‘بیمارستان عمومی’ اخلال گران: کورش همچنان به بازی بازی ها و تهدیدات

کوروش رنو به نظر می رسد داشتن کمی سرگرم کننده توسط مردم از پورت چارلز پیچ و تاب خوردن. این هفته در بيمارستان بود کانگستر دور خود و پشت سر گذاشتن یک سری از ظریف تهدید. او ساخته شده است که تعدادی از ساکنان را ناراحت و حتی عصبانی به خصوص Curtis, Ashford.

به عنوان دیده می شود در روز پنج شنبه را نشان می دهد کورش نشان داد تا در بیمارستان عمومی در همان زمان که Trina وجود دارد مراجعه با مادرش پورشه. Trina کوروش به رسمیت شناخته شده حق دور و در مواجهه با او در مورد قتل پدر مارکوس Taggert. او بدیهی است که کسی که به حال او و کامرون ربوده و تهدید آنها به منظور رسم پدر ، او سپس به ضرب گلوله به مرگ توسط خود بچه ها. خوشبختانه Curtis همچنین نشان داد تا با اردن و در سایرس’ چهره. صابون مرکزی نشان داد که کورتیس’ خشم طلوع خواهد کرد هفته آینده به عنوان احساسات خود را به بهترین از او در مورد پول و پورشه.

کورتیس احساس مسئول مادر و دختر پس از او قادر به ذخیره Taggert با وجود Trina سرزنش او را برای مرگ او. کورتیس در پا برای گفتن کوروش را به پیاده روی و به دور ماندن از Trina و پورشه. کورتیس به خوبی می داند که بازی های که کوروش در حال پخش است و او حاضر به شرکت در آن.

فقط قبل از سفر خود به بیمارستان کوروش همچنین نشستم با هر دو لورا و کارلی در MetroCourt. او به آنها گفت که او می خواهد به آنها را دعوت به خانه خود را گرم و خواسته سانی و کارلی در آدرس. او با بازی یک بازی موش و گربه با زنان حتی ساخت یک تهدید ظریف گفتن شهردار لورا که او می داند که در آن او زندگی می کند. که به نظر می رسد به ترک او را لرزاند.

بیمارستان عمومی اخلال گران, اذیت کردن, که کورتیس خواهد بود پورشه و Trina را محافظ از کوروش. البته که نمی توان به Trina میل اما او ممکن است متوجه است که کانگستر یک تهدید برای خانواده اش است و ممکن است فقط گرم کردن به کورتیس در نهایت. شایعاتی وجود دارد که Trina است که در واقع پدر او نه Taggert اما هنوز به بازی کردن.

کوروش رنو ترک علامت خود را در همه جا او می رود. از او اجازه خروج از Pentonville او انجام داده است چیزی جز طعنه زدن هر کس او می آید در تماس با, به خصوص سانی را عزیزان. سانی گفت: Carly که او در مراقبت از این وضعیت خیلی زود اما شخص دیگری می تواند فقط به ضرب و شتم او را به آن. وجود دارد خیلی بیشتر به آمده است که کوروش متوقف نخواهد شد حمله به زندگی مردم در بندر چارلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>