ما می خواهیم به جهان را تغییر دهید و آن را باید از خانه های خود. در اینجا به همین دلیل ما فکر می کنیم پاک کننده های ما نیاز به تغییر!

Lآیک ترین 90s بچه ها من تماشای تبلیغات در مورد چگونه این کف پاک کننده disinfects خانه تنها با یک ضربه تند وشدید زدن و چگونه است که پاک کننده توالت برگ (تقریبا) هیچ باکتری های زنده در کمد. البته من هرگز به فکر دوم به این تبلیغات اما آنها همواره هدایت من خرید انتخاب کند.

سریع به جلو به سال 2020 زمانی که من با حضور در جلسه در مورد انقلابی توالت شوی که افتخار از قتل نمی 99.9 درصد باکتریها و همچنین پشت سر هم من حباب در مورد چگونگی پاک کننده توالت می تواند در همکاری با طبیعت!

تجربه افشاگری در واقع! اگر شما مثل من را شستشوی مغزی شده است به انتخاب میان بوی تند اسید برای تمیز کردن توالت و یا طبقه در اینجا شش اسطوره است که تغییر راه شما فکر می کنم در مورد صفحه اصلی, پاک کننده.

1. که اسید است که تنها واقعی توالت تمیز کننده

هیدروکلریک اسید سدیم لوریل اتر سولفات و سدیم هیدروکسید می تواند باعث سوختگی های جدی به بدن انسان است. که دانش مشترک است. و آنها دقیقا همان چیزی را به خاک و لکه ها در توالت خود را. آنها به سادگی رایت همه چیز را در راه خود را و زمانی که شما خیط و پیت کردن و یا پاک کردن اسید و سوخته ذرات اجازه دهید خود را به خطوط لوله.

اما در حال سوختن است تنها راه حل تمیز کردن داریم ؟ جای تعجب ندارد. اگر شما را ترک یک پوست موز در چند روز شما ببینید که چگونه آن را تجزیه به تدریج. باکتری های موجود در هوا و در خاک عمل می کنند زباله های آلی است. اگر ما به این باکتری های خوب و آنها را به اندازه کافی قدرتمند برای انجام همان کار در تشناب اما سریعتر?

این باکتری ها بر اساس توالت پاک کننده توسط هند بهتر انجام دقیقا همان است که. باکتری انتشار زیستی آنزیم است که کمک در تمیز کردن لکه ها. پس به خانه خود را امن تر و تمیز کننده ما از این سیاره پسند پاک کننده. اینجا کلیک کنید برای دریافت اشتراک خود را برای آنها را در حال حاضر!

2. یک وعده به کشتن 99.9 درصد باکتری های خوب است وعده

قیدار Kulkarni یک biotechnologist از پونا است که انجام تحقیقات گسترده روی این موضوع, سهام “چه برداشت اول خود را از باکتری ها ؟ آن است که آنها unhygienic و بهترین حذف شده از محیط اطراف ما? ما در حال فراموشی است که باکتری ها در یکی از مهم ترین موجودات بر روی این سیاره و نیز در حال حاضر در بدن ما است. با کشتن 99 درصد از باکتری ها را از کف شما بیش از استریل کردن آن — ضرورت تنها در بيمارستان.”

برای یک خانه عفونی و بدیهی است که باکتری های بد نیاز به رفتن اما این بدان معنا نیست که شما نیاز به استفاده از بوی پوست محرک فنیل برای انجام این کار است. فنیل بسیار شبیه به اسید می کشد, همه چیز در راه است. یک باکتری ها بر اساس تمیز کننده می تواند فقط به عنوان موثر و بدون آسیب رساندن به اکوسیستم آن است که در نهایت سرخ به.

3. این فقط چند قطره از اسید…

the better home

… گفت: یک میلیون نفر از مردم هر هفته به آنها اسید ریخت در کاسه توالت. Frothing در بنگلور دریاچه یک مثال از اینکه چگونه اندک از اقدامات ما تجمع به آسیب به طبیعت اطراف ما. درست پساب صنعتی نیز نقش مهمی در تخریب دریاچه ها اما که نمی تواند کفاره ما را از گناهان ما از ریختن اسید در آنها است.

در حالی که اسیدهای مستقیم پوسیدن مواد جامد در راه خود را bioaccumulation همچنین نقش بزرگی در آسیب رساندن به اکوسیستم. Bioaccumulation زمانی است که یک موجود زنده مصرف یک ماده سریع تر از توانایی خود را به شکستن آن را برای هضم و یا دفع آن است. بسیار سمی اسید ذرات که ارسال می کنیم به ما آب بدن تجمع در گونه های دریایی ذره ذره ایجاد طولانی مدت حتی منجر به مرگ در اثر آنها. یک خانواده در حدود 50 میلی لیتر اسید در هر آخر هفته. چند برابر این جمعیت از شهرستان خود را. که آسیب ایجاد می کنیم در حالی که تمیز کردن ما توالت و کف.

4. توالت بدبو است چرا که تمیز نیست معطر به اندازه کافی

کم آبی بدن, رژیم غذایی و شرایط بهداشتی ممکن است منجر به ما ادرار با بوی شبیه آمونیاک. اگر رها شود, این بو می تواند گسترش در توالت خود را ساخت و آن را بدبو وحشتناکی. پس راه حل چیست ؟ درست مانند یک اسپری از عطر و تنها ماسک عرق خود را, اما شما برگ متعفن در عرض چند دقیقه تا یک توالت تمیز کننده, تلاش برای, ماسک بوی آمونیاک. پاسخ این است که به نگه داشتن اسپری آئروسل هر چند دقیقه. به جای استفاده از یک پاک کننده است که وعده تمیز اسید اوریک در راه سازگار با محیط زیست – هر دو سازگار با محیط زیست و در نظر چه مدت اثر گذشته است.

5. گزینه های خوب کف پاک کننده کمیاب

better home subscribe

یک اسطوره است که من شخصا بر این باور تا همین اواخر. غم انگیز بود که من که من توالت تمیز کننده خسارت اکوسیستم من هیچ راهی برای خروج. بهتر است صفحه اصلی پاک کننده پاک این ابر بی دردسر. توالت و کف پاک کننده حاوی خفته باکتری استخراج شده از طبیعت و این موجودات ترشح آنزیم است که کمک در شکستن پیچیده مواد – مانند لکه های سمج در توالت و گریس در طبقه. زمانی که سرخ این باکتری ادامه همان شغل را در خطوط لوله. آنها آزمایش شده اند منفی برای سمیت و ثابت به یک عمر کمتر از 28 روز زمانی که آنها وارد اکوسیستم. حتی در این 28 روز آنها تقریبا صفر اثر در گونه های گیاهی و جانوری آنها در تعامل با.

این پاک کننده هستند و نه فقط کشورهای عضو اکو دوستانه اما بخشی از طبیعت در راه است! که بدان معنی است که آنها تمیز کردن خانه های ما کارآمد و آیا آسیب رساندن به طبیعت است.

فوق العاده مناسب است ؟ ما قطعا کنم. اینجا کلیک کنید برای دریافت اشتراک خود را از جعبه در حال حاضر!


همچنین بخوانید: معمولی ترین پاک کننده های کف این مواد شیمیایی مضر. در اینجا ما گزینه امن تر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de