Rivian R1T

صنعت خودرو به خودی خود نیست مرگ; آن را فقط در حال تغییر است. حسن نیت ارائه میدهد از Rivian/تونی Harmer

کسی پیش بینی صنعت خودرو را به مرگ شده اند باید در به طور کامل شارژ Live نمایشگاه در مدار آمریکا مسیر مسابقه در آستین آخر هفته گذشته. محبوب انگلیسی, پادکست پوشش اتومبیل های الکتریکی و پایداری صنعت میزبانی حوادث مشابه در انگلستان قبل از, اما این بود که آنها برای اولین بار در شمال امریکا است. آنها به فروش می رسد همه از 4000 بلیط برای شنبه و یکشنبه. و کسانی که مردم هیجان زده.

یک سرباز پیاده از شرکت کنندگان 10 عمیق ایستاده بود در اطراف یک زرق و برق دار Rivian برقی کامیون ها و SUV عکس های خوراکی مانند پرنس هری, و Meghan Markle داخل بودند. آنها به انتظارنشسته بودند تا یک ساعت-انتظار طولانی برای دریافت یک درایو تست در یک آئودی e-Tron. وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در اطراف Chevy Bolt یک ماشین را فروخته اما همین را بگویم که به برق علاقه مندان به خودرو. پورشه با افتخار نمایش داده می شود آن برق Taycan. در حالی که تسلا نمی باید رسمی نمایشگاه تسلا خودرو شد بر روی صفحه نمایش در همه جا. تسلا صاحبان باشگاه به شرکت کنندگان سوار شدن به این آهنگ از پارکینگ که در زمان ما به عنوان شور و شوق به عنوان دیزنی لند شرکت کنندگان سوار مونوریل در سال 1961.

همچنین نگاه کنید به: حتی یک ذغال سنگ-طراحی تسلا سبزتر از یک ماشین عادی

این بار دشوار به صورت سنتی خودکار نشان می دهد. بین المللی خودرو آمریکای شمالی در دیترویت با حضور و ماشین جدید نشان می دهد پایین به تازگی اعلام کرد که این حرکت از آن سنتی ژانویه تا ژوئن و همچنین به عنوان اضافه کردن یک “خیابان نمایشگاه” به نام موتور بلا که برجسته خواهد شد, فهرست ماشین از انگلستان و ایتالیا. LA Auto Show تلاش کرده است به نام تجاری جدید در سال های اخیر با اضافه کردن یک فن آوری در کنفرانس به نام AutoMobility لا به آن به طور فزاینده ای متزلزل صف. و هفته گذشته Frankfurt Auto Show به طور ناگهانی لغو شد و گفت: این امر حرکت به یک شهر در 2021.

اما این بدان معنا نیست که صنعت خودرو خود را در حال مرگ است. آن را فقط در حال تغییر است. این خودرو در بخش پررونق بود سالانه Consumer Electronics Show (CES) در لاس وگاس: Sony بزرگ آشکار در این سال بود که مجموعه ای از دوربین های اتومبیل و ویژگی های ایمنی. هر کس در به طور کامل شارژ شده اند ممکن است بیمار از ماشین کسب و کار به عنوان معمول است. اما آنها تقریبا غیر طبیعی هیجان زده در مورد این خودرو در آینده است. من صحبت برای طرفداران که می خواهم محور در Teslas از پرت و دور افتاده نقاط مانند ققنوس, کانزاس, شهرستان و ویرجینیا توقف در شبکه سوپر شارژر همراه همه برای رسیدن به الکتریکی Carstock.

واقعی صفحه نمایش را تا شاید یک ساعت از وقت خود را. اما پانل در تمام طول روز به میزبانی ایستاده-اتاق-تنها جمعیت. اولین جمعیت از روز شنبه—وجود دارد برای دیدن یک پنل های ریکی روی سن دیگو YouTuber که میزبان یک نمایش به نام “دو بیت داوینچی—ریخته به سالن نمایشگاه. روی صحبت با موضوع “چرا پایان از موتور احتراق داخلی اتفاق خواهد افتاد زودتر از شما فکر می کنم.”

ماشین الکتریکی, انقلاب, او گفت: اتحاد “شروع به پریدن کرد منحنی” و اگر شما نگاهی به این خبر و فرهنگ آن را سخت به استدلال می کنند که واقعیت است. در حالی که خودکار را نشان می دهد در حال بستن و سدان لوکس فروش در حال سقوط تسلا سهام افزایش نزدیک به 800 $به اشتراک بگذارید. اخبار هفته گذشته بود که جنرال موتورز معرفی الکتریکی هامر. سوپر باول برجسته ترین ماشین, تجاری, ویژه, Maisie Williams آواز “Let It Go” در حالی که گشت زنی در خیابان های الکتریکی آئودی سدان. در بحث خود در حالی که سرریز جمعیت مخابره با توافق روی نام اتومبیل های الکتریکی یک “نیروی طبیعت” است که نمی تواند متوقف شود.

“پایان گاز خودرو اتفاق می افتد” Roy گفت. “همه چیز من استفاده می شود به مانند گاز ماشین است بیش از. حتی جدید کوروت دارای یک گیربکس اتوماتیک. شما از دست رفته هر چیزی.”

Roy ساخته شده و تعدادی از پررنگ نگر اظهارات که با این وجود به نظر می رسید در پول است. خودروهای الکتریکی ارزان تر خواهد بود تا مطمئن شویم چرا که آنها امن تر و قابل اعتماد تر است. یک تن از جانبی کسب و کار مانند صدا خفه کن مغازه ها تعطیل خواهد شد. بیشتر با قاطعیت گفت: “تمام شرکت های خودرو ما در حال حاضر نمی خواهد وجود داشته باشد در 20 سال” حداقل نه در فرم است که در آن ما در حال حاضر آنها را می دانیم.

این سخت است برای گفتن دقیقا در زمانی که این شکوه طور کامل الکتریکی, آینده وارد خواهد شد. حتی به عنوان ماشین های الکتریکی نشان می دهد که دارای عقاید سالن نمایشگاه غنی رانندگان هنوز زوم خود را گاز-طراحی ماشین های اسپرت در اطراف مجاور فرمول یک آهنگ. و در خانه درایو من گذشت هزاران نفر از هیولا guzzlers گاز در بزرگراه بسیار شلوغ. اما در به طور کامل شارژ یکی از هر سه خودرو در پارکینگ برقی, و آن را قطعا به نظر می رسید مانند پستانداران خوردن تخم های دایناسور در روز قبل از انقراض. مردم رانندگی با اکراه مگر اینکه آنها در حال رانندگی الکتریکی است. و سپس آن را یک انقلاب است.

“اگر به من گفت: من همسایه من می خواهم به خرید یک جدید ب ام و سری 3, آنها به سادگی نمی مراقبت” Roy گفت: در طول صحبت خود را. “زمانی که به من گفت: من همسایه من می خواهم به خرید یک تسلا مدل 3 همه آنها در خط برای یک درایو تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im