از 4 صبح تا نیمه شب DU دانشجو ارائه مواد غذایی به دهلی فقیرترین هر روز!

“آنوشکا یک جوان 19 ساله دانشجو از دانشگاه دهلی است واقعا درک آنچه در آن به معنی قرار دادن انسانیت بالاتر از همه. از طریق به عنوان مثال خود من امیدوارم که بسیاری از دیگران شده است.”

Life سخت تر از قبل برای مردم در خانه های کم درآمد محلات در سراسر کشور است. حسن نیت ارائه میدهد مستند. در دهلی نو یکی از آنها را می توانید ببینید هنوز در تاریکی ساعت از صبح تا پوشش در خارج از مدارس اجرا شده توسط شهرداری شرکت برای دریافت سهم خود را از مواد غذایی است. گاهی اوقات به عنوان اوایل به عنوان 3 هستم.

برای 19 سال آنوشکا Ganguli یک سال آخر کارشناسی فیزیک (افتخارات) از دهلی نو دانشگاه صبح باید زود تبدیل به بیش از حد. نوجوان مجموعه از تخت خود را در ساعت اندکی به توزیع مواد غذایی جیره غذایی و دارو است. او می داند که مردم از جان گذشته برای برخی از کمک به آن در صبح زود. و او باعث می شود مطمئن شوید که او است که وجود دارد در زمان.

هنگامی که آنوشکا داده است بسته به نیازمندان و او به بعدی حرکت می کند جای خود را به انجام همان.

“روز بیشتر, اما من شروع روز من حدود ساعت 7: 30 صبح. وجود ثابت برنامه تحویل آن بستگی به روز است. دو بخش دارد به آنچه که من انجام دهید—دیده بان برای کسانی که نیاز به ملزومات و تحویل واقعی خود را,” او می گوید:, زبان, به , بهتر, هند (TBI).

بخش بزرگی از او سراغ مراحل انجام شده است بر روی یک روروک مخصوص بچه ها, اگر چه او واقعا نمی تواند درصد مورد نیاز از تحویل بر روی آن. برای اکثر توزیعهای او حرکت می کند در اطراف یک زن و شوهر از tempos و اتومبیل حمل تمام مواد غذایی بسته و جیره.

آنوشکا می آید و به او اقامت معمولا توسط 11.30 ساعت یا نیمه شب. با وجود توصیف همه از این در نه ماده در واقع تن چه آن را نمی تواند پنهان است که او عزم پولادین.

Delhi
آنوشکا (در یک تی شرت قرمز) بر روی زمین بدانند تدارکات.

چگونه کار داوطلبانه شروع کنیم ؟

بر خلاف بسیاری از کالج خود mates, بنگلور, دختر تصمیم گرفت برای رفتن به خانه در طول مستند اما چوب در اطراف و کمک به. و دخالت او در کار امداد رسانی آغاز شد و با کار در شمال شرق (NE) دهلی نو در اوایل این سال پس از شورش جمعی.

یک روز او موفق به دریافت یک تماس پریشانی از یک بیمارستان در نیاز فوری به دارو که به او کمک کرد تحویل. در زمان امداد رسانی سازمان را جمع آوری تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها و کسانی که تحت تاثیر این درگیری ها. بسیاری از سازمان های دیگر کار در شورش امداد استفاده کرده خود را به عنوان یک پایه برای تلاش های خود را. در این دفتر که در آن آنوشکا و یک زن و شوهر از دوستان رو با هم به صورت گروهی و با کمک امداد کار می کنند.

“پس از شورش امداد هنگامی که COVID-19 اپیدمی شروع یک زن و شوهر از آنها راه خود رفت. کسانی از ما که مانده ادامه کار با COVID-19 امداد. در حالی که شما می توانید درخواست برای سفر عبور آنلاین شدم و معدن از طریق یک دوست که رفت به DCP” امروز جوان دانشجو به اطلاع.

توزیع ملزومات

وجود دارد حدود سه tempos آنوشکا و دوستان خود را اجاره که حمل لوازم از Sarita Vihar به Scindia مزارع. چهارم سرعت است که توسط اتحادیه های کارگری عضو آنوشکا تحویل به مکان.

“به عنوان مثال, در راه به Khajuri خاص که در آن من باید برای ارائه به 100 خانواده بعد از امروز من باید اول بررسی کنید که آیا ما نقطه تماس فرد در منطقه مشروع است هویت این خانواده ها هستند و آنها واقعا نیاز به ملزومات و غیره. هنگامی که من از طریق این فرایند تایید تیم ما جمع آوری بسته بارهای آنها در سرعت و توزیع آنها یا درب به درب و یا ترک آن با تماس با شخص” او می گوید.

تدارکات توزیع این ملزومات بستگی به محل. “ما آن را ترک کنید یا با تماس با فرد در منطقه چسبیدن به اطراف با سرعت و از کسانی که خانواده ها برای جمع آوری آن را در مرکزی واقع شده و منطقه بدون ایجاد یک جمعیت. اما گاهی اوقات اگر وجود دارد یک فرصت از اراذل و اوباش جمع آوری و سپس من به خانه به خانه در scooty,” اطلاع آنوشکا.

“یکی دیگر از دوستانم Avinash من کمک می کند تا با هماهنگی با سازمان های جامعه مدنی برای به دست آوردن مواد غذایی بسته و جیره. بستن با سازمان های غیر دولتی محلی ساخته شده است کار من راحت تر در NE با تشکر دوست من Nisha اجرا می شود که یک پایه و اساس. او کمک می کند تا با ارزیابی و تایید از کسانی که به آن نیاز دارید,” او می گوید.

این گروه که نمی توسط هر مقام نام و توزیع ملزومات در مناطق از جمله بنارس پارک Dilshad باغ Majnu Ka تیلا, Mongolpuri, Haiderpur Badli, Shahadra, Mustafabad IP فرمت و Patparganj در میان دیگر مناطق است.

اگر یک اهدا کننده داده فله مواد آنوشکا با این نسخهها کار در کنار کار اتحادیه های کارگری و بسته های آن را در یک مرتب سازی مرکز در Azadpur. هر جیره کیت شامل 10 کیلوگرم عطا, 10 کیلوگرم برنج 3 کیلوگرم dal نمک و شکر و چای و همه چیز.

“ما همچنین دریافت بسته از Goonj غیر انتفاعی فراهم می کند که 10 کیلوگرم عطا, 10 کیلوگرم برنج مکمل های تغذیه ای برای کودکان کتاب و غیره. ما را انتخاب کنید که از Sarita Vihar و حمل و نقل آن به برگزاری منطقه ای به نام Scindia مزارع که دوست ماست ارائه شده در فروشگاه آن وجود دارد و توزیع به بخش های مختلف از شهرستان. امروز من برای رساندن ملزومات به 18 کارگران در نرینا. پس از این مصاحبه من و به سمت کشمیری مستعمره پس از آن من خواهد شد رفتن به Khajuri Khas. آن را برای رفتن به یک روز بسیار طولانی,” او می گوید.

گاهی چه گروه نیز پرداخت جیره صاحبان فروشگاه ها از طریق گوگل پرداخت و Paytm و اجازه می دهد تا خانواده ها در نیاز به جمع آوری خود را جیره از آنها.

نیست او در مورد او نگران امنیت ؟ او می گوید پدر و مادر او هستند “به طور طبیعی نگران”. از آنها بخواهید او را به اقامت در خارج دیر و گاهی اوقات فکر می کنم او به هدر رفتن وقت خود را ارائه ملزومات برای یک خانواده است. “آنها مانند ‘it’s okay خانواده را مدیریت کند بدون شما’. اما این که خوبه پس این طبیعی است که برای پدر و مادر نگران باشید. البته من در مورد ایمنی وجود دارد اما کمتر مردم در خیابان به طوری که یک مزیت” او می افزاید.

اگر چه آنوشکا حمل مقدار زیادی از مسئولیت در ارائه مواد تسکین او مصمم است که هیچ یک از این آثار بدون رفقای او. این شامل امثال Sunil و شیوا که درایو tempos در کنار آنیل سینگ یک اتحادیه و تماس خود را در Azadpur. او همچنین اعتبارات Vishwajeet, Richa و Subhag که اجازه داده اند او جمعی به استفاده از Scindia مزارع.

Delhi
آنوشکا کمک به ساکن ،

تاثیر کار او

Rohit Kumar دهلی مبتنی بر مربی می گوید TBI “من نیاز به کسی برای ارائه برخی از دیابت, دارو به یک دوست که نبود هر گونه در محله است. من درخواست آنوشکا به رها کردن دارو در صبح است. همان شب او تا به حال انجام می شود بسیار به دوست من کمک بسیار خوبی است. در واقع من او را ملاقات کرد و برای اولین بار یک زن و شوهر از هفته بعد زمانی که او چرخش جای من کاملا در اواخر شب را انتخاب کنید تا پارچه ماسک صورت برای رها کردن در یک سازمان غیر دولتی.”

هنوز آنوشکا احساس می کند به اندازه کافی کمک های رسیدن به مردم است.

او معتقد است دولت انجام نمی ستارهای کار توزیع مواد تسکین. عدم شفافیت در مورد مستند مجبور است مردم را به ذخیره کردن ملزومات زیرا آنها نمی دانند که آن را به پایان خواهد رسید. او معتقد است که به کار او سخت تر است. او می پذیرد که برخی از مقدار از احتکار اما نه توسط کسانی که می توانید زنده ماندن پنج تا شش ماه. اگر یک خانواده می شود اضافی مواد غذایی بسته و یا جیره کیت مهم نیست که چقدر مگر اینکه دیگران آنها را بیش از حد.

ارتقاء

“ما نیاز به دستورات واضح تر از دولت است. این سیستم درست کار نمی کند به عنوان آن را باید. توزیع رایگان دانه گندم در جای آرد از طریق PDS سیستم فقط معنا ندارد چرا که در حال حاضر وجود دارد صف های طولانی در خارج از chakkis (آرد) که تبدیل به عطا. این chakkis در حال شارژ قیمت های گزاف برای تبدیل گندم به آرد,” او می گوید.

یکی دیگر از نگرانی به فوریت مورد نیاز دارو و درمان برای کسانی که با دیگر شرایط تهدید کننده حیات. “به عنوان مثال وجود دارد این زن در بنارس پارک که Leukaemia که من مایل به را به یک بیمارستان است. اما زمانی که ما به وجود این بیمارستان تا به حال هیچ خون به فراغت از آنجا که هیچ کس اهدا به دلیل مستند. درمان در خود نگه دارد و مردم در حال تبدیل دور” او با ابراز تاسف.

“جامعه مدنی نمی دانم چه مدت این مستند ادامه خواهد داد و در این خصوص مشکل به دلیل کمبود بودجه. ما واقعا نمی تواند کمک کند به حدی از انجام تمام نیازهای خود را. ما نیاز دولت به انجام خیلی بیشتر. بسیاری از ترس به خصوص کسانی که نمی دانند که وعده غذایی بعدی خود را آمده است. من می دانم که افرادی که زندگی در چای و آب. اگر آنها هر گونه مواد غذایی را به طور عمده می رود به فرزندان خود” او استدلال می کند.

“آنوشکا کار مهم است زیرا آن را در نمایشگاه دو کیفیت—رهبری و همدلی—که بشدت فاقد امروز. من تعریف رهبری به عنوان توانایی برای پاسخ selflessly به یک نیاز که آنوشکا واقعا انجام می شود. او واقعا درک آنچه در آن به معنی قرار دادن انسانیت بالاتر از همه. از طریق به عنوان مثال خود من امیدوارم که بسیاری از دیگران گام می گوید:” Rohit.

(اگر شما مایل به کمک به امثال آنوشکا شما می توانید کمک مالی به این حساب:

نفع – Dr V Baliga یادبود اعتماد
حساب بدون 1033073825

بانک مرکزی هند در شعبه مطبوعات منطقه دهلی نو
IFSC – CBIN0280306

اگر شما در حال ساخت هر گونه کمک مالی لطفا اطلاع [email protected] & [email protected] با Sub: “کمک مالی برای COVID-19” به طوری که ما می تواند ارائه کمک مالی دریافت. برای هر پرس و جو شما می توانید تماس با ما- +918010833325. برای کسب اطلاعات بیشتر در سازمان ما لطفا به این لینک مراجعه کنید: http://baligatrust.org/lockdown-and-covid-19/)


همچنین بخوانید: در حال اجرا از داروهای? شهر زرنگ کمک برای مستند شرایط اضطراری


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>