Garcelle Beauvais است “احساس بزرگ” در مورد آینده او اولین در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

در مصاحبه با E! اخبار‘ جاستین سیلوستر در هفته گذشته جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود جوایز ناهار بازیگر زن که اضافه شد به براوو سری واقعیت’ بازیگران در ماه اوت سال گذشته در یک زمان نقش مشترک افکار خود را در مورد سیاه برای اولین بار بازیگران عضو نشان می دهد.

“این در مورد زمان” بووه گفت. “منظورم این است که ما در هر پستی کد ما نه ؟ پس سلام!”

در ماه اوت به عنوان براوو تایید بووه’ علاوه بر این به زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز بازیگران آن را نیز نشان داد که Sutton Stracke خواهد بود پیوستن به نشان می دهد. به عنوان طرفداران را به یاد براوو تصمیم به اضافه کردن یک زن و شوهر از خانم ها پس از خروج ناگهانی از دیرین ستاره لیزا Vandepump که نشان داد در ماه ژوئن سال گذشته که او نمی خواهد در ادامه با نشان دادن برای فصل 10.

در حالی که بووه شده است دیرین از طرفداران این سری او همیشه یک بیننده. هنگامی که آن را به گرفتن در مقابل دوربین برای اولین تجربه واقعیت آن بود قطعا گریه به دور از آنچه که او شده است تا در طول حرفه بازیگری خود را در هالیوود است.

“من همیشه به تماشای نشان می دهد اما در آن و دیدن همه دیوانه همه در اطراف من ؟” او خندید. “بسیار سرگرم کننده است. به طوری سرگرم کننده است.”

اگر چه بووه می برد آشنایی با او شرکت ستاره در طول چند ماه گذشته او بستری سیلوستر که او را “ترس از مرگ” در مورد آینده مداخله از فصل 10 مراسم که co-star Lisa Rinna است “هشدار داد” او در مورد قبل از تایید که او به احتمال زیاد باقی می ماند در بازیگران برای فصل 11 اگر خواسته بازگشت.

در اوایل سال جاری طی مصاحبه با مردم , مجله بووه در مقایسه با تصمیم او برای پیوستن به زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز به یک بحران میانسالی.

“من می خواستم برای انجام کاری خارج از جعبه — مرتب کردن بر اساس مثل من میانسالی بحران” بووه شوخی طریق Inquisitr. “به جای خرید یک ناوچه و یا انجام کاری دیوانه من پیوست و زنان خانه دار.”

بووه در ادامه می گویند که وقتی که می آید به او co-stars آنها گاهی اوقات سخت به دنبال وقتی که می آید به خود را خلق و خو. به عنوان او توضیح داد: یک دوم او معتقد است که او و شرکت ستاره با داشتن یک زمان بزرگ و بعد دوم او بودن را زیر اتوبوس انداخته.

بووه اضافه شده است که او در بر داشت آن را در زمان به چالش کشیدن به خودش در مقابل دوربین زیرا او را بسیار مورد استفاده قرار گیرد برای اقدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im