گرت هدلند در مبارزه با شدت جای دور افتاده در خاک موسیقی’

گرت هدلند به عنوان Lu فاکس در خاک موسیقی, به کارگردانی Gregor Jordan. ساموئل گلدوین فیلم

غم و اندوه و تمایل مرکزی تم در Gregor Jordan فیلم خاک موسیقیاقتباس از تیم وینتون را در سال 2008 رمان به همین نام است. مجموعه در چشم انداز غنی از استرالیای غربی خاک موسیقی به شرح زیر Georgie (کلی مک دونالد) چهل چیزی پرستار سابق و دختر از جیم باکلی غرب نقطه برجسته ترین ماهیگیر. در حالی که با اکراه پر نقش مادر برای Buckley دو فرزند, Georgie است که مانند یک پرنده با کوتاه بال.

در اواخر شب شنا او برخورد خوش تیپ, مرد مرموز به نام لوتر “لو” روباه (برج دیده بانی Hedlund) است که شکار غیر قانونی شوهرش خرچنگ تله. Lu و Georgie شروع یک امر پرشور.

Lu غم انگیز گذشته او را ثابت شده و در فلش بک بینندگان کشف که او جان سالم به در یک تصادف اتومبیل که در زمان زندگی خود خانواده عامیانه اعضای گروه (با بازی زندگی واقعی عامیانه اواز یا موسیقی دو Angus & Julia Stone) و خواهرزاده جوان خود را. پس از جیم می یابد در مورد Georgie و لو این امر Lu برگ وست پوینت برای پیدا کردن یک خانه جدید و با کیفیت دور افتاده استرالیا برای فرار ارواح از گذشته خود و پیدا کردن یک خانه جدید. قانون سوم این است که تا حد زیادی انسان در مقابل طبیعت, با, سینمایی, عکس از هدلند در کیمبرلی منطقه فلات منطقه با دره های عمیق آبیاری حفره ها و سواحل سفید.

همچنین نگاه کنید به: Michaela Coel Michaela Coel می داند همه چیز در مورد عمل روزانه از بخشش خود

هدلند به صحبت کرد ناظر در مورد فیلمبرداری خاک موسیقی, زندگی در انزوا و خلاق بودن در قرنطینه.

ناظر: چه کشید شما برای این اسکریپت ؟
گرت هدلند: من خلاقانه تحسین تیم وین کتاب. وجود دارد چیزی در آن است که به من صحبت کرد به طور خاص داستان لو فاکس. او تجربه چنین غم انگیز تصادف لحظه در زندگی خود است که در نهایت منجر شد او را به زندگی به عنوان یک شبح منزوی کردن و دفع کردن برای خود. او تلاش می کند به دنبال آرامش و صلح است. چه مرد با همه که احساسات و چه اتفاقی می افتد زمانی که او تلاش می کند برای مبارزه با آن ؟ من فکر کردم آن زیبا بود. من یک فن از گرگور فیلم و من می دانم که این امر می تواند در استرالیا تولید می باشد. گرگور برگزار می شود اعتماد به نفس بالا در استرالیا. من واقعا به دنبال به جلو به جذب کل پرنیان از استرالیا زمین.

Garrett Hedlund as Luther Fox and Kelly Macdonald as Georgie Jutland in Dirt Music

گرت هدلند به عنوان لوتر Fox and Kelly Macdonald به عنوان Georgie Jutland در خاک موسیقی. ساموئل گلدوین فیلم

چگونه ناهموار استرالیا چشم انداز کمک در وارد شدن به شخصیت ؟
آن را مانند یک ماجراجویی است. ما شات سوم قانون اول که به معنای ما در اروپا گروه. این یک محل دشوار برای رسیدن به. آن را بسیار خارج از شبکه در یک حس. تمام بازیگران و خدمه ماند در چادر و گرما وحشیانه بود. ما می خواهم از خواب بیدار در 4:30 صبح و یک قایق به این جزایر متروک می شود و در آفتاب سوزان. ما در برخورد با افزایش و کاهش جزر و مد که عظیم هستند و شما واقعا نمی دانند که آنها را تا زمانی که شما وجود دارد. تجربه من از حال پرتاب به پایان عمیق که به محیط زیست کمک کرده و دستکاری تمام شخصیت.

