از خیالبافانه داستان های تحریک آمیز خاطرات بهار را بهترین کتاب باید شما را تحت پوشش

Observer’s 2020 Spring Arts & Entertainment Preview: Books

معادل, بعد, عمیق, چقدر از این تپه طلا است و این کتاب از آنا. جولیا Cherruault/برای ناظر

خبر بد در مورد 2020 است که یکی به ظاهر بی پایان رویداد است overshadowing ترین پوشش رسانه ای. خبر خوب این است که اگر شما می توانید آن را به کتابفروشی های محلی خود را, شما نمی توانید انتخاب کنید ناامید کننده کتاب است. عناوین که ممکن است معمولا منتظر یک تشریفاتی سقوط تاریخ انتشار منتقل شده اند به نیمه اول سال 2020 بنابراین به عنوان برای جلوگیری از سر و صدا از انتخابات ریاست جمهوری. پاییز را از دست دادن است بهار را به دست آورید. تاپیک فوق العاده داستان عاطفی برای تطهیر و فرار از واقعیات است. تحریک آمیز خاطرات و مقاله مجموعه ما را به چالش مفاهیم جنسیت و تمایلات جنسی و دموکراسی—ساخت شما خنده به عنوان اغلب به عنوان شما داده می شود توقف به فکر می کنم. دیگر غیرداستانی عناوین در نظر گرفتن تاریخچه از طریق لنز از هنر و دوستی و همچنین عدالت و نژاد. دچار سوء تفاهم نیست هر چند; ما نمی گوییم که شما باید به جلوگیری از پوشش سیاسی. مطلع رای و استفاده از کتاب به عنوان یک راه برای اقامت متعهد به مشارکت مدنی.

Separation Anxiety by Laura Zigman.

اضطراب جدایی لورا Zigman. HarperCollins Publishers

از طریق طنز و غرابت لورا Zigman نشان می دهد که برای هر خانه ساخته شده منظم توسط ماری کوندو وجود دارد محدود می شود و کسی برای آنها تلاش به سادگی تق تق خود را در هرج و مرج عاطفی. جودی 50 ساله مامان که نمی توانیم به طلاق و خواسته های او 13 ساله بود به عنوان شیرین به عنوان او استفاده می شود. در میان این سرخوردگی او شروع به پوشیدن سگ خانواده در یک کودک رسن. با تیز مشاهدات سلامتی فرهنگ و مشتاق آگاهی از واقعی,دوستی, جدایی, اضطراب, یک رمان ساده در ورید لوری Colwin حال او به کمبریج به مراقبت از خانواده است.

Later: My Life at the Edge of the World by Paul Lisicky

بعد: زندگی من در لبه جهان توسط پل Lisicky. Graywolf مطبوعات

در ادامه تحقیقات از این کشور اجتماعی و سیاسی عدم پاسخ به عظمت ایدز بحران جدید خود را با خاطرات پل Lisicky نظر ایدز بحران و تاثیر آن در مقصد provincetown ماساچوست محکم گره گی جامعه در 1990s. در همراهی با خود را زودتر تغزلی و همدلانه خاطرات پل Lisicky تواریخ آمدن او از سن به عنوان یک هنرمند و عجیب و غریب مرد در شهر تحول از مدینه فاضله به ناکجاآباد. با حساسیت و عشق و جاذبه Lisicky می یابد اتصالات هر دو فراموش نشدنی و رهایی بخش در این مناقصه و پر انرژی کتاب.

وارد کفتار بومی جنوب است سوزان و نوآورانه و ظالمانه رمان در مورد یک مستور در هزاره جمهوریخواه کنگره نماینده ویکتوریا taxidermist و یک شبانه آفریقایی پستاندار. شیفته ؟ اگر شما در حال جستجو برای یک تیز به دنبال-شیشه ای به پایان دور معاصر, سیاست, نگاه نه بیشتر. جسیکا آنتونی دوم رمان است که قدم زدن هیجان انگیز با طنز ذوق از ناتانیل وست. فراتر از یک نویس ارسال تا ما در زمان هرج و مرج سیاسی آن را بررسی سقوط از مردانگی است محدودیت های سفت و سخت, بازی های برگزار شده از طریق سرکوب جنسی و بی امان قدرت پویایی است.

Wow, No Thank You by Samantha Irby.

وای هیچ با تشکر از شما توسط سامانتا Irby. Penguin Random House

از نویسنده ما هرگز جلسه در واقعی زندگی و نویسنده برای Hulu را تیزسامانتا Irby خنده دار مجموعه ای از مقالات طول می کشد سهام میانسالی و بورژوازی رویا. Irby نوشتن حرفه ای را آغاز کرد با وبلاگ “سگ عاشق خوردن” در سال 2009 اما او در حال حاضر یک wildly موفق نویسنده. در 40 او ازدواج کرده است و ترک او روز کار در یک کلینیک دامپزشکی یک باغ به تمایل و دوستان در هالیوود است. با وجود زرق و برق از نوشتن برای تلویزیون و مشهور دوستان او هنوز هم عجیب و غریب از رنگ برای مقابله با بیماری زندگی در آبی شهرستان در قرمز دولت است. او تیز و برنده دیدگاه است که کمتر خام یا شخص از آن بود قبل از سعادت های داخلی و شهرت تلفن آمد.

