“وجود دارد و نیاز به ایجاد نظام نظارت برای Covid-19 عفونت در تمام مناطق کشور” اطلاع از وزارت بهداشت خواند. پیدا کردن جزئیات دیگر در اینجا.

ارتقاء

With هند عبور 70,756 coronavirus موارد وزارت بهداشت منتشر کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در یک منطقه در سطح پایه برای اطمینان از نظارت سیستماتیک از گسترش این بیماری همه گیر.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) است آغاز یک جمعیت-بر اساس نظرسنجی (serosurvey) در انتخاب مناطق علاوه بر نظارت موظف به نظارت بر COVID-19 روند در سطح منطقه.

بر اساس این بررسی, وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoFHW) خواسته است تا هر منطقه برای تست 50 عددی هر هفته از زنان باردار و کم خطر سرپایی کنندگان (بیماران است که نشان نمی آنفلوانزا مانند بیماری) و 100 نمونه در هفته جمعیت های پرخطر مانند بهداشت و درمان کارگران است.

این serosurvey خواهد شد که علاوه بر زمان معمول تست را تست نمونه از بیماران که نه آلوده شده است که قبلا با COVID-19.

پس از شناسایی در مجموع 10 امکانات بهداشتی در هر منطقه (6 و 4 بیمارستان های خصوصی) گلو/سواب بینی تست خواهد شد در زمان یک استخر 25. اما نتایج حاصل از این نمونه ها استفاده خواهد شد به طور انحصاری برای مقاصد نظارت و نه برای تشخیص بیماران منحصر به فرد.

بررسی خواهد شد و نمونه در مجموع 800 نفر در هر ماه از هر منطقه.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im