Gabby اپستاین Flaunts Derriere در هلو بیکینی پایین و با مدیسون Louch

Gabby اپستاین flaunted پرت خلفی در طول ساقه عکس با همکار, مدل مدیسون Louch. در روز پنج شنبه انجام گرفت به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از چهار عکس از خودش و مدیسون نما در یک آشپزخانه. آنها هر دو تاب نیمه های مختلف رشته, حالا, به عنوان آنها نوشیدن شراب و خوردن تنقلات و با بازی Gabby سگ رودخانه.

در اولین عکس, Gabby شد در تصویر از سمت. استرالیا در رسانه های اجتماعی احساس شد و با پوشیدن لباس سیاه و سفید محصول بالا و یک جفت هلو شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین با روابط در دو طرف. رشته قوسی بالا در لگن دراز او svelte ، Gabby نیز تاب یک جفت سفید چکمه های کابوی. او accessorized نگاه خود را با یک جفت عینک آفتابی سیاه و سفید.

مدل عینک مو بور او را در piecey امواج که آبشاری پایین خود را به عقب. او با تکیه به جلو به بقیه سلاح های خود را در یک آشپزخانه و جرعه جرعه در یک لیوان شراب قرمز.

مدیسون نشسته بود بالای شمارنده. او تاب کوچک فیروزه ای بالا لباس شنای زنانه دوتکه. مدل پوشیده بود بالا را تنظیم مثلث فنجان scrunched به داخل افشای یک مقدار سخاوتمندانه از او چابک رخ. او کف بودند یک جفت گشوده جین قطع که او پوشیده بود با کمر نورد پایین. او نیز تاب یک جفت سفید چکمه های کابوی.

مدیسون پیتزایی بود تحت فشار قرار دادند بیش از یک طرف به طوری که آن را ازمایش کرده پایین بازوی او حمایت از خودش ، او از خوردن یک تراشه از یک کیسه Doritos در حالی که توجه رودخانه بر روی زمین نشسته و به تماشای بدون شک امیدوار است که او را به اشتراک بگذارید.

دوم عکس بود جامعی از پشت Gabby پس از آن ارائه یک نمایش بهتر از او هلویی پشت. در سومین عکس هم زنان ایستاده بودند و Gabby تا به حال رودخانه در آغوش او. ناز پوچ بود با پوشیدن عینک آفتابی خود را که askew و عدم پوشش چشم خود را.

نهایی عکس فوری به طرفداران یک نگاه Gabby از پشت. او تصویر یک تراشه به عنوان مدیسون کشیده در مقابله با دست او بتواند شراب شیشه ای. مدیسون شات دوربین شرجی نگاه به عکس بود جامعی.

Gabby با استفاده از یک برچسب برای شناسایی عکاس که سری بزند به عنوان ناتالی Imgraben. عنوان این نوشته ناتالی کار دریافت کرده است بیش از 35000 دوست دارد و صدها نظرات.

“حالا, کابوی, چکمه, Doritos و شراب… آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟ Luv u Gabby” را بخوانید یک پاسخ به گبی پست.

“رودخانه است, خوش شانس ترین سگ در اطراف پنجه و تا” یکی از آشنایان گفت.

“سه پرطرفدارترین ورزش در insta,” کنایه آمیز یک سوم تحسین.

این اولین بار نیست رودخانه ساخته شده است که ظاهر در یکی از گبی شاخه های عکس. این مدل تصویر تاب توری لباس زیر زنانه و زیبا سگ های رز در یک مجموعه ای از جرقه بزند که او آپلود بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>