Afterlife by Julia Alvarez.

زندگی پس از مرگ توسط جولیا آلوارز. کارگر چاپ و نشر

زندگی پس از مرگ توسط جولیا آلوارز (7 آوریل)

در مرکز زندگی پس از مرگ است Antonia به تازگی بازنشسته ادبیات استاد. یکی از چهار خواهر که مهاجرت به ایالات متحده با پدر و مادر خود را از جمهوری دومینیکن, Antonia است عزاداری از مرگ او در اواخر ، در همان زمان او را به سرعت به یاد آوری است که زندگی نمی مکث برای هر یک از ما: او مصرف با رفاه از قدیمی ترین خواهر و همچنین به عنوان یک مستند نشده, حامله, نوجوان که ساخته شده راه خود را به اتحاد دوباره با دوست پسر خود در ورمونت. جولیا آلوارز اولین رمان در 15 سال است که عمیقا همدلانه و صمیمی است. در سراسر کتاب Antonia یابد و خودش را در جستجوی زبان و کلمات معابر افکار به راهنمای او. چه با من گیر کرده بود سوال خود را: “بیایید ببینید که چه می توانید انجام دهید؟”

در حال حاضر در سان فرانسیسکو زندگی, C Pam ژانگ متولد شد و در پکن و زندگی در سیزده شهرستانها در سراسر کشور. روح یک مسافر است که عمیقا آشکار در خیره کننده او اولین رمان. با حریص نثر ژانگ سازه یک پرتره از یتیم خواهر و برادر در سن دوازده و یازده حمل خود را پدر مرحوم بدن از غرب در طول زمان از عجله طلا. بخش ماجراجویی داستان قسمت افسانه ژانگ جستجو برای یک محل متعلق به شخصیت او به عنوان آنها خود را پنهان کردن اسرار خود و دست و پنجه نرم کردن با یک چشم انداز است که تا حد زیادی توهم است. تجربه مهاجرت گذاشته است bare در این داستان حماسی از دست دادن و حسرت.

The Book of Anna by Carmen Boullosa.

کتاب آنا توسط کارمن Boullosa. قهوه خانه مطبوعات

در لئو تولستوی روسی کلاسیک آنا کارنینا اندکی ذکر است که ساخته شده از یک کتاب نوشته شده توسط خود را غم انگیز قهرمان آنا. Piqued است با ایده آنا نوشتن کارمن Boullosa—گوگنهایم همکار, Mexico City بومی و ساکن بروکلین نویسنده از بیش از یک دوجین کتاب—conjures تاثیر ماندگار که داستانی کتاب فراتر از محدوده تولستوی رمان کلاسیک. این فوق العاده ترجمه از اسپانیایی توسط سامانتا Schnee, موسس سردبیر کلمات بدون مرز, یک کتاب زیرک نثر که ماهرانه با مرزهای بین داستان و تاریخچه. نقشه کشی با هم بندگان دیپلمات ها و آنارشیست ها و سورس و اشراف در آستانه انقلاب روسیه Boullosa به ارمغان می آورد افزایش تمایلات جنسی, فمینیسم و آزادی به تولستوی تصور جهان است.

Heaven by Emerson Whitney.

بهشت توسط امرسون ویتنی. McSweeney را چاپ و نشر

بهشت توسط امرسون ویتنی (14 آوریل)

بهشت آثار فکری و عاطفی تحقیق و نوشتن و مشاهدات بر جنسيت و بدن از طریق امرسون ویتنی سابقه خانوادگی. با اظهاراتی مانند “من همیشه می خواهید بدانید که چه چیزی “طبیعی” و در مورد ‘طبیعی’ و تمام مسأله که: messiness به عنوان کامل بیش از حد” ویتنی دقیق است با ذهن و روح است. این یک کتاب است که می پرسد چقدر از وراثت است پیشنهاد در حالی که همچنین سوال که چگونه هر کسی می تواند با دقت اشاره کردن تاثیر طبیعت یا پرورش هنگامی که آنچه شما در حال بررسی است پویا انسان است. از طریق نسل ها ارتباط بین مادران و کودکان ویتنی طرفداران برای خوانندگان به گوش دادن و تمرین پذیرش بی قید و شرط به عنوان یک عمل عشق است.

Conditional Citizens by Laila Lalami.

