از نادر میوه ها به گاو و ماهی های کرالا دو را 18 هکتار زمین کشاورزی است که باید بازدید تعجب

از Barasu, فیل, سیب, توت فرنگی, Pulasan, mangosteen, Abiyu معجزه میوه اژدها میوه به محلی انواع گیاهان و بتها ا و گلابی به زمین های کشاورزی است آن را تمام کردم.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکlso شناخته شده به عنوان ‘اوتی مالابار,’ کرالا Kakadampoyil ایجاد کرد با آن مبهم تپه ها و دره ها کامل می سازد خیابان برای یکی-از-یک نوع میوه های جنگلی است که برادران, Abdul Hameed Haaji 50 و Abdul سلیم, 54 ساخته شده در کنار خانه خود را.

با میوه ها اعم از فیل اپل به برمه انگور این برادران باید تهیه نهال از سراسر جهان و در حال رشد آنها را در 18 هکتار باغ.

“ما یک طیف منحصر به فرد از میوه ها است که می توان در هند و راه اندازی باغ در چنین راهی است که گردشگران و بازدید کنندگان می توانند از طریق آن راه رفتن طعم چند میوه و حتی خرید نهال. علاوه بر میوه ها ما نیز باید رشد سبزیجات و عقب چند گاو و حتی ماهی” توضیح می دهد که Abdul Hameed.

اگر چه برادران آورده زمین در سال 2011 نمی تواند آنها را کشت آنجا که پیش بینی شده با توجه به یک سنگ خرد کردن کسب و کار آنها نیاز به نگاه پس از. تمایلی به اجازه یا رفتن آنها تصمیم به parallelly مدیریت کسب و کار خود را به همراه زمین های کشاورزی.

“ما تقسیم کار و موفق به کشف کردن راه برای اجرای هر دو کسب و کار. تا کنون همه چیز در حال اجرا هموار می گوید:” عبد سلیم.

حدود پنج سال پیش این دو همچنین اجاره یک مزرعه در Gundalpettu کارناتاکا به رشد میوه ها در درجه اول انبه. اگر چه آنها تا به حال چند موفق برداشت پس از یک سال خشکسالی و مشکل از منابع آب آنها به زمین اختصاص داده شده و وقت خود را به طور کامل خود را به سمت باغ در Kakadampoyil.

یک پیاده روی را از طریق مزرعه

با 18 هکتار زمین در سراسر شادی بخش تپه مالابار برادر دو بهره گرفته Kakadampoyil سرد آب و هوا به نهال که مناسب برای مناطق سرد.

از Barasu, فیل, سیب, توت فرنگی, Pulasan, mangosteen, Abiyu معجزه میوه اژدها میوه به محلی انواع گیاهان و بتها ا و گلابی به زمین های کشاورزی است آن را تمام کردم.

علاوه بر محدوده فوق العاده از میوه ها و برادران نیز کشت فلفل, قهوه و میخک.

“گران ترین نهالی است که ما خریداری شده بود از برمه انگور. اما ما فکر نمی کنم دو بار در مورد خرید آن به دلیل این بود که نادر تنوع است که ما تا به حال در مزرعه” می گوید: Abdul سلیم.

میوه اژدها

“ما همچنین تضمین است که زمین محروم از هر گونه سبزیجات, بنابراین ما در حال کشت کلم و گل کلم و چغندر اما این بیشتر برای خانواده ما نیازهای روزمره و نه برای فروش,” او اضافه می کند.

به اطمینان حاصل شود که تمام نهال ها و درختان در مزرعه دریافت آب کافی و مواد مغذی آنها به تصویب رسید آبیاری قطره ای در کشت سیستم. اما به جای استفاده از آب ساده آنها مخلوط آن را همراه با کود آلی است.

ارتقاء

“ما راه اندازی یک نیروگاه بیوگاز در مزرعه خود باقی مانده دوغاب از گیاه گرفته شده است و مخلوط با آب برای گیاهان است. این روش منجر به یک برداشت و همچنین ذخیره مقدار زیادی از زمان” توضیح می دهد که Abdul Hameed.

به منبع کود اواز یا موسیقی دو نفری نیز تبدیل به گاو پرورش با ده گاو از Kasargod ‘Kullan’ انواع. این انواع کوتوله بالاتر از خوراک به شیر نسبت در مقایسه با انواع دیگر است.

با حداقل 10 بازدید کنندگان در هر روز به بازدید از مزرعه اواز یا موسیقی دو نفری می یابد نزدیکی Kakadampoyil آبشارهای به یک برکت و رحمت است.

“ما راه اندازی یک غرفه در نزدیکی آبشار بنابراین بسیاری از گردشگران و خرید نهال و میوه ها از وجود دارد و برخی از آنها بازدید از مزرعه آمده و به یک نگاه دقیق تر می گوید:” Abdul Hameed.

یک دریاچه از ماهی در مزرعه

در سال 2011 هنگامی که برادران دیدم زمین آنها مجذوب سه استخر در آن است. هنگامی که باغ شد مراقبت از این دو نقل مکان کرد و به پرورش ماهی و شروع به پرورش گونه های مختلف از ماهی در حوضچه مانند تیلاپیا, Nutter و Rohu.

در کنار آنها نیز اجاره یک قطعه و حدود 7 کیلومتر به دور و عقب ماهی, با کمک بخش شیلات.

“با وجود این سنگ شکن کسب و کار ما همیشه در بر داشت زمان برای کشاورزی به دلیل این اشتیاق ما. ما هرگز شروع به آن را برای سود در واقع کل ایده بود برای جلوگیری از بسته بازارها و کشورهای همسایه برای برداشت اما در حال حاضر مزرعه ما تبدیل به یک منبع الهام بخش برای بسیاری از جوانه زدن کشاورزان که همچنین می خواهید برای ایجاد چیزی شبیه” Abdul Hameed نتیجه می گیرد.

این دو امیدوار به گسترش مزرعه خود را با بیشتر از گونه های نادر گیاهان و مایل به ایجاد این میوه ها بیشتر در دسترس در بازار در آینده آینده.

اگر شما یافت این داستان الهام بخش شما می توانید در تماس با این دو طریق خود را در Facebook صفحه.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>