بیمارستان عمومی شروع خواهد شد خود را سه هفته دراز مدت از قسمت های قبلی سالانه پرستاران توپ. روز دوشنبه ABC صابون است که انتظار می رود به درجه 2014 پرستاران توپ است که با تمرکز بر میزبان لوسی کو و او همیشه سرگرم کننده shenanigans. با توجه به شرایطی که قادر به فیلم هر قسمت جدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها تصمیم گرفته اند به هوا reruns تا زمانی که خدمه می توانید به انجام آنچه انجام می دهند بهترین.

در مه 21, آخرین قسمت جدید از بیمارستان عمومی پخش شد و در حال حاضر شروع تابستان کلاسیک را نشان می دهد که طرفداران می توانید از دست داده است. سه هفته اول خواهد بود به طور خاص متمرکز بر معروف پرستاران توپ که اتفاق افتاده در طول سال. این یک سنت سالانه از استعداد و سرگرم کننده و البته مقدار زیادی از درام گنجانده شده است. با توجه به آماتور ورزش ها, صابون, یکی از اولین در دوشنبه 25 مه خواهد بود که 2014 پرستاران توپ خواهد شد که از ویژگی های تعجب پیشنهاد و به یاد ماندنی عملکرد Liesl Obrecht.

بیمارستان عمومی نیز به اشتراک گذاشته دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن کلیپ به روز دوشنبه نشان می دهد که آنها را همیشه انجام دهید و آن را نشان می دهد لوسی و Felicia آماده شدن برای این رویداد. Felicia نگاه زرق و برق دار طلا و نقره ای براق لباس شب. در آن زمان آن دو نزدیک شد به عنوان لوسی شده است به اشتراک گذاری اسرار خود را با او BFF. لوسی بود و پس از آن هنوز هم به Kevin Collins, اما او تا به حال یک اخیر عطریست با اسکات بالدوین که او در تلاش بود برای مخفی نگه داشتن. Felicia مورد آن را می دانستند و خوشحال بود که لوسی قرار دادن که همه پشت سر او.

این کلیپ نشان داد که لوسی خیلی مطمئن نیست در مورد آن. او و اسکات شده برای سال های بسیاری و او همواره احساس ویژه ای برای او. آنها در حال حاضر خوب است اما در سال 2014 آن را کمی متفاوت باشد.

طرفداران زیادی بیشتر از پرستاران توپ در روز دوشنبه. پرستاران و تجلی عیسی, لیز, فلیکس و سابرینا سانتیاگو انجام خواهد شد یک آهنگ خاص. سابرینا از کشته شده است اما کسانی که عاشق این شخصیت قادر خواهد بود برای دیدن او یک بار دیگر.

زمانی که بیمارستان عمومی در هوا در چند ماه پس از قسمت های جدید در حال فیلم برداری وجود دارد مقدار زیادی از خطوط داستان که ادامه خواهد داد. بازداشت شنوایی از Wiley سر گرفته خواهد شد با نینا ریوز در نظر گرفتن موضع ظاهرا برای کمک به Nelle. نیز وجود دارد یک قریب الوقوع بارداری است که بلندی در پیش است. تمام نکات آن است که Maxie است که با کودک و قطعا همه چیز را پیچیده تر برای او و دیگران در بندر چارلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de