با صحنه با کلی است که چنین قدرتمند و غریزی بازیگر عالی بود نه لزوما به تمرین این صحنه اما فقط به یکدیگر صحبت می کنند.

شما تا به حال یک تعداد انگشت شماری از صحنه های عاطفی. چگونه شما خود را آماده کنید ،
Lu حادثه غم انگیز را برای همیشه تغییر Lu زندگی و چپ او آسیب دیده اند. او زندگی با خاطرات کسانی که او را دوست داشت و از دست داد و او را سرکوب غم و اندوه خود را به عنوان او تلاش برای پاک کردن دردناک تصاویر از حافظه خود را. من از دست داده ام بسیاری از مردم در زندگی من, بنابراین من واقعا مربوط به Lu فاکس ، در زندگی من شده است وجود دارد مقدار قابل توجهی از انزوا و برخی از حس رها. وجود دارد نیز مقدار قابل توجهی از تلاش برای پیدا کردن آرامش و در حال اجرا به دور است. من مربوط به او در این راه است.

هنگامی که شما در پیدا کردن کسی عزیز است که در برخی از راه یا دیگری, شما نمی توانید اما یکی از چیزهایی که شما را شاد, چگونه می توانم شما را با آن رسیدگی کند ؟ با صحنه با کلی [مک دونالد] که چنین قدرتمند و غریزی بازیگر عالی بود نه لزوما به تمرین این صحنه اما فقط به یکدیگر صحبت می کنند.

[Eds. توجه: بالا تماشای کلیپ خاک موسیقیارائه شده به طور انحصاری برای ناظر توسط ساموئل گلدوین فیلم.]

این فیلم تا به حال یک زن و شوهر از نوازندگان در آن است. آیا شما بچه ها جم پشت صحنه ؟
ما قطعا متراکم. وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از ما قبل از تولید اختصاص داده شده به موسیقی است. من حق پرواز به ملبورن از لس آنجلس و وارد آپارتمان که Julia Stone, George Mason و من به اشتراک گذاشته. ما بررسی, بازی های برگزار شده با موسیقی و تشکیل یک پیوند به این خانواده و سفر عامیانه سه نفر. که انفجار بود و واقعا من رو هیجان زده در مورد این فیلم. جولیا و من انباشته شاید هشت تا 12 آهنگ ها در پایان پس از تولید است. او همچنان مانند یک عزیز دوست فوق العاده و من لذت بردن از استعداد او و همه چیز را در مورد او فوق العاده است.

موسیقی در قرنطینه. شما بازی بسیاری از موسیقی زیادی در طول قرنطینه?
من بسیاری از افراد خلاق در اطراف من. زمانی که من در تیراندازی در نشویل [برای 2010 فیلم] قوی در کشورمن تا به حال بسیاری از نوازنده بگیرید و یاد دهید. ما دوست دارم به نشستن در اطراف و مربا. آن می تواند تند در یک دفترچه یادداشت نوشتن در یادداشت برنامه بر روی گوشی و یا اشعار ما نوشته شده است. آن را مانند یک اجبار برای من چون من نوشتن است از زمانی که من جوان بودم. وقتی که من کار بر روی فیلم من خیلی جدا شده و من با استفاده از نوشتن به عنوان درمان برای آن است. بنابراین در حال حاضر به بازگشت با برخی از خلاق بگیرید و یاد دهید و نگاهی به برخی از این نوشته ها و رنگ یک پرتره بوم با آنها سرگرم کننده است. من هرگز گیتار تا زمانی که کشور قوی. من صرف ماه در استودیو و قرار داده شده است از طریق طناب با گیتار و در حال حاضر من به طور کامل آن را خیلی دوست دارم. آن حکاکی شده است در ژنوم.

خاک موسیقی در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا.

این مصاحبه بود ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>