China

چین سهم خود را از مشکلات و در عین حال آن را خرج می کند و با شدت و قدرت به پیروزی دوستان و مردم نفوذ. خ/خبرگزاری گتی ایماژ

چه چیزی می تواند یک جدید اسب مسابقه پیگیری در این جزیره کارائیب از سنت لوسیا و تراژدی از شیوع کروناویروس در چین در مشترک دارند ؟ زیادی است.

چین خدمات بهداشتی و درمانی است محزون می خوانی ناکافی. همه حساب سیستم زیر ارائه مراقبت های اولیه و رنج می برد از یک تقسیم بین خدمات در دسترس در مناطق شهری در برابر مناطق روستایی است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه پول دیجیتال می تواند چین را نهایی ابزار قدرت نرم

دسترسی به مراقبت از وجود دارد به طور کلی تعیین شده توسط بیمار توانایی به پرداخت رشوه و یا خصوصی هزینه اغلب به مقدار بیش از متوسط درآمد سالانه. علاوه بر این وجود دارد مازاد از گران متخصصان و تحت تامین پزشکان عمومی.

علاوه بر جعل و تقلب از هر دو دستگاه های پزشکی و داروسازی, هماهنگ توسط جنایی شرکت ارتشاح زنجیره تامین. گاهی اوقات این است که با چشم پوشی از پزشکان و کارکنان بیمارستان.

از همه بدتر سیستم سیاسی. به عنوان misdiagnosis از شیوع کروناویروس نشان داده پزشکی در چین طول می کشد یک صندلی عقب به اقتصاد و روابط عمومی است. حتی سیاسی/اقتصادی تصمیم به اجازه فروش حیوانات وحشی گوشتمشکوک به عنوان پاتوژن اولیه این ویروس نشان می دهد که غلط اولویت های دولت است.

از کجا پول صرف بهداشت و درمان برود ؟ هزاران میلیارد پول خود را به renminbi (رسمی چین ارز نامیده می شود renminbi; یوان واحد حساب) رفت خارج از کشور.

به جای بودجه مناسب سیستم پزشکی چین دستور داد یک چشمه اب گرم را به ارزش از هزینه در پروژه های خارج از کشور. این بود که هر دو دولتی و خصوصی تلاش کنند. مستقیم خارجی دولتی سرمایه گذاری است که در صدها میلیاردها و در حال رشد است. خصوصی مبلغ سرمایه گذاری نیز در این صدها میلیارد. دومی خیلی سرند با زباله و تقلب که حتی دولت در تلاش است برای مهار آن در.

در حالی که کمربند و جاده ابتکار جهانی می شود عناوین پروژه های کوچکتر نیز تکثیر و در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی است.

که ما به ارمغان می آورد به کارائیب. من صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد به تازگی و در هر کجا که من رفتن چین وجود دارد بیش از حد.

در آنتیگوایک شرکت چینی ساخته شده است یک استادیوم ورزشی و فرودگاه. یک معمار محلی به من گفت این بود که خیلی ضعیف طراحی شده و ساخته شده آن را سقوط از هم جدا در یک دهه. راضی نیست و فقط ورزشگاه و فرودگاه آنها نیز در حال توسعه گلف رفت و آمد مکرر.

در دومینیکا یک شرکت چینی است که به ساخت روشن بزرگراه ها و پل ها در بودجه توسط کمک های مالی از پکن است. یک راننده تاکسی به من گفت که کارگران چینی در این پروژه ظاهرا زندگی در ظروف حمل و نقل و دستور به معاشرت با مردم محلی.

در سبز رنگ و دوست داشتنی جزیره سنت لوسیا سرمایه گذاران چینی در حال ساخت-یک گزارش $2.6 میلیارد مگا-مجتمع هتل و تفرجگاه خرده فروشی مسکن و… به علاوه یک با تجربه مسیر مسابقه است. تا آنجا که من می توانم تشخیص, تنها مسیر است و “در حال اجرا است.”

وجود دارد یک مقدار عادلانه از سر خاراندن توسط سنت Lucians در این مورد. جزیره شناخته نشده بود در طول تاریخ به عنوان یک اسب سواری ، این است که هیچ زیرساخت برای حمایت از حیوانات. هی به در آورده. بنا به گزارش ها بیش از 40 اسب بود حمل می شود (و سپس) به پر کردن کارت برای چند روز از مسابقه است.

البته بسیاری از چینی ها نمی دانم در این مورد. دولتی سانسور واقعیت را نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان خود را به یاد بگیرند که پول خود را صرف بودن. تمام بسیاری را تا کنون شنیدن است چه با شکوه حزب کمونیست اقتصادی کمک رسانی به بقیه جهان است.

با این حال من می شود جای تعجب نیست اگر نیست چند صد میلیون coronavirus قربانیان—از جمله در حال حاضر زده دوستان و بستگان و همسایگان که آرزو داشتند صالح مراقبت های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری (به عنوان مثال مورد نیاز بیمارستان های ساخته شده از قبل را به عنوان یک اورژانس چاره اندیشی موقت).

چین همیشه می خواهد آن را به هر دو روش. مردم ایران به دنبال اقتصادی حمایت و امتیازات یک کشور در حال توسعه نیاز دارد… اما این پروژه وضعیت ابرقدرت در هنگام برخورد با کشورهای کمتر توسعه یافته.

به عنوان من قبل از نوشته, چین سهم خود را از مشکلات و در عین حال آن را خرج می کند و با شدت و قدرت به پیروزی دوستان و مردم نفوذ و به عنوان یک حاشیه منزوی کوچک تایوان. این کشور موفق به دریافت گرانادا به بدهی آن است که در تلاش برای بازپرداخت و شکستن روابط با تایوان در همان زمان. در حال حاضر که دیپلماسی!

شهروندان چینی گویند در این سیاست اولویت است. در چین کمک های خارجی نیست باز برای بحث و گفتگو. آنچه دولت می گوید می رود. این واقعیت که بسیاری از این معاملات در حال اشباع با رشوه و رشوه تنها باعث می شود آن را بسیار مهم برای پوشش آنها را. بنابراین آن را بسیار بعید است که شهروندان خواهد بود قادر به رسم یک خط بین که سنت لوسین مسیر مسابقه خود را با کمبود بودجه روبرو مراقبت های بهداشتی است که منجر به ویروسی همه گیر.

تنها بارقه امید این است: هنگامی که هزینه این همه گیری بیشتر از به دست آوردن از خارج از کشور سرمایه گذاری,” کسی که گویا در چین دفتر سیاسی ممکن است بخواهید برخی از سوالات سخت و, به عنوان یک نتیجه سیاست تغییر خواهد کرد. سپس چین ممکن است تمرکز بر حفاظت از مردم خود و به طور پیش فرض,, جهان بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de