Gabrielle Union و Dwyane Wade می خواهید 6.2 میلیون دلار برای خود و شرمن اوکس عمارت

Dwyane Wade and Gabrielle Union

Dwyane Wade and Gabrielle Union در حال ساخت چند تغییرات به لس آنجلس نمونه کارها املاک و مستغلات. مسیحی Vierig/گتی ایماژ

در حال حاضر که Gabrielle Union و Dwyane Wade باید به روز رسانی واقعا مجلل 22,000 فوت مربع خانه در تپه پنهان که برای آنها پرداخت می شود حدود 17.9 میلیون زوج آماده است به بخش خود را با دیگر لس آنجلس اقامت.

اتحادیه و وید فقط ذکر شده خود را 8,500 فوت مربع به سبک مدیترانه ای شرمن اوکس اقامت برای فروش با 6.2 میلیون دلار برچسب قیمت متصل شده است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان رفت و به خانواده سلطنتی لندن هتل های مورد علاقه

بازیگر و بازنشسته NBA قهرمان نیست و متعلق به شرمن اوکس خانه که مدتها; آنها را خریداری و آن را برای کمتر از $6 میلیون در سال 2018 است. افسوس که آنها ظاهرا ذهن خود را تغییر و رفت با تپه پنهان عمارت و تصمیم گرفت که آنها نمی نیاز به دو enormous لس آنجلس خانه.

به این ترتیب شرمن اوکس پد در حال حاضر برای grabs. اتحادیه و در اب راه رفتن را کامل ارتقاء کمی در خود جای مختصر مالکیت از جمله گسترش در حال حاضر آلاینده کارشناسی ارشد مجموعه که دارای دسترسی مستقیم به تراس خصوصی و همچنین یک حمام بزرگ با یک پیاده روی در سنگ مرمر-bedecked دوش جداگانه وان و غرور.

وجود دارد مقدار زیادی از پنجره ها و درب های فرانسوی در سراسر دردار و مستغلات به علاوه مرکزی راه پله مارپیچ. در صورتی که به نظر می رسد تلاش بیش از حد نیز وجود دارد یک داخلی آسانسور.

باز آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, سفید cabinetry و سنگ مرمر مرکز جزیره با نوار صبحانه صندلی.

وجود دارد مقدار زیادی از زندگی و سرگرم کننده فضاها از جمله یکی با یک شومینه. نیز وجود دارد یک سینمای خانگی و دمای کنترل شده اتاق شراب.

خارج وجود دارد بی نهایت لبه استخر و آشپزخانه در فضای باز با یک تازگی نصب شده سوختن چوب فر پیتزا.

این نه تنها خانه اتحادیه و در اب راه رفتن در حال حاضر در تلاش برای قسمت با. این زن و شوهر شده است تلاش برای پیدا کردن یک خریدار برای ساحل میامی عمارت برای چند ماه; این اصل ذکر شده برای یک سنگین $32.5 میلیون سال گذشته است. این 12,000 فوت مربع عقب نشینی هنوز هم در بازار اما با slimmed پایین 29 میلیون قیمت….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>