گابریلا Abutbol سنگ نحیف بیکینی سیاه و سفید & کلاه کابوی

گابریلا Abutbol می داند که چگونه به یک لباس شنای زنانه دوتکه نگاه خوب است. مدل لگد هفته با یک Instagram update که او را دیدم به دنبال افسانه در حال سیاه و سفید تعداد در حالی که او مطرح شده خارج است.

گابریل پست شامل دو عکس که اسیر او ایستاده در خارج در یک سطح صخرهای با چند درخت پشت سر او. آن روز روشن و پوست برنز میدرخشد در خورشید است.

مدل دو قطعه کت و شلوار حمام کردن تا به حال منحصر به فرد برش با تسمه در دو طرف بالا و پایین. بالا بود bandeau-سبک با نازک تسمه شانه. کف کرده بود یک الماس به شکل تکه پارچه پوشش داده شده است که بخشی از پایین شکم, اما بسیاری از آنها نازک تسمه که عبور بیش از این طرف باسن خود. گابریلا نیز sported خاکستری کابوی کلاه خاکستری جفت جوراب و یک جفت سفید و مربیان.

در تصویر اول گابریلا تا به حال دست خود را در پشت باسن خود را به عنوان او خم به جلو. او را دیدم یک لبخند بزرگ به صورت دوربین به عنوان او flaunted او منحنی و شکل ساعت شنی. یک زانو خم شد و با پشت پا ، ژست نشان داد او باب روز است.

دومین ضربه محکم و ناگهانی اسیر زیبایی به عنوان او ایستاده بود با یک دست در کنار او با یک زانو مطرح شده است. این موضع نشان داد که منحنی از او سر ران نیز به عنوان تخت شکم و شهوت انگیز قفسه سینه.

گابریلا تیره مو کاهش یافت و در امواج شل بیش از شانه اش. او به نظر می رسد به پوشیدن یک نور نرم افزار آرایش که شامل خط چشم ریمل و سایه ای از رژ لب.

در زیرنویس این مدل خواسته طرفداران او چگونه آنها را در حالی که همچنین برچسب زدن او و تبلیغاتی شریک مد نوا.

بسیاری از نظرات حول چه گابریلا نگاه در جرقه بزند.

“خوب است بعد از ظهر زرق و برق دار, Gabby بهتر در حال حاضر از دوره دیدن شما نگاه بسیار زیبا در با که smokin hot bod کاملا freakin seexxxy” یکی Instagram کاربر بوده.

“تو خیلی, stinkin زیبا!! منظورم شما کاملا f****** زرق و برق دار, اما شما واقعا متعفن زیبا و دلفریب, در حالی که شما کاملا f****** زرق و برق دار!!” نوشت: یک دوم پیرو.

“چگونه آن را احساس به عنوان زیبا ترین زن زنده است ؟” کنایه آمیز یک سوم تحسین.

“شما زرق و برق دار زیبا لباس شنای زنانه دوتکه,” یک چهارم فن اظهار نظر.

خوشبختانه برای گابریل طرفداران او به نظر نمی رسد به ذهن flaunting منحنی او در برخی از جدی سکسی لباس. ماه گذشته او به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی که او را دیدم خود شکل افسانه در یک ساحل در حالی که او آغشته به برخی از خورشید در حالی که نشسته در یک استخر شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>