Gabrielle Union می گوید متعدد سیاه و سفید بازیگران نمی تواند صورتحساب خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Gabrielle Union به تازگی به اشتراک گذاشته چگونه coronavirus همه گیر شده است به طور خاص تحت تاثیر سیاه و سفید بازیگران و هنرمندان.

به زودی پس از رمان بیماری در حال تبدیل شدن بیشتر شایع در ایالات متحده بسیاری از فیلم و تلویزیون استودیو مجبور به توقف تولید به طور نامحدود. در سهشنبه, مه 5 اتحادیه صحبت کرد و به مدل justfab در مورد تغییرات اخیر در صنعت سرگرمی از طریق Instagram زندگی به ازای هر نفر. اتحادیه توضیح داد: در طول این چت است که بسیاری از سیاه و سفید بازیگران شده اند از نظر مالی صدمه دیده پس از رفتن ماه بدون کار. او گفت: برخی از هنرمندان مطمئن نیستید که زمانی که آنها را ببینید بعدی خود را و کمی به هیچ پس انداز.

“برای همه از اپرا [وینفری]’s و افرادی که فقط یک مقدار زیادی, زیادی, زیادی, مقدار زیادی از پول, بسیاری از ما یک یا دو چک به دور از نداشتن پول برای پرداخت برای همه چیز” اتحادیه پذیرفت. “پس از این توقف کار و پول است که تأثیر به حاشیه رانده شده مشهور ترین.”

مدت کوتاهی پس از, چت اتحادیه و Diniz گفتگو به اشتراک گذاشته شده در دیگر سایت های رسانه های اجتماعی. بازیگر زن شد و سپس انتقاد تنها برای صحبت کردن در مورد چگونه سیاه بازیگران در حال مبارزه در طول بیماری همه گیر. پس از واکنش اتحادیه در زمان به توییتر برای توضیح آنچه که او به معنای فاجعه است.

“قطعا در مقایسه با مبارزات. سوال این بود که پرسید اگر شما مراقب همه چیز بود و به طور خاص در مورد چگونگی این تأثیر هالیوود/سیاه هالیوود” اتحادیه گفت. “من شده اند در هر سطح از بازی به من صحبت می کنند از تجربه شخصی است.”

پس از او, اولیه, صدای جیر جیر, اتحادیه او را تشویق میلیون ها نفر از پیروان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد این موضوع. او را بازتوییت کرد یک کاربر که با اشاره به این که بسیاری از سیاه و سفید هنرمندان درآمد کمتر از همتایان سفید. در یکی دیگر از صدای جیر جیر اتحادیه گفت: بازیگرانی که کمتر قابل مشاهده است و کمتر سال تجربه و تلاش شد قبل از همه گیر رخ داده است.

در طول حرفه بازیگری خود را از اتحادیه شده است صوتی در مورد مسائل مربوط به هنرمندان در این صنعت است. در ماه نوامبر گذشته اتحادیه عناوین ساخته شده پس از آن آشکار شد او از کار اخراج شد او قضاوت فرفره در america’s Got Talent. اگر چه شخص قاضی جولین هاف نیز اجازه رفتن از AGTآن اتحادیه اقداماتی که بنا به گزارش ها او را تحت تاثیر قرار است. در طول یک فصل در اتحادیه گفته گزارش نژادی, حساس, سخنان که ساخته شد در پشت صحنه. در حالی که اتحادیه خودداری از صحبت کردن در مورد حادثه خاص او را تشویق سیاه و سفید هنرمندان برای ایستادن تا زمانی که آنها چیزی اشتباه در تنظیم. پس از او axed, اتحادیه حمایت از بازیگران مختلف از جمله Ellen Pompeo و Patricia Arquette.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>