مشروط شهروندان توسط لیلا Lalami. Penguin Random House

داشتن این موضوع در نظر گرفته برای سال های لیلا Lalami نمی شروع به نوشتن مشروط شهروندان در هر صورت جدی مد تا زمانی که رئیس جمهور تهمت حمله طلا ستاره پدر و مادر شب درجاي و غزاله خان که صحبت علنی در حافظه خود را از اواخر پسر کاپیتان Humayum خان و در برابر تهمت پیشنهاد مسلمان بان. Lalami غضبناک توسط این واقعیت است که بدون توجه به قربانی کردن برخی از افراد مسلمان نیستند محافظت شده و یا در نظر گرفته شده واقعی شهروندان است. از این نقطه شروع او به بررسی پیچیدگی هویت اسلامی—ابراز طریق نژاد ، ملیت ، جنسیت و کلاس—قبل از پیدا کردن شباهت ها و تفاوت های بین مسلمان تجارب و کسانی که از دیگر nonwhites در ایالات متحده است. این مطمئن شوید که به در نظر گرفته شود به عنوان مهم یک کتاب در مورد مهاجرت و تابعیت به عنوان والریا Luiselli را به من بگویید که چگونه آن را به پایان می رسد.

از جیمز ریش برنده جایزه غذایی نویسنده مولی Wizenberg می آید ستاره ثابت بهیک خاطره که حرکت از معمول نوشتن در مورد آشپزی حرفه. که گفت: Wizenberg همیشه گردان خود, خانواده, دوستان, عزیزان—هر کس که شما با آنها به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی و یا غذا. در سن 36 متاهل و مادر را برای چندین سال Wizenberg یافت که گرایش جنسی به حال منتقل شده است. این آگاهی برای اولین بار از بسیاری از بیداری است که منجر به کامل reevaluation از تاریخ و آنچه که او فکر او را به عنوان هویت. این است که دقیق و پرشور رسیدگی به واقعی مغز چگونه ما خودمان می دانیم و چگونه ما آب و تغییرات—میل در هویت در همراهی ما نیاز (کوچک و گسترده)—از زندگی ما است.

The Equivalents: A Story of Art, Female Friendship, and Liberation in the 1960s by Maggie Doherty

معادل: یک داستان از هنر دوستی زن و آزادی در دهه 1960 توسط مگی Doherty. Penguin Random House

در سال 1960 مریم Ingraham پارچه سست بافت پرچمی بنیانگذار رادکلیف موسسه برای مطالعه مستقل به رسمیت شناخته شده است که بیش از حد بسیاری امیدوار کننده زنان کنار دانشجویان علمی خود و یا creative careers. بنابراین کاملا منحصر به فرد یاران ایجاد شده برای حمایت از کار “فکری آواره زنان” که دارای مدرک دکتری یا معادل آن.” مگی Doherty تساوی از اسناد و مدارک اولیه از پنج نفر از این زنان—شاعران Anne Sexton و Maxine Kumin, نقاش, باربارا, قو, مجسمه ساز, ماریانا پیندا و نویسنده Tillie اولسن—برای نوشتن معادل. کار خود را کمک به ایجاد یک مسیر برای آزادی زنان در نیمه دوم قرن بیستم و این فوق العاده کتاب قطاری از تنش های جاه طلبی, فعالیت, دوستی و حسرت برای جامعه در بر داشت در این مکان های باور نکردنی و زمان.

Deep Delta Justice: A Black Teen, His Lawyer, and Their Groundbreaking Battle for Civil Rights in the South by Matthew Van Meter.

عمیق دلتا عدالت: یک نوجوان سیاه, وکیل او و پیشگامانه خود را در نبرد برای حقوق مدنی در جنوب توسط متیو ون متر است. Hachette Book Group,

پس از تلاش برای شکستن یک اختلاف بین چهار سفید کودکان و نوجوانان و دو عموزاده نوزده ساله Gary دانکن یک آفریقایی-آمریکایی در شهر های کوچک, لوئیزیانا گفته شد یکی از بچه ها که “من از مردم می تواند شما را در زندان برای آن.” این بود که در سال 1966. دانکن دستگیر شد برای باتری. دفاع 29 ساله ریچارد Sobol, تنها, سفید, وکیل در یک رادیکال New Orleans, قانون شرکت دانکن در زمان او پرونده به دیوان عالی کشور, برنده همه آمریکایی ها حق محاکمه با حضور هیئت منصفه. متی ون Meeter غواصی به جزئیات زیادی از طریق مصاحبه و تحقیق و دانش غنی از قانون به فاش کردن جامعه و همچنین مردان موضوع به یک سیستم عدالت نیاز به تغییرات سیستماتیک.

ناظر 2020 بهار هنر و سرگرمی, پیش نمایش خود را رفتن به راهنمای برای همه دوستداران فرهنگ نیاز به دانستن در این فصل است. ما خار از طریق نسخه های جدید در مورد به رها کردن در سراسر TV, movies, dance, اپرا و تئاتر و هنرهای تجسمی و ادبیات را به شما میدارد ما را برای چه به اشغال وقت خود را در گرم شدن ماه آمده است. خوانندگان مشتاق نیز باید چک لیست ما را از باید ببینید تئاتر و بهار بهترین موزه نمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>