کتیبه نیویورک با تمرکز بر بازآفرینی عنصر کشف آن در سال 2020 آنلاین نمایشگاه

دوروتی Iannone, JE VEUX TE POSSÉDER MALGRÉ مس اصول, 1972. حسن هنرمند و Ortuzar پروژه ها.

روز چهارشنبه دسترسی VIP افتتاح شد به کتیبه مشاهده اتاق تازه راه اندازی فضای آنلاین است که تابع به عنوان کنترل از راه دور نسخه سالانه کتیبه نیویورک نمایشگاه هنر پیش از آن عمومی کامل افتتاحیه در روز جمعه. با توجه به کروناویروس همه گیر نمایشگاه های هنری در سراسر جهان مجبور به انصراف از خود در فرد دادرسی به نفع دیجیتال مشاهده اتاق مثل این است که می توان از امنیت خانه یکی است. آنچه که بدان معنی است که اوج هیجان از هنر نمایشگاه محیط زیست شده است در اصل به حالت تعلیق برای آینده قابل پیش بینی با نمایشگاه بتواند در هر راه ممکن برای از نو خلق کردن که جو آنلاین. به صورت کتیبه در نگاه اول به نظر می رسد که شامل عمدتا پیمایش منفعلانه از طریق reams اعم از آثار هنری زیبا از Temnikova & Kasela, Lehmann Maupin و صدها نفر از دیگر از گالری های معتبر.

اما یکی از ویژگی های در دسترس از طریق کتیبه را مشاهده کاربران آنلاین حاضر در پلت فرم است که افزایش تجربه قابل توجهی را ارائه داده است که لزوما نمی تواند در دسترس به طور متوسط نمایشگاه هنر شرکت کنندگان. در سمت راست اتاق را در صفحه اصلی وجود دارد یک سری از ابزار جستجو برای کمک به بینندگان شناسایی خاص گالری قاره خود از مبدا و یا توسط خود نمایشگاه بخش; این کمک ها نسبتا سر راست است. در زیر این حال بیشتر ابزار جستجو است که اجازه می دهد تا کاربر را به صفحه اصلی در شرایط خاص آثار هنری با باریک کردن جسم محدوده قیمت متوسط هنری و جنسیت فرد که در آن ایجاد شده است.

همچنین ببینید: شما هم اکنون می توانید دانلود میلیون ها نفر از Hi-Res تصاویر از موزه بریتانیا به صورت رایگان

برای مثال با استفاده از این ابزار می تواند درخواست برای مشاهده هر کار نساجی, هنر, قیمت بین $100000 $250.000 و ساخته شده توسط یک فرد که در حال ارائه در کتیبه نیویورک 2020. (برای ثبت وجود دارد نه هنری که در مطابقت با این معیار و نمونه یکی Cuatro paisajes/ چهار مناظر, 1976-77 توانمند پشم و موی دم اسب مجسمه های ساخته شده توسط کلمبیا هنرمند اولگا د Amaral که فروخته شده توسط ریچارد Saltoun گالری). من نیز در بر داشت که بالاترین ارزش کار توسط یک غیر دودویی هنرمند ارائه شده در نمایشگاه امسال است که جسی عزیزم را 2019 قطعه باکره تغییرات گروهاست که در قیمت 50,000 پوند است.

هنگامی که شما شروع به استفاده از این ابزارهای جستجو, آن را سخت برای جلوگیری از بازی کردن با آنها: 1,704 آثار هنری برای فروش در کتیبه نیویورک در این سال ساخته شد توسط هنرمندان زن در حالی که 2,007 بودند ساخته شده توسط مردان است. اما وجود دارد بیشتر عکس های گرفته شده توسط عکاسان زن در نمایش (154 کل) از نر عکاسان (102). علاوه بر این, مشاهده, اتاق ابزار در خدمت یکی دیگر از مهم عملکرد یکی از افزایش شفافیت به طور معمول ارائه شده در یک محیط; آن را آسان به جستجو و ببینید که وجود دارد تنها یک اثر هنری در کل نمایشگاه که توسط یک نما هنرمند: Spilt مار (2019) توسط پاتریک کارکنان. مطمئنا ما می توانید انجام دهید بهتر از آن است.

حتی اگر یک مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق می تواند هرگز تکرار تجربه حضور در یک دنیای واقعی هنر نمایشگاه قطعا وجود دارد چیزی می شود گفت: برای کتیبه را ابزار جستجو است که تناقض در ارائه اطلاعات بیشتری در مورد عادلانه خود را از سازمان و gallerists معمولا مایل به ارائه در فرد است. به علاوه توانایی به جستجو برای محل کار برای فروش توسط هنرمندان خاص جنسیتی مستلزم این سوال که آیا چنین ابزار مناسب خواهد بود اگر اعمال می شود به جنبه های دیگری از هویت یک فرد را مانند نژاد ، قومیت و یا ناتوانی وضعیت. این در طبیعت ما را می خواهید به دانستن بیشتر در مورد هر یک از دیگر به عنوان امکان پذیر است اما ما باید شاید هم با احتیاط از تمایل به جا یک هنرمند به یک دسته بندی خاص به منظور به عشق یا خرید کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>