‘بیمارستان عمومی’ اخلال گران برای پنج شنبه: براد کردم سختی وکیل, اما او هنوز هم در یک نقطه تنگ

بیمارستان عمومی اخلال گران برای روز شنبه را نشان می دهد, اذیت کردن, که بیننده را چه کسی خواهد بود به نمایندگی از براد کوپر در نوزاد خود را تعویض حقوقی مورد. اسکات بالدوین پله تا بشقاب در این یکی اما او قطعا کار خود را قطع برای او در برنده شدن در این مورد.

به عنوان بینندگان را دیدم در مدت کوتاهی پس از براد دستگیر شد, او تا به حال شدید گفتگو با جولیان. براد بود و صادقانه در مورد چگونه نوزاد مبادله در ابتدا اتفاق افتاده است. اما تا کنون او را محافظت Julian و آشکار نشده چگونه درگیر خود پدر بود با تمام این. این دو توافق کردند که براد می ماند آرام اگر جولیان خواهد اطمینان حاصل شود که یک وکیل خوب در این مورد است.

بر اساس بیمارستان عمومی اخلال گران از دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای روز شنبه را نشان می دهد به نظر می رسد که اسکات در حال رفتن به که وکیل. این باید کاملا اطمینان بخش برای براد به عنوان اسکات است که قطعا یک بولداگ وکیل که نیست می ترسم به فشار سخت برای کمک به مشتریان خود را. با این حال به نظر می رسد مانند اسکات را تقریبا بلافاصله قرار داده و فشار بر براد خودش.

پیش نمایش teases که اسکات را ملاقات با براد و بپرسید یک سوال دشوار. براد خواهد بود دست به دستبند و لباس پوشیدن و در یک پرتقال, زندان, jumpsuit به عنوان او در دیدار با اسکات در یک اتاق و وکیل را تیز بپرسید اگر شخص دیگری وجود دارد مخلوط کردن در تمام این.

طرفداران علاقه مند خواهد بود برای دیدن اگر وجود دارد هر زمینه و با توجه به توضیح دهید که چگونه اسکات به پایان رسید تا گرفتن در این مورد. جولیان صحبت با الکسیس در مورد پیدا کردن نمایندگی برای براد و به نظر می رسد به احتمال زیاد این گفتگو به نوعی منجر به اسکات گرفتن در کار است.

برخی ممکن است تعجب اگر اسکات خواهد بود زرنگ و دانا به اندازه کافی برای ایجاد اتصال است که جولیان احتمالا رو انگیزه های نهان برای مایل به دیدن پسرش شوهر جدا نشان داده شده در این مورد. اگر اسکات ممکن است درخواست براد این سوال به عنوان چیزی از یک تست تا ببینید که چگونه صادقانه به مشتری خود را در حال رفتن به با او باشد.

با توجه به آماتور ورزش ها صابونبراد در حال رفتن به گرفتن اخطار در روز سه شنبه را نشان می دهد. بر اساس این پیش نمایش به نظر می رسد مانند آن می تواند این باشد که اسکات هشدار براد که این مورد می تواند از داخل منفجر شدن اگر مشتری خود را به اشتراک بگذارند کامل حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است. در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که براد ادامه خواهد داد برای پنهان جولیان دخالت.

در حالی که براد ممکن است مدیریت این جلسه با اسکات, بیمارستان عمومی اخلال گران اشاره است که او ممکن است به زودی یکی دیگر از بازدید کنندگان که جغجغه او. در برخی از نقطه در این هفته به نظر می رسد که براد روبرو خواهد شد سانی و هواداران می دانند که این بوده ترس از خود را برای ماه می باشد. هفتگی دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن نشان از یک نگاه اجمالی از آینده این رویارویی و آن را به نظر می رسد اتفاق می افتد در همان اتاق که در آن براد دیدار خواهد کرد اسکات.

خواهد چه اتفاقی می افتد در طول این سانی برخورد با ارنج زدن براد به انجام هر کاری متفاوت با خود را مورد ؟ خواهد اسکات قادر به ثابت کند که Nelle آغاز نوزاد مبادله? بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که براد را حفظ خواهد کرد جولیان راز در حال حاضر, اما او در حال رفتن به مبارزه سخت به اطمینان حاصل شود که او نمی رفتن پایین برای کودک مبادله به تنهایی. شانس هستند که با داشتن اسکات مشاوره او می تواند همه چیز را بسیار جالب در روز های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>