“یخ زده” نیست و تنها برادوی نشان می دهد به طور دائم لغو شد با توجه به COVID-19

یک نمایش برادوی نشان می دهد منجمد در شهر نیویورک در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. جان Nacion/NurPhoto via Getty Images

دیزنی تئاتر محصولات روز پنجشنبه اعلام کرد که مرحله موسیقی اقتباسی از سر و صدا-ضربه فیلم انیمیشن یخ زده بود بازگشایی حتی پس از شرایط coronavirus مردن است. این لغو نسبتا محبوب اگر نه لزوما انتقادی-علاقه و تولید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که این بیماری همه گیر نشده و فقط منجر به فشار دادن یک دکمه مکث در تمام فعالیت های عادی مربوط به تئاتر و عملکرد: بافت برادوی است به احتمال زیاد به تغییر به طور دائم.

اما منجمد نیست تنها برادوی تولید شده است که قربانی به شکم از همه گیر: برنامه ریزی شده اجرا می شود احیای با شکوه ادوارد آلبی بازی که ترس از ویرجینیا وولف است که آموزش آن چشم در یک مبارزه زن و شوهر در طول یک مشروب الکلی خیس شب و جلادان, یک بازی جدید در مورد مجازات اعدام از فیلمنامه از سه تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری نیز اوراق. اگر چه این غم انگیز است که این نشان می دهد که نمی خواهد به رشد آن را حس می کند که کوچکتر نشان می دهد خواهد بود توقیف در مقابل چنین بی سابقه جهانی فاجعه. به طور مشابه, تایمز , گزارش, برنامه ریزی برادوی محصولات مانند پلازا سوئیت و جدید (شاید سوال) بیوگرافی-موسیقی مورد مایکل جکسون رو بلند تعویق. نه باز خواهد شد تا بهار سال 2021 در اولین.

همچنین نگاه کنید به: دوستدار خانواده موزیکال سخت ترین ضربه به عنوان Coronavirus نگرانی باعث رکود برادوی

آنچه شاید کمتر از حد انتظار است و سازندگان: از منجمدبود که یکی از سه موزیکال دیزنی تئاتر Productions تا به حال در حال اجرا بر روی بزرگ راه سفید قبل از جهان را برای همیشه تغییر; دو نفر دیگر در حال شیر شاه و علاءالدین. درست مانند تقریبا هر شرکت بزرگ دیزنی است که خونریزی پول نقد در حال حاضر به خصوص با توجه به این واقعیت است که دیزنی در حال حاضر-توقیف پارک های کسب و کار تولید مقدار بسیار زیادی از درآمد خود را. آن سخت است برای پیش بینی آنچه در آینده برگزار خواهد شد اما قابل توجه است که جهان در حال حاضر بسیار وخیم مخاطبان دیگر نمی تواند اعتماد به بازگشت در droves به دیدن یخ زدهیکی از محبوب ترین کودکان روایات به ظهور در حافظه اخیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>