“شش سال مشاهده کرده اند آنها را دست اول و من خوشحال هستم که بسیاری از دیگران را در حال حاضر به عنوان خوانده شده داستان و الهام گرفته شود.”

منf شما در گوگل کلمه ‘دوستی’ شما خواهد بود هولناک با کلیشه تقریبا بیش از حد بالا نقل قول در مورد این موضوع.

ارتقاء

در Lakshmish مورد آنها خواهد بود.

در اینجا به همین دلیل است.

16-year-old Lakshmish Naik بود تحت تاثیر فلج اطفال یک سال پس از تولد خود را. اگر چه او هرگز قادر به راه رفتن او باعث شده است که کاملا زندگی عادی در غیر این صورت. بخش بزرگی از دلیل این است که از دوستان خود را در مدرسه.

یک گروه از دانش آموزان از شرق و غرب در بنگلور حمل شده Lakshmish در اطراف مدرسه برای تقریبا یک دهه است. آنها آن را انجام داده اند مذهبی هر روز در دهه گذشته کمک به همکلاسی های خود را شرکت در کلاس با آنها بازی در زنگ تفریح حضور در مجامع و نمایشگاه مدرسه حصول اطمینان از تجربه خود را از مدرسه به عنوان طبیعی که ممکن است.

خود را معلم فضل SithaRaman مشترک این داستان با ما. فضل صحبت می کند از دانش آموزان خود را با شادی بسیار زیاد و غرور است. او می گوید من در مورد چگونه او را دیده است این بچه ها رشد می کنند تا به چنین خوب مردان جوان است.

او می افزاید: “برای شش سال مشاهده کرده اند آنها را دست اول و من خوشحال هستم که بسیاری از دیگران را در حال حاضر به عنوان خوانده شده داستان و الهام گرفته شود.”

در نظر او “مارکس را می توان در هر مرحله در زندگی یک دانشجو اما آنچه ما به آنها به عنوان روح تونیک پایه و اساس که بر روی آنها مانور را از طریق زندگی با سهولت و اعتماد به نفس.”

Lakshmish بودن کمک کرد از پله ها پایین در مدرسه.

من از پسران اگر حمل Lakshmish دشوار بود و حتی قبل از من می تواند کامل من سوال دوستان پاسخ در اتحاد “نه در همه خانوم. وجود دارد بنابراین بسیاری از ما و همه ما باید انجام دهید این است که گرد هم می آیند به او کمک کند.”

آنها همچنین کمک به او حرکت صندلی چرخدار خود در اطراف محل.

چگونه Lakshmish احساس می کنید ؟ زبان, به , بهتر, هند, او می گوید: “من مطمئن هستم من می خواهم این راه دور آمده اند اگر نه برای حمایت خود را. من همیشه شناخته شده است که بدون توجه به آنچه دوستان من همیشه وجود دارد خواهد بود برای کمک به من. این که آیا آن است برای یک مدرسه رویداد و یا کارهای روزمره, دوستان من وجود داشته اند را به همراه داشت.”

با غرور و افتخار او نام همه دوستان خود را و درخواست که من ذکر همه آنها در این مقاله است.

ارتقاء

Siddharth S که اتفاق می افتد به یکی از Lakshmish را نزدیک ترین دوستان خود می گوید: “من او را شناخته شده است پس از کلاس 5 و هرگز یک بار احساس کردم که عدم توانایی خود را به راه رفتن شد یک نقص. او همواره بخشی از همه چیز می کنیم. چه در مدرسه و یا در خارج.”

من امیدوارم که دوستی خود را باقی می ماند بی پیرایه توجه به این که کلاس 10 دانش آموزان خود را کامل امتحانات نهایی و رفتن خود را به روش های مختلف.

Siddharth می گوید: “آن دشوار خواهد بود پس ما همه رفتن ما راه جداگانه. من آرزو می کنم به دنبال یک دیپلم در حالی که Lakhsmish می خواهد به مطالعه, تجارت, بنابراین من می دانم که وجود دارد این است که هیچ راه ما می تواند در همان موسسه پس از ما کامل این سال است.”

با Lakshmish هر مرحله از راه است.

Mayur G دوست دیگری می گوید: “من او را از دست وحشتناکی که او را تبدیل به یک بخشی از خانواده من است. در واقع بیشتر از من کمک Lakshmish او کمک کرده تا در دانشگاهیان. شده اند وجود دارد بسیاری از موارد زمانی که او پاک است من شک و تردید و به من کمک کرد درک مفاهیم است.”

این دانش آموزان را ترک کرده اند و همه ما با دوستی اهداف برای اطمینان حاصل کنید.


همچنین بخوانید: Hichki برجسته مهم ناتوانی است که همه ما باید آگاه باشند از


(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im