشیدن او پسر در قانون. شد که امیدواریم با تقلب ترمز در ماشین و آن را به نظر می رسد او آماده به دوباره سعی کنید.

ظاهرا جولیان برنامه با شکست مواجه خواهد شد دوباره هر چند. قبل از براد می توانید نوشیدن قهوه این دو نفر را پیدا کرد که لوکاس است که بیرون آمدن از کما. به طور طبیعی آنها را به عجله به تبدیل جنگل به دیدن او. بیمارستان عمومی اخلال گران, اذیت کردن که این مهم توسعه در حال آمدن است در این هفته و در هر دو Julian و براد خواهد بود فوق العاده مضطرب برای پیدا کردن آنچه لوکاس به یاد در مورد حادثه.

برای لحظه ای براد و جولیان را دریافت کنید کمی تاخیر. لوکاس نمی خواهد به یاد داشته باشید آنچه براد به او گفت در مورد ویلی و این می آید به عنوان یک کمک به هر دو Julian و براد. جولیان و لوکاس تلاش کرده اند با رابطه ی فوق العاده در طول سال و اگر لوکاس بود برای پیدا کردن که جولیان می دانستم که در مورد این نگه داشته و آن را یک راز است که ارتباط خواهد بود مطمئنا به طور دائم قطع.

بیمارستان عمومی اخلال گران اشاره کرد که لوکاس را شروع flickers از خاطرات و به نظر می رسد این تنها یک ماده از زمان قبل از او به خاطر آنچه براد به او گفت. در ضمن بینندگان می توانید انتظار Julian و براد به ادامه لب به لب سر و تمام علائم نقطه نسبت به مواد منفجره لحظات به زودی با این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im