مقدم, پرستار, زندگی, زندگی در انزوا

جیپور: هنگامی که مادر او فوت, پرستار, Ram, Murti مینا در کار بود در اس ام اس بیمارستان coronavirus جداسازی بخش است. او را دیدم last rites در حال انجام در یک تماس تصویری بر روی تلفن همراه خود را.

قطعا آن چیزی که دردناک برای من به جست و خیز تشییع جنازه مادرم که فوت کرد در سن 93 در روستای ما در کرول منطقه او می گوید.

من در انجام وظیفه به عنوان پرستاری مسئول جداسازی بخش در مارس 30 هنگامی که او در گذشت. من تو را دیدم من چهره مادر برای آخرین بار در, تماس ویدیویی, مینا به یاد.

پدر و سه برادر بزرگتر انجام last rites و من با حضور طریق تماس تصویری. در این زمان از همه گیر حضور به بیماران مهم ترین چیزی که او می گوید.

او همچنان مشغول کار خود را تا مارس 3, زمانی که او را به قرنطینه. این بیمارستان دولتی در جیپور سوئیچ جداسازی بخش کارکنان قرار دادن کسانی که در برخی از زمان وجود دارد به قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

مینا می گوید که در جداسازی آسان نیست و کارکنان به مراقبت از بيماران احساسی خوب بودن نیز هست.

بیماران باید اطمینان که هیچ چیز را به آنها اتفاق می افتد که آنها را درمان کرد. و ما به نمونه هایی از کسانی که تبدیل coronavirus منفی از مثبت او می گوید.

آنها همچنین باید خود را به خانواده ها معتقدند این کار است.

من با همسر و پسر و دختر نگه داشتن در تماس با من در تلفن همراه به طور منظم به پرس و جو اگر من خوب است. من باید به مراقبت از احساسات خود را به عنوان به خوبی. هنگامی که آن بخش انجام شده است من باید به نبرد با من احساسات خود را با او می گوید.

همسرم اصرار دارد که به خانه می آیند. او می پرسد چرا فقط شما وجود دارد هیچ دیگر کارکنان او می گوید. مینا می گوید اگر هر کس واریز ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

قبل از آن شد جداسازی بخش برای مشکوک coronavirus بیماران آن جدا شده برای آن به ارمغان آورد در آنفولانزای خوکی. او در آنجا کار می کرد و سپس به عنوان به خوبی.

مینا شده در coronavirus وظیفه از ژانویه 26.

من در خانه بود که اولین مورد مشکوک گزارش شد. من به نام به بیمارستان. بیمار خوشبختانه آزمایش منفی است. از آن به بعد من درگیر با کروناویروس موارد است. بسیاری از آزمایش منفی اما برخی از آزمایش مثبت است. در حال حاضر وجود دارد 13 مثبت بیماران در این بخش ،

آن است که نه فقط در بیمارانی که قطع از بقیه جهان.

ما بیش از حد در معرض عفونت و در نتیجه ما نیز زندگی در انزوا. آن را به چالش کشیدن زمان برای پزشکان و پرستاران و همه دیگران مینا می گوید.

او می گوید سینه اش متورم با غرور زمانی که او و دیگر کارکنان بیمارستان اعضای ستایش برای مبارزه با کروناویروس.

این است که قطعا یک زمان دشوار است. آن را نیز زمان برای اثبات فطرت و فداکاری است. من احساس می کنم که آن را فقط یک شغل بلکه یک مسئولیت نسبت به جامعه است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>