Gabby آلن نشان می دهد مناسب بدن در لباس شنا سیاه و سفید

Gabby آلن طعنه 1.1 میلیون Instagram followers on یکشنبه, جولای 1, با یک به روز رسانی جدید است که او را دیدم در لباس شنا قرار داده است که او را متناسب با شکل کامل در شواهد.

این عکس نشان داد که تناسب اندام افراد مشهور — که همچنین شناخته شده به صورت ظاهر خود را در این واقعیت نشان می دهد عشق جزیره— نشستن بر روی زمین در برابر مالت قهوه ای پرده که جریان بیش از کف و زیر آلن. او بیش از پاشنه به طور مستقیم رو به دوربین. هر دو دست او استراحت بر روی ران نزدیک زانو های خود را به عنوان او در نگاه دوربین. چشم او متمرکز شده بود و او اجازه داد او را به چسبیدن به باز کردن. آلن گسترش زانو های خود را به طرف نمایشگاه او پاهای خوش بر و رو. با توجه به برچسب مکان عکس گرفته شده در لندن, پادشاهی متحده.

آلن لرزاند یک قطعه لباس شنا ساخته شده از پارچه های سیاه با یک شین به آن که در تضاد با پوست قهوهای مایل به زرد. پوشاک تا به حال یک برش مستقیم گردن که آمد بالا برای یک کلاسیک 1990 طراحی شده است. برگزار شد تا توسط تسمه نازک که رفت و بیش از شانه خود را در یک زاویه کشیدن آن را کمی به طرف.

کت و شلوار ویژه بالا-برش پاها که در معرض آلن انحنا لگن. یک قطعه شد نامزدی و تا به حال دقت برش طرف که bared کمی از پوست در نزدیکی او دنده. آن را آراسته بود با نوزاد آبی و صورتی جزئیات در نزدیکی لبه های است که کمک به تشدید آلن شکل ساعت شنی. آرم مزین در سراسر قفسه سینه نشان کت و شلوار بود از GoGuy.

آلن عینک مو بور او را در قسمت وسط و پشت در پایین موی دم اسبی که او کشیده و او را بیش از شانه چپ. او همچنین عینک چاپلوس آرایش که به ظاهر شامل قهوه ای و سایه دودی اثر ریمل سیاه و بوش, عکس رژ لب و پودر.

پست جذب بیش از 13,500 دوست دارد و بیش از 100 دیدگاه در عرض فقط چند ساعت از رفتن زندگی می کنند. طرفداران خود را با استفاده از فرصت به او ارسال به عشق خود و به بیحوصلگی حرف زدن در مورد زیبایی و هیکل.

“آه شما [sic] fittttt” یک کاربر نوشت.

“شما غیر واقعی دختر” پاسخ داد: یکی دیگر از کاربر.

“وای… من می توانم احساس گرما از اینجا” یک سوم فن chimed در.

“گبی آمدن به ایالات متحده لطفا!!” خواسته یک چهارم فن.

آلن اغلب flaunts her bod در Instagram. به عنوان Inquisitr است که قبلا گزارش شده او به تازگی نوشته شده یک ویدیو و یک عکس که نشان داد او در رنگارنگ دو قطعه. آن شامل بالا با مثلث فنجان که گسترش تمام راه را تا به گردن او که در آن آنها مخروطی به امتیاز شد که احتمالا متصل به بالا را روابط افسار. هر یک از پوشاک فنجان بود و رنگ های مختلف. سمت راست بود, نئون, نارنجی, در حالی که سمت چپ مثلث بود نعناع سبز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>