گابریلا Abutbol در معرض خطوط مایل به زرد قهوهای در سینه صورتی بیکینی در حالی که با استفاده از واشر فشار

گابریلا Abutbol نشان داد طرفداران او که زندگی از یک مدل نیست همیشه پر زرق و برق در آخرین کلیپ خنده دار. با این حال رسانه های اجتماعی محبوب و تاثیر گذار نگاه افسانه در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که او یک کمی کار کثیف.

هفته گذشته گابریلا مشترک یک ویدیو در Instagram که با هدف منتقدان او. برخی از ترول اینترنت به ظاهر شکایت در مورد محتوای تبلیغاتی که او ایجاد می کند برای بچه نوشیدنی های انرژی حتی اگر بسیاری از پیروان او در پیدا کردن کار سرگرم کننده و خنده دار. گابریلا در پاسخ به منتقدان او با نشان دادن اسراف در شیوه زندگی که او را به لذت بردن از با تشکر از او پرداخت و مشارکت با برندهای. او شناور در اطراف در استخر بزرگ رقصید در منزل کباب پز و آرام در خارج در یک سونا.

این هفته گابریلا نشان داد که او نه تنها به بازی در اطراف در لباس شنا در تمام طول روز, اما او تاب ناز دو قطعه در انفجار انرژی تبلیغی. او گهگاه آدامسی-رنگی بالا بود سینه bandeau با یک حلقه نقره ای در مرکز مجسمه نیم تنه. قطعه ای از سخت افزار ایجاد وقفه در چسبناک بالا که در معرض یک پنجره کوچک از رخ. پوشاک طراحی نیز نشان داد که خطوط مایل به زرد قهوهای از های مختلف است که تا به حال نازک تسمه شانه.

گابریلا تطبیق کف برجسته گسترده ای V جلو در روابط دو طرف و دو کوچکتر انگشتر نقره embellishments. این کت و شلوار حمام کردن نمایش ورزشی مدل ناب و محکم بسته شده midriff به عنوان به خوبی به عنوان دارایی های فراوان. او عینک خود را مو به عقب کشیده نجات برای دو پیچک که در سمت چپ پایین در هر دو طرف صورت خود را.

او تصویری به ضرب گلوله کشته شد در گاراژ خود را و او بلافاصله توضیح داد که چرا او را انتخاب کرد این تنظیم.

“همانطور که می بینید من کف گاراژ کثیف است,” او گفت:. “بنابراین شما می دانید که من چه کار کردم ؟ من به فروشگاه رفت. من خود را کمی فشار واشر و من قصد دارم برای تمیز کردن آن است.”

گابریلا guzzled پایین برخی از نوشیدنی های انرژی قبل از شروع کار. او تا به حال به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای دستور العمل به طوری که او می تواند با قرار دادن ماشین با هم. هنگامی که این انجام شد, او شروع به تمیز کردن. همه چیز به نظر می رسید خود را تا زمانی که او “فشار washered” او پا اما او اجازه نداد این توقف او را از خود طبقه تمیز و درخشان. او با این حال باید به یک استراحت زمانی که آغوش او خسته شدم. مدل نشستم خارج زیر یک درخت قبل از از سرگیری کار خود را.

عنوان این نوشته گابریل ها را به دست آورد بیش از 13000 دوست دارد و 200 نظرات.

“من مانند او را کاملا به تو صدمه خودش حتی اگر او به نظر می رسد واقعا خوب است و مطمئن شوید که به اندازه کافی به شما صدمه دیده خود را پا” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“شما خیلی زیبا و دلفریب, دیوانه سرگرم کننده و شما نگاه شگفت انگیز در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه! Lol” نوشت: یکی دیگر از فن.

“عشق خود را به خطوط مایل به زرد قهوهای” یک سوم پیام به عنوان خوانده شده.

“یکی از داغترین چیز من تا کنون دیده ام” اعلام کرد یک چهارم تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر