از مخلوط کردن آب در شیر به درآمد در Lakhs: مادر تنها, الهام بخش, سفر

“من امن پسر من در آینده مالی می گوید:” شیلپا که با موفقیت اجرا می شود کسب و کار خود و اغلب می شود دعوت مشهور موسسات آموزشی برای به اشتراک گذاشتن داستان الهام بخش و ارائه درس مدیریت کسب و کار.

ارتقاء

Shilpa صاحب “هلی Mane, برزیلی,” محبوب فست فود کامیون در Mangaluru معمولی است کارآفرین.

با کمی پول و هیچ مدرک و یا کسب و کار مهمان نوازی او فقط یک تمایل قوی به ترک مبارزات خود را پشت هنگامی که او باز کامیون مواد غذایی برای کسب و کار در سال 2015.

در پنج سال گذشته, اما, شیلپا کسب و کار رفته است از قدرت به قدرت و امروز موفق کارآفرین اختصاص داده شده مشتریان که گله به کامیون مواد غذایی. او نیز دعوت شده توسط مشهور موسسات آموزشی مانند Welcomgroup دانشکده هتل داری برای به اشتراک گذاشتن داستان الهام بخش و ارائه درس کسب و کار.

نگاه همیشه خندان و خوش شیلپا یکی به سختی می توانید تصور کنید که مبارزات او را از طریق رفت که شوهر او مفقود شده در سال 2009.

شیلپا صاحب هلی یال برزیلی در Welcomgroup دانشکده هتل داری منبع: Facebook


“من تا به حال هیچ پول و پس انداز کمی. من نمی خواهم به خانه بروم اما من فقدان آموزش و تجربه کاری نیز بدان معنی است که من در تلاش برای به دست آوردن یک شغل مناسب و معقول و شناور باقی می ماند. وجود دارد که من تا به حال ترکیب آب در شیر به معنای برای پسر من” 36 ساله می گوید بهتر از هند است.

که در آن یکی می دهد تا تمام امید در چنین شرایط وخیم شیلپا تصمیم گرفت به نوبه خود در اطراف زندگی خود را و آن را معنی دار است.

و او انجام داد.

در حال ظهور از شکست

اگر این حادثه غم انگیز به اندازه کافی به او زندگی پر از بدبختی های پی در پی طعنه از اقوام دور و همسایگان و رد را بدتر می کند.

“هر بار که من رفتم برای مصاحبه شغلی برای یک منشی طبخ تمیز کننده یا فروشنده مردم خواسته من در مورد شوهر من. به جای همدلی من با طعنه. مهارت های من نادیده گرفته شد و من می تواند تبدیل به انگ” او recollects.

به سهولت او بار مالی برادر Chiranjeevi, معطوف به Mangaluru و در زمان کار از یک گارد امنیتی. در نهایت شیلپا هم پیدا میشه مشاغل—در یک سالن کافه سایبر و یک کارخانه است. اما آن را هنوز هم سخت بود برای او برای به دست آوردن.

حاضر به زندگی با مشکلات شیلپا شروع بررسی گزینه هایی است که افزایش درآمد و فقط زمانی که او در مورد رسیدن به یک بن بست, گفتگو با مادر او برای نجات او آمد.

Recollecting گفتگو صورت گرفت که در سال 2015 شیلپا می گوید: “مادرم همیشه دوست داشت من آشپزی به سبک و همیشه به شوخی می خواهید برای یک هتل است که در خدمت من سبک از مواد غذایی است. من از ایده های, بنابراین من فکر کردم چرا که نه بانک در مهارت های آشپزی و انجام چیزی؟”

شیلپا را بدست آورده تا تومان 5,000 روزانه


اما شیلپا نیست که پول کافی برای اجاره و یا اجاره زمین برای او غذا خروجی. بنابراین او تصمیم گرفت به خرید یک دست دوم کامیون و انصراف تومان 1 لاخ که او را به عنوان سپرده ثابت برای پسرش آموزش و پرورش است.

“با استفاده از نهایی من پس انداز برای سرمایه گذاری کسب و کار چیزی است که من بسیار جدید به یک خطر بزرگ من در زمان. در حالی که من شک نیست من مهارت های آشپزی من نگران بود اگر شمال کارناتاکا مواد غذایی خواهد بود پذیرفته شده در Mangaluru. اما soldiered ، این بود که در سرزمین ناشناخته, اما وجود دارد هیچ چیز برای من به از دست دادن” او می گوید.

مزه موفقیت

شیلپا باز موبایل غذاخوری در سال 2015 خواهد بود و کار در نزدیکی موسسات آموزشی و دفاتر و مراکز. Chiranjeevi نیز شغل خود را ترک و پیوست شیلپا.

در روز اول خود او کامیون مواد غذایی ساخته شده سود. او نگه داشته و نرخ پایین تر از هتل ها به طوری که هر کس می تواند استطاعت به غذا خوردن وجود دارد. با مشتریان و محبوبیت کامیون مواد غذایی افزایش یافته و امروز اکثریت مشتریان خود در حال کار حرفه ای در بخش IT پزشکان و دانشجویان. او را بدست آورده تا 5000 تومان در هر روز و در مورد چند lakhs هر ماه.

شیلپا با افتخار به اطلاع بهتر از هند است که USP کامیون مواد غذایی خود را, مواد غذایی سالم ساخته شده است که بدون هیچ گونه مواد افزودنی و یا رنگ.”ما در خدمت سالم شمال کارناتاکا ظرافتهای مانند roti ساخته شده از hayr برنج و bajra ragi muddeبرنج و سنتی تند gravies.

محبوبیت او منجر به یک روزنامه محلی پوشش او داستان زندگی و این تبدیل به یک زندگی در حال تغییر لحظه ای.

“داستانی که منجر به پوشش بیشتر است که تبدیل به یک نقطه عطفی برای من بود. در واقع نیکوکار Anand Mahindra بخوانید درباره ما در یک روزنامه بود و پس از نقل مکان کرد که او با استعداد من Bolero Maxi کامیون به علاوه می گوید:” وجد آمدیم شیلپا.

امروز کارآفرین موفق است که در نقش یک مدل برای یک جامعه و کامیون مواد غذایی تبدیل به یک Mangaluru نهاد. در حالی که او دریافت کرده است همکاری ارائه می دهد از مواد غذایی سرمایه گذاری او مصر است که او می خواهد به مستقل باقی می ماند.

“با فضل خدا و من رسیده اند بهتر موقعیت امروز و من امن من 12 سال مالی آینده. تنها آرزوی من در حال حاضر به باز کردن یک هتل خود من روزی, و من مشغول به کار سخت را به حقیقت می پیوندند” او آمده است.

همه تصاویر شده از منابع شیلپا.


همچنین بخوانید: B’luru بانوی شروع کسب و کار در گاراژ با 10 ، 000 تومان در حال حاضر به فروش می رساند 10K کیت ماهانه!


ویرایش شده توسط Gayatri Mishra

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>