اجلاس G20 می بیند رهبران متعهد به $5 تریلیون دلار در هزینه های مالی برای حفظ اقتصاد جهانی در حال اجرا

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تاثیر بازارهای سراسر جهان رهبران گروه 20 (G20) اقتصاد متعهد پنج شنبه به قیف $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مبارزه با چنین اثرات و مبارزه با بیماری همه گیر رویترز گزارش داد.

“اقدامات اضطراری با هدف حفاظت از سلامت خواهد بود هدفمند متناسب شفاف و موقت” رهبران در بیانیه ای گفت که رویترز گزارش شامل “آشتی جویانه ترین زبان در تجارت” این گروه در سال است.

با توجه به بیانیه رهبران G20 متعهد به $5 تریلیون دلار در علاوه بر این به دیگر اقتصادی از جمله تضمین اعتبار طرح. علاوه بر این گروه متعهد به هماهنگی جهانی پاسخ میان ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی و ابراز نگرانی برای شکننده مناطق مانند آفریقا و جمعیت های آسیب پذیر مانند پناهندگان.

“ما به شدت متعهد به ارائه یک جبهه متحد در برابر این تهدید مشترک.”

این رهبران G20 همچنین با استفاده از این تماس به درخواست حمایت از صندوق بین المللی پول و گروه بانک جهانی برای کمک به “کشور نیاز به استفاده از تمام ابزار به حد کمال.””

این بیانیه می آید پس از یک کنفرانس ویدئویی اجلاس که رادیو فردا ادعا نشان داد “بیشتر وحدت” بیش از هر زمان دیگر پس از بحران مالی 2008. در سخنان افتتاحیه خود پادشاه عربستان سعودی که ریاست این سال G20 تحت فشار قرار دادند برای از سرگیری سریع از استاندارد جریان کالا و خدمات است. نظرات خود را پس از G20 بود برای انتقاد از آن ظاهرا آهسته پاسخ به COVID-19 که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان است.

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus تحت فشار قرار دادن G20 به فشار برای افزایش بودجه و تولید تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر در صورت کمبود جهانی.

“ما یک مسئولیت جهانی به بشریت و به خصوص کسانی که مثل کشورهای G20. آنها باید قادر به پشتیبانی از کشورها در سراسر جهان است.”

به گزارش ABC News, the G20 تماس تصویری می آید پس از گروه 7 (G7) پیشرو در کشورهای صنعتی درگیر شدند و بیش از اینکه برای تعیین چین به عنوان منبع coronavirus با ایالات متحده هل دادن به برچسب COVID-19 “ووهان ویروس.” با توجه به اختلاف نظر های G7 نیست انتشار بیانیه ای پس از G20 کنفرانس تماس بگیرید.

بدون در نظر گرفتن یک منبع که مشاهده می شود نشست گروه 20 گفت: این رفت و هموار با وجود ادامه جنگ بین عربستان سعودی و روسیه و همچنین آمریکا و چین است. یک برزیلی رسمی دولت با آگاهی از کنفرانس ویدئویی تکرار منبع را کرد.

“هر کس متوجه می شود که آن را ضروری است برای حفظ شغل و برای حفظ جریان تجارت را مختل زنجیره تامین” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>