Gagosian خواهد شد شروع خود را آنلاین ‘هنرمند کانون توجه’ سری با کار توسط سارا Sze

کار توسط سارا Sze بر روی صفحه نمایش در دوسالانه ونیز 2013. فلیکس Hörhager/تصویر داد via Getty Images

با توجه به این واقعیت است که نمایشگاه در گالری ها و موزه ها در حال تعطیل چپ و راست در میان همه گیر برخی از هنر بزرگترین نام ها نیاز به آمده تا با راه های جدید برای تولید درآمد و نمایشگاه هنرمندان آنها در فهرست اسامی. David Zwirner به عنوان مثال راه اندازی یک جدید منابع آنلاین به نام “پلت فرم: New York’ است که یک مشاهده اتاق میزبانی در Zwirner وب سایت است که شامل ارائه از دیگر گالری در شهر نیویورک است که ساخته شده اند به ویژه آسیب پذیر است. در حال حاضر, Gagosian Gallery اعلام کرده است که در آوریل 8, از آن خواهد شد راه اندازی یک جدید آنلاین سریال با عنوان “هنرمند کانون توجه’ است که جلب توجه به یک کار توسط یک هنرمند در هر هفته.

“ما در مورد ارائه ما برنامه ریزی شده در نمایشگاه, آنلاین, اما این است که چگونه آنها تصور” لری Gagosian گفت: هنر نظارت بر بازار. “ما نیاز به یک راه حل که نیاز ندارد ما هنرمندان را که سازش. این چالش برای ما—شما نوآوری و حفظ منابع و استراتژی های انعطاف پذیر برای حمایت از هنرمندان زمانی که درهای خود را به طور موقت نزدیک به یک فرار جهان است. و زمانی که بازار پرنوسان آن دقت می شود که شما را از طریق.”

همچنین نگاه کنید به: هنر راه اندازی Paintru می خواهد به یک منبع برای تلاش هنرمندان در طول همه گیر

تکرار برای اولین بار از این سری را جلب توجه به سارا Sze, یک هنرمند که چند رسانه ای کار شامل هر دو دیجیتال و فیزیکی عناصر. Sze قرار بود به اولین نمایشگاه انفرادی خود را در پاریس با Gagosian این بهار اما به دلایل روشن این نشان می دهد دیگر نمی تواند حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. که در نمایشگاه خاص برجسته Sze کار با روشنایی تاسیسات و نقاشی; او سبک است که توسط بیش از حد به هم ریخته سند چشم انداز درهم سیم و صفحه نمایش درخشان هر دو واقعی و انتزاعی. آن را بلافاصله روشن است که یکی از Sze آثار برجسته خواهد شد در آنلاین Gagosian سری از اگر او را به چیزی جدید. با توجه به این که Sze است به سرطان پزشک و روت virologist سیذارتا موکرجی نویسنده پرفروش امپراتور از همه آفات است که غالبا دعوت برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 آن نمی تواند تعجب آور باشد اگر هر کار جدید Sze بود ایجاد شد inflected با عناصر صحبت می کنند که به نگرانی جهانی سلامت و تندرستی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>