G20 سازمان ملل تعهد $5 تریلیون دلار ایالات پاسخ به کروناویروس

ریاض: G20 سازمان ملل متعهد یک “جبهه متحد” روز پنج شنبه در مبارزه با کروناویروس گفت: آنها تزریق دلار 5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان پیش بینی ها از یک رکود عمیق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پوتین پیوستن به یک کنفرانس ویدئویی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیوست اضطراری ویدئو کنفرانس به ریاست پادشاه عربستان سعودی سلمان که برای اقدام هماهنگ در حالی که رو فشار برای پایان دادن به یک قیمت نفت جنگ بین ریاض و مسکو که roiled بازارهای انرژی.

این مذاکرات میان انتقاد که G20 آهسته بوده است به آدرس COVID-19 همه گیر را ترک کرده است که بیش از 21000 مرده در سراسر جهان با توجه به داده های رسمی و باعث مالی امواج شوک به بیش از سه میلیارد نفر در حال قفل شده است.

“ما به شدت متعهد به ارائه یک جبهه متحد در برابر این تهدید مشترک” این رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک پس از نشست.

“ما در حال تزریق بیش از 5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر.”

به عنوان نگرانی برای کشورهای فقیر و بدون دسترسی به بازارهای سرمایه و یا بهداشت و درمان مناسب امکانات رهبران G20 نیز متعهد به کار با بدن مانند صندوق بین المللی پول برای استقرار یک “قوی” بسته مالی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

“این مسئولیت ما را برای گسترش یک دست کمک به کشورهای در حال توسعه و (را) حداقل در کشورهای توسعه یافته به آنها را قادر به ساخت ظرفیت و بهبود زیرساخت های خود را برای غلبه بر این بحران و پیامدهای آن” شاه سلمان گفت.

جهان 20 صنعتی کشورهای در حال تقلا برای دفاع از خود ویروس-موجب ویرانی اقتصاد در میان پیش بینی های آنها خواهد شد به احتمال زیاد شیرجه رفتن به یک رکود است.

مودی برآورد

روز چهارشنبه مالی رتبه آژانس مودی برآورد G20 کلی تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد با 0.5 درصد در این سال با اقتصاد آمریکا کاهش با 2.0 درصد و یورو با 2.2 درصد است.

در این هفته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همتای چینی خود شی جینپینگ تحت فشار قرار دادند برای مواقع اضطراری اجلاس G20 برای محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

عدم اقدام فوری ایستاده بود در مقابل بحران مالی 2008 و زمانی که این گروه به سرعت چرخش به عمل به بسیج کمک برای آسیب پذیر کشور است.

صحبت از جهانی هماهنگی دارد و در عین حال به طنین تحت مغلوب ساختن پیشی جستن isolationist ریاست جمهوری است.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان هدف در چین گفت: بالا دیپلمات از گروه سون با او به توافق رسیدند که پکن شد به راه انداختن یک “دروغ” مبارزات انتخاباتی در مورد این بیماری همه گیر.

در G7 مذاکرات, یک روز قبل از نشست G20 Pompeo ادعا پکن مشغول بود در یک کمپین رسانه های اجتماعی است که شامل تئوری های توطئه که ما در پشت این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان.

“اگر رهبران G20 قرار داده می تواند سیاست را کنار گذاشته و رسیدن به یک جمعی G20 توافق کشورهای شانس بهتری برای موفقیت و یا ارائه بیشتر محرک از خود به خود” مارکوس انگلس از راه حل های جهانی ابتکار یک شبکه از فکر می کنم مخازن و گفته.

“هماهنگی میان G20 می فرستد یک پیام قوی از وحدت و اعتماد به نفس که هر دو ضروری و مورد نیاز در حال حاضر.” قیمت نفت خام — چکش با شیوع و تاثیر آن بر تقاضا و همچنین قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه — نیز انتظار می رود در این مرکز بحث.

عربستان سعودی چهره فشار از ایالات متحده آمریکا

ریاض چهره فشار از واشنگتن به ردیف پشت در تصمیم خود برای افزایش تولید و ارائه بیشترین کاهش قیمت در دو دهه گذشته در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع روسیه برای تشدید عرضه به عنوان ویروس sapped تقاضا است.

در چهارشنبه Pompeo خواست عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به “ظهور به مناسبت” و “اطمینان انرژی جهانی و بازارهای مالی”.

اما کرملین گفت: “نفت موضوع” شد ،

G20 اعضای ملحق شدند با رهبران دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار, از جمله اسپانیا و اردن و سنگاپور و سوئیس و همچنین سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد و بانک جهانی.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>