Gabrielle Union می پوشد بیکینی سفید برای تفریح خانوادگی, بار در استخر

Gabrielle Union و Dwyane Wade صرف برخی از زمان در استخر در روز جمعه و یک زن و شوهر از بچه ها پیوست و آنها را برای سرگرم کننده است. گابریل ارسال شده کلیپ در شب جمعه و خانواده طرفداران دیوانه رفت بیش از آن.

در عنوان گابریل شامل کردن در مورد آبی و آن را به نظر می رسد که آن را گام به دختر Zaya با برخی از تازه رنگ قفل در پس زمینه. سابق america’s Got Talent ستاره عینک بیکینی سفید برای او جلسه از پاشش به اطراف در آب و شوهر او Dwyane شد goofing در اطراف پشت سر او.

البته زن و شوهر دختر کوچولو Kaavia جیمز بود که شامل بیش از حد. او به نظر می رسد به پوشیدن یک دست انداز بلوز ژاکت زندگی همراه با شنا پوشک و لگد و پیمایش راه خود را در اطراف استخر مانند یک حرفه ای.

گابریل عینک نسبتا ساده برای این جلسه از خانواده frolicking. سفید bandeau بالا بود O-ring در مرکز و نگهداری ملزومات پوشش داده شده در حالی که فقط یک نگاه اجمالی از کف مطابق می تواند دیده می شود به عنوان او با بازی در آب است.

او در حال حاضر ورزشی کوتاه مو و فر او بودند و انزال عقب بر سر او. به عنوان او در اطراف او به عقب نگاه کرد به سمت شوهر او بیش از شانه خود را به او دادند و لودگی کمی پوزخند.

“من به معنای واقعی کلمه عاشق میشم!” یکی از گابریل طرفداران نظر.

بسیاری از مردم اظهار نظر در چقدر شگفت انگیز Kaavia انجام شد در آب و بسیاری از ستایش Zaya آبی گیسوان به عنوان به خوبی. در طی حدود 12 ساعت این کلیپ قبلا مشاهده شده است در مورد 730,000 بار و دریافت نزدیک به 800 نظرات.

“به نظر می رسد مانند بسیاری از سرگرم کننده خانواده زمان” یکی از آشنایان به اشتراک گذاشته.

“به نظر می رسد مانند یک خانواده شاد به من” پیرو دقیق.

در واقع این به نظر می رسید به عنوان اگر خانواده شده است و یکی از مبارک در طول چند ماه گذشته. چند ماه پیش با دوستم و Dwyane باز کرد تا در مورد Zaya سفر در آغوش که او نما و آنها انداخت بزرگ باش برای او تولد 13th. او همچنین عکس گابریل برای یک مجله گسترش نشان می دهد که نوجوان است و زندگی او زندگی بهترین و همچنان به پشتیبانی کامل از هر دو پدر و مادر او.

گابریل نبود در لباس شنای زنانه دوتکه به رخ کشیدن او باور نکردنی بدن در این زمان آن را به عنوان همه چیز در مورد کیفیت تعاملات با خود عزیزان. با وجود این که او به دست آورد مقدار زیادی از توجه را از طرفداران خود را برای او بی عیب و نقص رقم اگر چه درخشان به او پوزخند ممکن است موفق به تحت الشعاع قرار دادن منحنی او.

“خیلی افتخار می کنم و خوشحال mama” یک فرد اشاره کرد و آن را به نظر می رسید که مقدار زیادی از دیگران برداشت در همان پرنیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>