Gagosian فروش معروف عکس های Andrew W. K. خونین بینی

Andrew W. K. را من خیس جلد آلبوم شات Roe Ethridge. اندرو WK / YouTube

در پاسخ به COVID-19, Gagosian Gallery, ایجاد کرده است این هنرمند نور افکن سری که انتخاب یک هنرمند در هر هفته و ویژگی های یک اثر هنری توسط آنها را که برای فروش قرار داده در گالری وب سایت برای یک دوره 48 ساعت. در حال حاضر, Gagosian ارائه شده است معروف عکس های گرفته شده توسط Roe Ethridge یک عکاس تجاری موفق و هنرمند که کار شده است به نمایش گذاشته و در بسیاری از برجسته موزه ها. عکس اندرو هفته 2000 فورا قابل تشخیص به دلیل آن بود و همچنین استفاده به عنوان پوشش برای موضوع آلبوم من خیس: ویژگی های آن W. K. جوشانده و خیره به طور مستقیم به دوربین با ریختن خون از بینی خود را.

در طول همه گیر گالری های موزه ها و خانه های حراج شده است و آزمایش با روش های جدید نمایشگاه هنر خود را به دیجیتال مخاطبان به دنبال یک hourlong انحراف یک تجربه آموزشی یا چیزی برای خرید. Gagosian را انتخاب تحریک آمیز W. K. پرتره قطعا به نظر می رسد مثل یک راه موثر برای گرفتن توجه مخاطبان آن را به یک تصویر است که سخت به سادگی به حرکت گذشته است.

همچنین نگاه کنید به: پاریس هیلتون نشان می دهد نئون هنر کولاژ او شده است ساخت در طول همه گیر

اگر شما علاقه مند به خرید این تحریک آمیز و کمی منزجر کننده عکس برای خانه خود را در زمان درخواست قیمت از Gagosian است $20,000. اگر شما لازم نیست که نوع پول شما به احتمال زیاد هنوز هم علاقه مند به داستان پشت چگونه تصویر دستگیر شد.

زمانی که Ethridge و W. K. آمد و با هم به ساقه عکس پوشش برای دومی اولین آلبوم خود را در سال 1999 W. K. تا به حال یک چشم انداز روشن. “من گفتم: من می خواستم یک پس زمینه سیاه و سفید و من می خواستم نور مانند فیلم” W. K. گفت: معاون. “این بسیار تصفیه شده و سینمایی. آن را روشن و چشمگیر نیست نور طبیعی اما بسیار تجاری و مصنوعی است. وجود قصد در این عکس است.” W. K آغاز شده توسط ساخت چند دراماتیک چهره اما نتیجه عکس شد کاملا داشتن تاثیر لازم است.

“اندرو را به حمام رفت او…آنچه که او انجام داد و او بیرون آمد و با خون آمدن از بینی او” Ethridge توضیح داد عمدا اجتناب از ذکر آن ابزار (در صورت وجود) W. K. مورد استفاده برای تولید این قتل عام چشمه. آنها جامعی از یک عکس ساده و بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>