Mama ژوئن شانون, ستاره WeTV را از به داغ: بحران خانواده نشان داد او تا به حال یک کار جدید در طول واقعی برای اولین بار در دوربین ظاهر نشان می دهد و در فصل جاری. این دیده می شود در طول امشب قسمت. تعجب آور ظاهر در ماه ژوئن رخ داده در طول یک فصل که در آن او تا به حال به نظر می رسد به حذف خودش از هر روز به روز تعامل با خانواده اش. این شامل دختران Lauryn “کدو تنبل” شانون و Alana “عسل بو بو” تامپسون به عنوان به خوبی به عنوان خواهر Doe Doe.

در یک ویدئو کلیپ های ارسال شده توسط سری ژوئن به یک ماشین با دو نفر از اعضای این نشان می دهد تولید کارکنان. آنها او را پرسید که چگونه او و Geno Doak او با دوست پسر قدیمی بودند. ژوئن نشان داد آنها شد.

ژوئن نشسته در صندلی جلو وسیله نقلیه و نشان داد که او کار کرده بود “کمی” آن روز بعد از یکی از پرسنل توليد اظهار داشت: او شنیده ژوئن ارائه شد چمدان از فرودگاه در طول شب ساعت.

“مثلا می گویند شما در این فرودگاه حق در اینجا. مثلا می گویند همه این b*tches برفی شده در و یا هر چیز دیگری. و آنها می آیند تا مانند این هتل و آنها می خواهند بدانند ” که در آن من godd*منگنز توشه؟’ که در آن شرکت ها با ما تماس بگیرید,” ژوئن گفت: چه کار شامل.

“آره ما انجام داده ایم کار امروز است. ما کار کرده و کمی امروز,” او توضیح داد. “آن را به نام زندگی واقعی است.”

ژوئن عینک خاکستری پستی لباس ورزشی, ژاکت سبک در کلیپ. او تا به حال در نعناع سبز t-پیراهن زیر آن. مو بور او را به عقب کشیده شد به یک موی دم اسبی, دندان های خود را که او تا به حال صاف پس از تقسیم او از شریک سابق مایک “قند خرس” تامپسون در ظاهر به misaligned.

ژوئن شده بود جدا از دخترش برای بخشی بهتر از یک سال است. این آمد و پس از مداخله از خانواده پس از آنها شاهد رفتار بد نسبت به ماه ژوئن توسط دوست پسر او را Geno. Alana زندگی با خواهر, کدو تنبل, شوهرش جاش و دختر خود را, الا. زن و شوهر جوان در زمان Alana به خانه خود را به او برخی از ثبات پس از ماه ژوئن به نظر می رسد به صحرا دختر نوجوانش.

یک قسمت قبل از سری led بینندگان به این باور خانواده در معرض خطر بود. کدو تنبل دریافت تماس از ماه ژوئن که در آن او نشان داد که او بدهکار مردم و پول آنها ممکن است پس از او می آیند برای آن است. کدو تنبل جاش Alana و الا به سرعت نقل مکان کرد و در خارج از آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته شده را به یک متل. کدو تنبل و جاش سپس یک تصمیم دشوار به حرکت دو ساعت دور خود را از گرجستان زادگاه به یک خانه جدید برای ایمنی خود و خانواده جوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im