بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که یک داستان است که به آرامی در حال پیشرفت برای مدتی در حال حاضر ممکن است یک پیچ و تاب و بزرگ در آینده به عنوان برخی از بینندگان انتظار داشتند. نینا تعجب است برای چندین سال در حال حاضر که او بیولوژیکی دختر است و این که آیا او در واقع حتی وجود دارد. در حال حاضر بازی فکری جدید به اشتراک بگذارید کمی بیشتر در مورد که در آن این است که به رهبری.

حدود یک ماه پیش بیننده به عنوان یک جوان Nelle نشان داده شد و به نیمی دیگر از گردنبند است که نینا برگزار شد بر روی محکم با توجه به اتصال آن به قرار ، نه تنها یک جوان Nelle نشان داده پوشیدن گردنبند بود اما نشان داد که او هنوز هم آن را دارد و آن را در یک جعبه طلا و جواهر.

تا کنون نه Nelle یا نینا را نمیفهمد هر یک از آنها باید نیمی از این گردنبند. متاسفانه به سادگی با داشتن Nelle تبدیل به نینا دختر نمی خواهد از حد از یک شوک برای بینندگان. وجود داشته است بسیاری از نکات که بید در واقع ممکن است که رمز و راز اما به نظر می رسد که ممکن است فقط غلط از نویسندگان.

در حال حاضر در شماره جدید Soap Opera Digest, ظاهر قطعی مرجع به این وضعیت به اشتراک گذاشته بود. Co-سر نویسنده دن اوکانر اشاره کرد که نینا خواهد شد مرکزی در آینده جلسه دادگاه که Nelle است که در آن او خواهد بود و مبارزه با مایکل برای حضانت Wiley.

به عنوان آماتور ورزش ها, صابون , جزئیات, هفته پیش رو را به شدت تمرکز بر Nelle و مایکل را به دادگاه نبرد. Nelle خواسته نینا به عنوان یک شخصیت شاهد برای این قرار داده زرشکی ویرایشگر به یک بیت از یک نقطه تنگ.

نینا شروع به نرم شدن در Nelle و او شخصا نمی هر گونه مسائل را با او کارمند جدید. بیمارستان عمومی اخلال گران اشاره است که نینا را در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا برای حمایت از Nelle و یا حمایت از مایکل به عنوان او می خواهم وعده داده شده Carly او خواهد بود.

در میان همه این اوکانر طعنه که این تصمیم از نینا در نهایت خواهد شد به مراتب مهم تر از او متوجه می شود در حال حاضر.

“و البته برای مخاطبان خبر حتی بالاتر از نینا متوجه می شود که ما می دانیم که Nelle دختر که به سرقت رفته بود از همه کسانی که سال پیش” اوکانر به طعنه.

بر اساس این تیزر به نظر می رسد طرفداران نباید نفس خود را نگه دارید برای دیدن یک پیچ و تاب و آشکار است که Nelle نیست نینا بیولوژیکی و بعد از همه. وجود دارد هنوز هم گمنام در شرایط چگونه فرانک به پایان رسید تا با Nelle و چگونه او توضیح داد که این گردنبند که او تا به حال. متاسفانه به نظر می رسد که بینندگان را به صبر در حالی که به یاد این پاسخ.

آن را نیز می تواند هنوز هم می شود که برخی از مرتب کردن بر اساس پیچ و تاب و در حال آمدن است که می افزاید: یک لایه از پیچیدگی به این. برای مثال برخی از طرفداران این باورند که بید و Nelle می تواند به نوعی تبدیل به دوقلوها و آنها از هم جدا شدند به عنوان نوزادان است. این داستان ممکن است به پایین جاده اما مثل اینکه بیمارستان عمومی اخلال گران به نظر می رسد برای تایید است که وجود دارد بیولوژیکی ارتباط بین Nelle و نینا بعد از همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im