‘پرنیان دختر’ تریلر کشیده از یوتیوب زیر انتقاد

تریلر برای آینده تصویری حرکت کامل (FMV) بازی به نام پرنیان دختر بچه اولین بار منتشر شد و پس از آن به سرعت کشیده از یوتیوب پس از عنوان کشید واکنش قابل توجهی. ایجاد شده توسط Wales Interactive و کمک در ارتقاء توسط سونی فاش شد در روز پنج شنبه و کشیده کردن وب سایت در روز جمعه با توجه به ComicBook.com’s تایلر فیشر.

با وجود اینکه کوچکتر پروژه با barebones تیم توسعه پرنیان دختر شد روند در رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی بینندگان را دیدم آنچه در آن ارائه شده بود.

در FMV بازی بازیکن را در نقش یک, اینترنت, اتاق چت مدیر برای محبوب streamer. به عنوان داستان حرکت در امتداد این بازیکن در حال توسعه یک رابطه, با ستاره از داستان او به عنوان معاملات با مسائل مختلف هر دو آنلاین و خاموش.

“اتخاذ نقش مدیر برای بالا و آمدن پرچم در حال اهتزاز ‘Abicake99’, چه کسی پشت آنلاین پس از ناپدید شدن مرموز او را دوست بکی” می خواند رسمی خلاصه داستان.

تریلر برای پرنیان دختر چند صحنه نشان داد که بیننده احساس می شد فقط یک کمی بیش از حد نزدیک به آنچه در واقع اتفاق می افتد به زنان در بازی به خصوص کسانی که به صرف مقدار زیادی از زمان در مقابل دوربین. یکی از محبوب ترین ها, حرکت یا کشش ناگهانی شخصیت که می رود توسط djarri ارسال شده در توییتر که خلاصه بود: “اساسا هر دختر streamer بدترین کابوس زندگی داده شده در قالب یک بازی ویدیویی.”

فیشر با اشاره به این که پرنیان دختر برنامه ریزی شده است برای انتشار بر روی PS4, Xbox One و PC در ماه سپتامبر. نویسنده فرض که پایین کشیدن تریلر برای عنوان به احتمال زیاد به این معنی توسعه دهندگان در حال تجدید نظر در استراتژی خود را. اما Yales تعاملی با صدور بیانیه ای در روز جمعه بود که با هدف توضیح میدهد که چگونه توسعه تیم آمد تا با ایده برای داستان.

که در انتشار این شرکت گفت: بسیاری از اسکریپت همکاری نوشته شده توسط بازیگر, Alexandra برتون. این شرکت اضافه شده برتون بداهه تقریبا همه قسمت ها, رانندگی طرح در جهت مردم به خشم آمده بودند در مورد بعد از این ویدئو را انتشار.

تیم توسعه نیز گفت: ایجاد پرنیان دختر در زمان بیش از چهار سال و درگیر کمی تحقیق. Wales Interactive گفت: این صحبت به ده ها تن از زنان که صحبت در مورد تجارب آنها تا به حال برای مقابله با از بینندگان آنلاین.

توسعه دهندگان اضافه شده که هدف از ایجاد آن است که برای جلب توجه به آنچه که این زنان از طریق رفتن. طرح باز با Abbicake99 استخدام یک دوست که او اعتماد دارد و که باید راهنمای خود را از طریق موقعیت های با درجات مختلفی از خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>