‘Gaumutra’, ‘gobar’ ممکن است درمان coronavirus: BJP MLA می گوید مجمع

گواتی: به عنوان جهان گیر میکنه برای درمان به مرگبار رمان coronavirus که تاکنون جان هزاران نفر را در سراسر جهان BJP قانونگذار در آسام روز دوشنبه در سمت چپ مجلس ایالتی حیرت زده گفت که درمان ممکن است ‘gaumutra’ (ادرار گاو) و ‘gobar’ (کود گاو).

Haripriya ادعا

Suman Haripriya ادعا کرد که گاو ادرار و کود گاو مفید در درمان بیماری های کشنده مثل سرطان است.

“همه ما می دانیم که کود گاو بسیار مفید است. به همین ترتیب هنگامی که گاو ادرار اسپری آن را تصفیه منطقه… من معتقدم چیزی مشابه می تواند انجام شود با ‘gaumutra’ و ‘gobar’ برای درمان coronavirus (بیماری),” او گفت: در بحث قاچاق دام به بنگلادش طی خاص ذکر است در اولین روز از بودجه جلسه مجلس.

گاو در نظر گرفته شده است مقدس حیوانات در هند و استفاده از ادرار گاو برای مقاصد درمانی دارای سابقه ای طولانی در فرهنگ هند. کود گاو شده است به طور سنتی مورد استفاده برای مقاصد مختلف از جمله هندو در مراسم مذهبی کود و حتی سوخت.

Haripriya همچنین ادعا کرد که اقتصاد بنگلادش تقویت شده است در پشت قاچاق گاو از هند در درجه اول آسام.

“بنگلادش دومین صادر کننده گوشت گاو در جهان است. همه این گاو گاو ما. پیش از این کنگره دولت چیزی برای متوقف کردن قاچاق گاو” او گفت:.

“امروزه مسیر رودخانه است که عمدتا مورد استفاده برای قاچاق گاو” بی جی پی MLA گفت و خواست بی جی پی به رهبری دولت در آسام برای نظارت بر دام در بازارهای در دولت به عنوان او گفت: “غیر قانونی معاملات انجام شده توسط آنها را با خود رسید جعلی بودن”.

دو مورد از coronavirus

در همین حال اتحادیه های وزارت بهداشت در روز دوشنبه گفت: دو بیشتر موارد مثبت coronavirus– یکی در هند و دیگری در Telangana — گزارش شده در کشور است.

پنج مورد مثبت از coronavirus گزارش شده در هند تا کنون.

به عنوان بسیاری از 25,738 مردم جامعه تحت نظارت در سراسر کشور در حالی که 37 نفر مشکوک به COVID-19 علائم در حال حاضر در بیمارستان بستری.

چین تا کنون شاهد 2,912 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

منبع: PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>